Plajele superbe ale Croatiei

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ana68

Danooo,eu zic sa punem de intalnire in Croatia,ca vad ca in Timisoara nici gand se ne vedem,pe cand la Trogir se aduna lumea!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Pi casa 1


Pi casa 2

Pi casa 3

Amalgam de ganduri









superrr , nu-mi vine sa cred ..... sigur ne vom vedea , ca ma gandesc ca-i tot pe acolo si vila ta

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Dana,vila Katarina,probabil ca-s in zona si tenis si katarina...de unde plecat vineri seara?Tot de la Modex?

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Pi casa 1


Pi casa 2

Pi casa 3

Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

ana am vazut vila Katarina pe net si am reperat-o , sper sa ne vedem pe acolo , cel putin pe plaja sigur
mergeti toti patru sau doar tu cu gorobetii ????
noi plecam vineri seara la 17.00 din piata 700 , alcatel, gutembrun

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Dana,pai ne vedem vineri seara acolo,si o sa stam si noi tot la Tennis,asa ca pe langa ca mergem tot la Trogir,asa ca mai stam si in aceeasi locatie impreunaDe asta ce spui?

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Pi casa 1


Pi casa 2

Pi casa 3

Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

ce sa mai spun ???? superrrrrrr

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnaMariaVV spune:

Intr-un tur al Europei, am coborat si noi din Austria pana in Croatia, plini de entuziasm. Am ajuns pe seara si ni s-a parut groaznic, ca la noi. Pana tarziu in noapte eram inapoi in Austria, in primul oras dupa granita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Suna bine ce povestiti voi despre Brela, ati putea sa imi dati mai multe detalii (poze cu apartamentele, preturi... la ce distanta erau plajele cu nisip...).

Am vrea anul asta sa mergem din nou in Croatia, daca se poate mai spre N putin, nu chiar ca acum 4 ani (atunci am stat in Korcula, Lumbarda).

Multumesc.

Nicoleta

---------------------------------------------
Un prieten bun nu se gaseste la capat de drum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela_ghind spune:

e de vis :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabryella81 spune:

Vreau sa merg in iunie cu bebe david 1 an in Croatia....daca sunt mamici care au fost cu bebei spuneti-mi unde sa merg...o plaja cu nisip...recomandari cazare...as vrea un apartament...va rog ajutati-ma cu recomandari ca nu stiu ce sa aleg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

gabryella la Brela cu siguranta gasesti cazare la fata locului f faina si pentru familie cu copil e ideala statiunea .... noua ne-a placut ffff mult, toata lumea pe care am trimis-o la Brela s-au intors multumiti si incantati .
Daca as mai merge in Croatia la Brela as merge su siguranta , in conditiile in care am vazut toata coasta de sus in jos si am stat in mai multe statiuni
oricand iti ofer si mai multe informatii

andanii

Mergi la inceput