Cafea cu aroma de femei-*89*

Cafea cu aroma de femei-*89* | Autor: Dodo-pui

Link direct la acest mesaj

S-a deschis o cafenea racoroasa poftiti de vorbiti!




Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Azi am avut zi de "alergat" dupa si... cu hartii.Pentru abonamentul Ratc valabil pe tot teritoriul Romaniei a trebuit sa iau o adeverinta din Piata Ovidiu,pe care am stampilat-o la primaria de la harta iar abonamentul mi-a fost eliberat in zona garii.De asta am scapat la anul in iunie mai alerg .
Iar la Ct azi e caaald.

Multam de Iahim;





Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

Dodo, bine ca ai rezolvat. Cum te mai simti? Ce face Bogdanel?
Vad ca esti la concurenta cu W, ati deschis amandoua cafenea, ca una nu mai ajunge deja.
Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Maadi ms,de intrebare,ma simt mai bine,deja ma pot misca si aseza fara probleme.

Cat despre 2 cafenele numai la noi se putea,am raportat la moderatori sa inchida unul din cele doua .

Bogdi e fericit ca ma pot juca cu el sunt,mandra foc ca in prima luna fara scutece am avut doar un semiesec,si-a udat putin chiloteii in rest a facut la olita.Face doar la olita in pivioare ca "barbatii"inca nu,dar consider ca ce a fost mai greu a trcut.





Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Salutare
Is in trecere...
Alice si Mona, ati bagat animalutele in spital...


Impreuna pentru Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:


S-au deskis la intervale de cateva secunde 2 cafenele,pt. fumagioase si nefumagioase.Cum sterg?Ca n-am nici radiera si nici corector?Numai moderatorii o pot face?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

dragelor

www ai acolo un duton de stergere ... trebuie sa il vezi sus la mesajul tau de deschidere Cum esti?

Pt iubitoarele de animalute... cand este in spital nu mai poti sa cumperi piese de puzzle si trebuie sa strangi 100 de puncte ca sa poti sa il scoti. Eu una nu il scot cand am 100 de puncte ca sa se stranga cat mai multe sa pot cumpara piesele valoroase cand il scot.
Problema e ca dupa ce ai strans cele 100 de puncte esti obligat in 6 zile sa il scoti altfel il casapeste
Deci , cand aveti 100 de puncte atunci sa rugati prietenii sa voteze la greu 5 zile
... ati inteles ceva?


Aida
Votati un www.tamagochi.ro/pet-Pishcotel" target="_blank">Pishcotel

DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

mai Aido, acu am inteles mai bine, numai ca inainte n-ai precizat ca nu poti lua piese cat e in spital

anyway....va rugam sa ne votati!
apropo, eram in ceata cu 2 cafenele...

O votati pe www.tamagochi.ro/pet-alika" target="_blank">ALIKA?
please!
ALICe
eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

'neata si haideti la

Bey alicule esti culmea culmilor. Si ce daca e in spital. Pai cum credeai tu ca poti sa strangi 99 , 75 , 60 de puncte hranindu-l in fiecare zi ... hai nu mai fi suparata ca se face bine . Si inca ceva ... e ideal sa il scoti pe la 300 de puncte sau mai mult in alea 6 zile. Oricum intrati si luati punctele bonus zilnic.

Hai va pupez pe toate!


Aida
Votati un www.tamagochi.ro/pet-Pishcotel" target="_blank">Pishcotel

DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

'Neata fetelor.
Al meu catel e la reanimare si nu pot sa il vad
Asa deci trebe votat la greu , da? Atunci bagati mare ca va sparg sa moara cioaca lu Axinte
Eu v-am votat animalele. Aida pune si pe fin la noi ca nu ma doare cotul mausului meu, pe bune

Teo
Perlute
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
www.tamagochi.ro/pet-rasfatatul-pipu" target="_blank">Pipu meu vrea sa creasca mare, asa ca votati va rugam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Dragelor va votez si eu gradina zoologica daca-mi explica si mie careva care-i smecheria:e joc,...ce-i ca-s batrana si "shenila".
Explicati-mi si intru si la gradina



Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput