Durerea unei pierderi de sarcina (75)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Imi inchipui ca doare foarte tare Michelle, te cred ca nu mai gasesti putere si mai ales, un raspuns...ma ca timpul si DD sa-ti mai usureze sufletul, sa te poti ridica din nou, sa speri si sa ai incredere ca intr-o buna zi, toate astea vor ramane doar amintiri dureroase si nimic mai mult.
Nu stiu ce as putea sa-ti spun...plange-ti durerea, plange-ti puii si apoi, daca si cand te vei simti pregatita, incearca, alaturi de sotul tau si de toti cei dragi, sa iti recapeti incet-incet speranta si cat de cat, linistea.
Nu renunta, nu te lasa doborata, trebuie sa lupti!

Noi toate, suntem alaturi de tine, daca te putem ajuta cu ceva, nu ezita sa ceri asta.



Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
Lau-Meli si
" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!...G. Funakoshi"

Spre tzel!
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste

Doi zapaciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonagabri spune:

MICHELE nu am cuvinte nu stiu ce sa mai spun ,ma angrozesc de tot ce citesc ,cata suferinta si durere putem andurara .DE CE? Mereu ma antreb "de ce doamne atata suferinta si durere"Ati doresc multa sanatate si sa dea DD sa poti trece peste aceasta palma dureroasa .Ati sunt alaturi pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

Michelle, am citit acuma ... ai scris ... mi s-a taiat respiratia, .., ma doare capul ... si ma doare sufletul ... te imbratisez si te iubesc . diana




A FI MARE NU-I MIRARE, A FI OM E LUCRU MARE .
pagina mea: http://www.dianabostan.evonet.ro/




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

Michelle, voi lua legatura cu tine imediat ce ma intorc in Bucuresti, la sfarsitul lunii , nu esti singura , si esti in Rugile mele , Dumnezeu sa te ajute si pe tine si pe sotul tau si ingerasii tai ... sa fie acolo la Dumnezeu in brate ... nu mai am cuvinte ...

diana



A FI MARE NU-I MIRARE, A FI OM E LUCRU MARE .
pagina mea: http://www.dianabostan.evonet.ro/




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Michelle

Semneaza si tu, e foarte important pentru noi toate:
http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Citesc toate parerile de rau la adresa lui Michelle si nu pot sa-mi revin. Cum adica ? S-a intamplat din nou nenorocirea? Cum asa ? Nu inteleg? Era totul bine, chiar am urmarit din cand in cand postarile ei. Ce s-a intamplat?
Oricum, Michelle, vorbele sunt de prisos, nici nu stiu ce sa scriu, nimic nu e potrivit,.........stiu ca durerea din suflet e mare, , plang alaturi de tine , nu e drept......of Doamne, de ce atata durere..........sper sa ai puterea sa te ridici.........sa speri din nou, sa mergi mai departe.......

Poze de tot felul
Patricia Alexia - la 7 luni
Patricia Alexia - la 6 luni


PATRICIA ALEXIA Atata sunt de mare !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monu spune:

Michelle, spe sa gasesti puterea sa te ridici si sa mergi mai departe. nu cauta raspunsuri la intrebarile pe care le ai ca mai rau iti faci. cred eu. incearca sa rezisti pentru tine si pentru sotul tau si pentru partinti si rude si prieteni.

Durerea ta este mare Nu stiu daca sunt multi care o pot intelege. Eu sper sa te poti ridica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

Pentru ca nu stiu daca cititi si la subiectul "Campanie pt sensibilizarea autoritatilor", redau si aici link-ul catre petitia creata de noi - Sustinere pentru reglementarea legala a reproducerii umane asistate medical si introducerea procedurilor inseminare artificiala si fertilizare in vitro in programele nationale de sanatate.
Fac un apel la voi sa semnati petitia si sa inaintati link-ul cattre ea mai departe in lista voastra de mess, pe mail, etc.
Acesta este link-ul: http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html V arugam semnati semnatura vostra conteaza enorm pentru noi. Va multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

Michelle te imbratisez scumpa. Sa-ti dea DD putere. Am plans alaturi de tine.



Mergi la inceput