Bucurii de sept-oct 2006 (139)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

lili mercic.

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Monique, foarte frumoase pozele cu Cosmi, iar cu tarta mi-ai facut o pofta...
Xandrutza, pe unde esti? Sper ca e totul OK!
Intalneala placuta fetelor din Iasi.
Pana la urma am gasit jucariile potrivite pentru ziua Mariei. Va primi o jucarie de baie reprezentand un tobogan cu niste pinguini pe schiuri care sar in apa (foarte draguta e, m-as juca si eu cu ea ), un puzzle din lemn reprezentand o ferma cu animale iar piesele din puzzle sunt iesite in relief si un joc-scoala de la Little People cu papusele care trebuie sa faca diverse activitati si cu ocazia asta copilul invata numerele, primele litere, etc. Sper sa-i placa si ei. Acum ma gandesc ce activitate mai deosebita sa programez in week-endul in care cade ziua ei. Oscilez intre o vizita la zoo, una la un loc de joaca acoperit sau una la o piscina acoperita. Depinde si cum va fi vremea.


de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

lexi multumim. Cum se numeste exact jucarioara cu papusele litere etc. Eu de dimineata tot scotocesc pe net dupa jucarii.

Mamicile de fetite plssss idei.

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

lexi, sa foloseasca sanatoasa jucariile

eu am fost ieri la spatiul de joaca Boom Land, langa Palatul Copiilor, petrecerea a fost super, dar locul NU merita, avea doar 3 topogane gonflabile, o saltea de sarit si un spatiu cu bile, Vladone a invatat sa se catzare pe tobogan si sa se dea, el s-a distrat, dar nu era cine-stie-ce....era un aer inchis acolo, plus murdaria care domnea dar asta cred ca e valabil peste tot, astia nu dezinfecteaza vreodata toboganele alea
ca pregatire, a avut: pizza, sucuri, sampanie pt.copii si tort cu papusa Barbie si rochia de tort imnbracat in martipan
azi ma duc la spatiul de pe Pache Protopopescu, sa vad cum e

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut, site-ul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:



Acum am ajuns acasa de la cresa si apoi am fost la Dedeman dupa niste "maruntisuri".

Maria a inceput sa planga azi cand a luat-o d-na in brate sa o duca in sala. Apoi am intrebat o bunica, care adusese nepotu' sa se uite ce face (eu nu m-am uitat, ca sa nu ma vada) si mi-a zis ca Maria deja era la gramada cu jucarii, nu mai plangea).

Monique_new, mi-a placut tare mult cum ai decorat camera fetei. Mi-a placut indeosebi covorasul. Cosminutza cum a reactionat?

Acum imi beau cafeaua si ma pregatesc sa merg dupa Maria, apoi am alte treburi cu casa, culori pe perete s.a.
Asa ca nu cred ca ajung la intalneala. Cu parere de rau. Sper sa se mai iveasca vreo ocazie. Tare era bine daca era dupa 17,oo incolo.



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Lilina a intrat in "silentio stampa" ca (a se citi fotbalistii).
Nik nu mai zice.



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Monique_new, eu dupa ce ma mut o sa incep sa ma gandesc si la ziua Mariei. Acum am alte panarami pe cap.


Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Monique, uite asta e jucaria Little People Scoala 1-2-3 (si urmatoarea poza)

Asta e puzzle-ul si aceasta e jucaria de baie

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Xandrutza, tu ce faci, esti bine? A'mica e mai bine? I-a trecut febra?


Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

Citat:
citat din mesajul lui GETY

Lilina a intrat in "silentio stampa" ca (a se citi fotbalistii).
Nik nu mai zice.



Asa creste Maria Diana




apropo' de football, diseara iar am party cu prietenele mele

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut, site-ul

Mergi la inceput