IASI - mandra cetate (76)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Buna dimineata, o ca sa aveti o saptamana buna!

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

O saptamana frumoasa va doresc!

Mai dar ce frumoasa e Alika,de ce ai lasat-o sa intre in spital,zice acolo ca n-ai ingrijit-o corespunzator..ntz,ntz...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

Adriana, merci! sa stii ca n-am avut de gand s-o las sa intre in spital, dar consuma prea multe puncte fata de cate voturi primeste...de-asta; dar sper sa nu se mai intample...

mai..am o dilema...de vreo 2-3 ori am vazut o mamica cu baoatul ei prin kaufland si nu stiu de unde s-o iau; stiu sigur c-am vazut-o pe-aici, printre iesence, dar n-o mai gasesc... e plinuta, poart ochelari de vedere (cred) si are un baiat care-i seamana tare bine (si el poarta ochelari); o stiti cumva?

aaa...multumesc pentru cafea si voturi!

O votati pe www.tamagochi.ro/pet-alika" target="_blank">ALIKA?
please!
ALICe
eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Buna,
Am nevoie de ajutorul vostru.
Nu am telefonul la mine si imi trebuie AZI ACUM, dimineata, numarul de telefon de la FUNPARTY din Tatarasi - sau link ceva.
E musai sa rezolv va rog. Merci.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

http://fan-party.ro/contact.html


Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns connie1974 spune:

Buan dimineata si o saptamana buna
Alic, merci again.
Poate stiti, poate nu, eu oricum va spun
S-a deschis pe langa terenul de tenis din Pacurari de la intrare, un loc de joaca pentru copii, cu vreo 3 gonflabile mari si una mai micuta, masinute, lego si alte chestiute. E dragut. Noi abia l-am descoperit si am fost de cateva ori. Lui Calin i-a placut mai ales toboganul cel mare, unde s-a dus cu domnisoara de acolo, pentru ca eu nu am putut sa urc ultimele trepte din motiv de rau de inaltime. E 3 lei / 30 min.
Si daca intereseaza pe cineva spalatul covoarelor, in Nicolina, vis-a-vis de spitalul de recuperare, am dus dimineata 5 lei/mp, mi le da vineri.
Dupa cum se vede, azi am fost cu informatiile.
Mai tarziu am sa va arat si poze din concediu.
Spor la treaba (ah ce-mi trebuie si mie)!




Constanta si Calin
Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

connie, daca tot esti cu informatiile poate ma ajuti si pe mine..stii pe unde pot gasi un parc de copii cu leagane pt. copilasi micuti, cu opritoare in fata?



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 9 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Alina MULTUMESC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

Citat:
citat din mesajul lui connie1974

Buan dimineata si o saptamana buna
Alic, merci again.
Poate stiti, poate nu, eu oricum va spun
S-a deschis pe langa terenul de tenis din Pacurari de la intrare, un loc de joaca pentru copii, cu vreo 3 gonflabile mari si una mai micuta, masinute, lego si alte chestiute. E dragut. Noi abia l-am descoperit si am fost de cateva ori. Lui Calin i-a placut mai ales toboganul cel mare, unde s-a dus cu domnisoara de acolo, pentru ca eu nu am putut sa urc ultimele trepte din motiv de rau de inaltime. E 3 lei / 30 min.
Si daca intereseaza pe cineva spalatul covoarelor, in Nicolina, vis-a-vis de spitalul de recuperare, am dus dimineata 5 lei/mp, mi le da vineri.
Dupa cum se vede, azi am fost cu informatiile.
Mai tarziu am sa va arat si poze din concediu.
Spor la treaba (ah ce-mi trebuie si mie)!




Constanta si Calin
Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre





cu placere!
multumim si noi pentru info!
da-mi te rog un reper pentru parcul de joaca; eu stiu unde sunt terenurile de tenis, merg acolo destul de des, dar n-am vazut locul asta de care zici; e pe langa Anl-uri sau kaufland ?

O votati pe www.tamagochi.ro/pet-alika" target="_blank">ALIKA?
please!
ALICe
eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui alic
da-mi te rog un reper pentru parcul de joaca; eu stiu unde sunt terenurile de tenis, merg acolo destul de des, dar n-am vazut locul asta de care zici; e pe langa Anl-uri sau kaufland ?

Pe partea stanga cum mergi dn Fundatie spre Pacurari,langa scoala de soferi Automobilistul. Cred ca despre ala e vorba.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput