Puiuti de Randunici 2008!! (83)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Ariel doamne fereste de asa ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

mimo cand ma uit la vladutu frumuselu si pozitiile lui, am deja-vu !

Liana, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Sa dau si eu raportul: papat 180 ml de lapte cu cereale. ii dau de o saptamana cereale si tot la 4-5 se trezeste. dar baga doar 100. sa vedem cat doarme acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

ofof...numai scriind scrisorica nu ma vedeam in seara asta
carolistelesa va fie de bine intalneala, astept impresii si poze
Crisam vazut "avionul" , e Enterprise curat Ma bucur ca v-a priit baita chiar daca n-a dormit mult
vioincredibil ce pove tu acolo...ai grija la "animalute" brrr
arielsuper ca sunteti bine, sper sa se rezolve si cu burtica lui teo cat mai curand...cat despre cele 2 kg pierdute/regasite si iar pierdute ...sa nu cumva sa le mai cauti
varunasa nu crezi ca n-am cautat azi si cornulete cu rahat dar azi n-a fost ziua mea norocoasa sau a fost...ma rog...n-am gasit , asta e, vin in vizita la tine !
sovidaca vrei o locatie la munte, eu iti recomand Calimanesti...acolo poti sa ai confort fara fite...la mare nu-mi trece prin cap
kyape muteste asa direct la intalneala? him, "tace si face" e cumva deviza ta?
lianachiar ar fi bine sa rezolvi problema cu carnetul de conducere...e mult mai convenabil sa te deplasezi fara sa depinzi de nimeni
geckoeu cand aud de faza cu creioanele si cu aragazul stralucitor parca ma vad pe mine...poate daca ma mai apuc de vreo scoala o sa-mi mearga si mie gospodaria ca pe roate
si stii de ce am mai ras sa mor? de faza cu asezatul copilului la masa cu familia, sa invete bunele maniere ...hahaha...pai si familia unde sa se aseze sa invete bunele maniere?
ursuleatasuper bancul sper ca de data asta e chiar tastatura noua, nu tot cea din tools
nu mai stiu, nu mai tin minte...aoleo, ma apuca o jelanie cand ma gandesc ca si maine voi sta in casa

Simona,mamica de Teo (14 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

buuun!pentru ursulet papacios! fandosita mea duracell nu o conving si pace! dar insistam, insistam

Citat:
citat din mesajul lui ursuleata

Sa dau si eu raportul: papat 180 ml de lapte cu cereale. ii dau de o saptamana cereale si tot la 4-5 se trezeste. dar baga doar 100. sa vedem cat doarme acum


Liana, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Liana/Irina, vreau poze de Teo!
Ariel, chiar ca e de speriat! Sa dea Domnul sa nu avem parte de asa ceva!

Edit: Ursuletz, sa-ti fie de bine cerealele si s-o lasi pe mami sa-si faca somnul de frumusete pana la 9




Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)

POZE NOI
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

mimo, asa e, ai dreptate cu carnetul ala e conducere ! dar mi-e frica de mor de condus ! cred ca as fi un dezastru total pe sosele , recunosc! hai nu mai fi suparici , nu e musai sa stai in casa! poate apare o idee salvatoare !

Liana, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

cami poze am in mai multe mail-uri pe mail-ul comun !
si sa deviez un pic de la subiect...am o prietena foarte buna in bacau!

Liana, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

la naiba!!! m-a luat si pe mine!!! am gatul umflat, roshu, abia inghit, ma doare urechea si am frisoane!!! cu tot septilinul meu si cu toata echinaceea! imi vine sa injur birjareste! ma duc sa iau amoxicilina, ca nu am timp sa ma joc de-a babismele si in final tot la ea sa ajung. tre sa ma vindec repede repejor, ca pe 1 plec la mare! si moarta ma voi tara spre bulgaria!atunci sa vedeti zvarcolirile bestiei!

teo a mancat un cocktail incredibil: mucilagiu de orez + humana hn + biotics + argila + faina de orez....maine cred ca-i scot kk cu tirbusonul!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007
povestea lui TEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Ursuleatanoapte buna la Ursulet ...am papat pui, cartofi, usturoi, clatite...ce sa mai zic
Liananici nu vreau sa ma gandesc ce te asteapta daca ai deja vu si sunteti mai mici cu doua luni
Camiuitasem sa-ti zic...lasa omul la teambuilding ca e supercool, se simte bine si vine acasa cu forte proaspete...in plus, daca nu se duce , nu se va simti bine la servici saptamana viitoare cand toti vor fi mahmuri si cu povesti ...stiu ca nu e bine cand stai acasa cu doi copii si el se da in barci, dar si daca ar sta cu tine imbufnat nu te-ar ajuta cu nimic Eu sunt fan teambuilding
Am uitat sa va spun ca am avut totusi si o realizare azi: am comandat bilete la Cohen abia astept
Si pt amatoare..azi noapte f tarziu la tv am vazut ca pe 30 august va fi premiera la national (cred ca la national) la Calatoria , punere in scena dupa Pescarusul Jonathan Livingstone...sunt f incantata si fff curioasa cum va arata asta!
Acum va zic noapte buna si



Simona,mamica de Teo (14 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput