Mamici din Arad...! (103)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

nu cu Anto...singura
Anto, e bine, dar slabaaaaaa. Nu are nici 50 kg Am zis ca o bag la o cura de ingrasare. Nu ii sta rau dar ieri avea un maieuas pe ea si i se vedeau oasele de la clavicula....dar rau In schimb Deni e o bomboana, nu degeaba e miss. M-am tot uitat la Deni si nu-mi vine sa cred ca acusica face 18 ani.
Era sa uit ca m-a intrebat de fiecare in parte si mi-a spus sa va transmit salutari de la ea, va pupa pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

La ce scoala fac? habar n-am Intamplator vorbeam la banca ca-mi caut instructor si vecina de deasupra mi-a spus ca si sotul ei e instructor. Am vorbit cu el si de luni incep dar habar n-am cu ce scoala lucreaza Toata lumea ma intreaba si habar n-am ce sa le raspund, important e ca mi-am luat inima in dinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

no, mi s-a fiert si supa, am terminat si pilafu asa ca ma duc si eu ca tot omu la culcare Cred ca numai eu sunt asa nebuna sa fac mancare la ore de astea dar zau daca mi-a ars pe caldurile astea sa stau ziua in bucatarie

Noapte buna, ca v-am zapacit destul in seara asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau, mai sta Anto in Arad?
Wow, ce slaba e!
Stiu sigur ca si Miha face mancare seara tarziu sau dimineata devreme.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Sunt foarte suparata, nu-mi place cum arata bubita de pe funduletul Adelinei. Nu arata ca un furuncul, e ca un cos mic cu cap alb...dar asa a aratat si data trecuta si a facut abces. La furuncul capul e mai mare...In jur zona e rosie si se intareste, e inflamata. Azi i-am pus betadine, rivanol, Ihtiol...nici nu mai stiu ce sa-i pun, daca-i tot asa pana maine ii dau antibiotic, chiar nu mai vreau sa trecem prin ce-am trecut.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina pune-i Mibazon.Eu asa am scapat la Ioana de furuncule anul trecut. Daca vrei trimite-l pe Calin ca iti dau.
Clau ce mai zice Anto? Da cum a reusit sa slabeasca asa mult? Deni ce miss e ?
Sa iti fie de bine lichiorulmacar am avut ce citi pe aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, am mai citit pe net de Mibazon, erau pareri pe alte forumuri si tare il laudau. Eu i-am pus Asocilin azi ca am gasit tubul de la Miha (nu i l-am mai dat).
Calin e la Cluj, cand vine te sun si daca esti pe-acasa il trimit la tine.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina Asocilin am vrut sa zic.Asocilin i-am pus la Ioana nu Mibazon. Le luasem pe amandoua odata si le-am incurcat acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
citat din mesajul lui gabitzica

Alina Asocilin am vrut sa zic.Asocilin i-am pus la Ioana nu Mibazon. Le luasem pe amandoua odata si le-am incurcat acum.


Eu de Mibazon citisem ca-i bun. I-am pus tot Asocilin, mergem azi asa si vedem cum va fi maine. Daca se agraveaza ii dau antibiotic oral.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Eu iti dau cu placere Mibazonul daca vrei . Eu il luasem pentru cosuri dar nu l-am folosit ca e prea grasa crema si nu mi-a placut.Pe Ioana am dat-o cu Asocilin ca stiam de la Miha de el. Daca il vrei ma suni si vedem cum facem.

Mergi la inceput