Cafea cu aroma de femei-*89*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

Buna fetele,

O limonada de la mine.

Votat animalutze, mai putin Fin. Saracul pe unde este, l-ati bagat si pe el in spital?
Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Heleu,fetili!Ce pm faceti cu animalurile alea?Noi tot votam ca nebunele si voi ii bagati in spital,sau mai rau,la reanimare!
Dodo,nu mai intreba ce de votam.De aia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

Noi votam sa scoatem din spital saracele lighioane. Unele sunt deja la reanimare. Iar stapanele se chinuie cu puzzle-uri/piesele in loc sa aiba grija de animalutze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Da,cred ca tre' sa le dam in gat la asociatiile alea de protectie a 'animalurilor',ca altfel nu se mai poate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui wonderful

Da,cred ca tre' sa le dam in gat la asociatiile alea de protectie a 'animalurilor',ca altfel nu se mai poate.

W







Aida
Votati un www.tamagochi.ro/pet-Pishcotel" target="_blank">Pishcotel

DISNEYLAND PARIS 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Mei da va dati seama ce ar fi insemnat sa avem cu adevarat animale de hastea? Ar murii bei frate...intr-o saptamana sar duce...
Apropos....votati votati votati ca la noi sunt alegerile

Teo
Perlute
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
www.tamagochi.ro/pet-rasfatatul-pipu" target="_blank">Pipu meu vrea sa creasca mare, asa ca votati va rugam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=69e1a373a4dcfb7d040280
Io ce va dau sa vizionati

Teo
Perlute
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
www.tamagochi.ro/pet-rasfatatul-pipu" target="_blank">Pipu meu vrea sa creasca mare, asa ca votati va rugam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsLara spune:

Ce mai faceti, vad ca sunt mai multe animale la spital...al meu mai inteleg, nu l-ati vazut , nu l-ati votat, dar cu restul ce-ati facut???
...Votez animalutele si astept si voturile voastre!

Am fost 3 zile langa Caracal la niste prieteni. Am facut putina plaja, am mancat pepene si am incercat sa prindem peste. Doar am incercat ca Dunarea noastra cred ca nu mai are nici unul...sau daca are sunt in alta parte!

Dodo ma bucur de reusitele voastre!

Wendy, ce bine e la leneveala, nu-i asa?

...hmm cred ca pun si un ibric de cafea adevarata ca mi-e pofta!



Emma lupta iar cu cancerul

Lali www.TickerFactory.com/weight-loss/wgHai3T/] br / " target="_blank">In fiecare zi mai
http://www.tamagochi.ro/pet-Josepa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Lali te-am votat chiar daca nu ai fost pe forum dar...te-am votat ca te-am cautat....dar....tu intri zilnic ca sa iti iei bonnusurile????? Alea cu plimbarea in parc....?

Teo
Perlute
www.onetruemedia.com/my_shared?z=25553f6a107c1027ce1db7&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
www.tamagochi.ro/pet-rasfatatul-pipu" target="_blank">Pipu meu vrea sa creasca mare, asa ca votati va rugam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

votat zoo

noi am avut luni liber si cam ne-am facut de cap weekendu asta

sambata planificasem sa mergem la St Catherine, la familia Doniei si apoi cu ei la plaja, la Crystal Beach. Cand faceam cumparaturile ne-au sunat sa ne zica ca la ei se anunta furtuna pe dupa amiaza, asa ca am mers la pplaja noastra unde vremea se anunta buna, la Port Stanley. Drumul e tare frumos, dar si opririle obligatorii la mici piete la marginea drumului, si la inghetata, Shaw's Ice cream, cea mai buna ingheatata posibila...
Cand ne intorceam, Donia ne-a invitat la ei duminica, sa ramanem peste noapte si sa mergem iar luni la plaja, la plaja lor. Asa ca duminica am mers la Niagara, la cascada, apoi la Marineland si am stat sa vedem focurile de artificii care au fost bestiale! am dormit la Donia, iar luni pe la pranz am ajuns iar la plaja. Ne-am simtit excelent, apa era atat de calda si de limpede, o nebunie, nu ne mai dadeam iesiti din apa...pe la 4 si numai bine s-a innorat si ne-am luat catrafusele si am luat-o spre casa...

Ilinca, in mijlocul celei mai mari aglomeratii pe highway ne-a anuntat ca are nevoie la toaleta, am gasit una cam dupa vreo 100 de km, si...da-i distractie: andrei a infundat wc-ul, Victor, care e vidajor la noi acasa cu experienta a prestat acolo...(andrei are constipatie de putrefactie si iese o data la 3 zile, da de, e pentru 3 zile)...
La nici un km de casa am trecut cu masina peste un sconsc mort, de fapt numai peste zeama scursa, si masina pute ingrozitor. O sa ia Victor niste suc de rosii sa o spele!

Doamne'ajuta!

POZE
POZE2

http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput