Dragele noastre Theo si Iulia (edit)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sfarsitoarea spune:

Mota draga, sa fiti sanatoase si sa aveti parte numai de bine.
Frumos nume ai ales!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta29 spune:

MOTANIK, felicitari ptr darul primit de la Dumnezeu, ti-am citit cu lacrimi in ochi povestea! Sa va traiasca micuta minune si sa va bucurati de ea!

Speranta moare intotdeauna ultima!

cea mai fericita36+ cu Alexandra Valentina
www.flickr.com/photos/26288269@N04/" target="_blank">in asteptarea unei minuni
mult asteptat
garderoba printesei
AMR 4 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Emotionanta tare povestea ta! Frumoasa si optimista! Sa fiti cu toti sanatosi si sa aveti grija unii de altii! Sa va ofere viata tot ce e mai frumos si mai bun!

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
http://community.webshots.com/album/564842041kPctdG?start=0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Sa va traiasca minunea si sa va bucurati de ea.
Andra ai scris asa de frumos! Exact asa am simtit si noi de aceea mi-au dat lacrimile citind. Mi-am amintit cum barbata-meu ii spune fiului nostru la citeva luni de la nastere: taticule, cum am trait atitea ani fara tine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dodo spune:

Andra, felicitari! Si micuta Theo sa va aduca numai bucurii, sa fie sanatoasa si papacioasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Motanikule, un pupic dulce de la noi!
Bine ai venit pe lume, Theo!
Sa cresti mare, sa fii sanatoasa si sa-i bucuri pe parinti toata viata!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului! www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=9" target="_blank">Nan1 si Nan2, Mireasa si mire cu stil


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa![/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitza P. spune:

Incredibil! Motanik, chiar daca nu sunt prea activa pe forum, iti stiam povestea si stiu cat de mult va doreati bebe. La cat bine ai facut tu , Dumnezeu a avut grija si de tine si ti-a dat bebica mult visata, o fumusete si ma bucur penru voi! Va doresc tot binele din lume si sa fiti sanatosi cu totii! Felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Multumesc din suflet tuturor pt toate gandurile bune. Suntem intr-adevar binecuvantati cu un copil absolut perfect.
Va pup si va doresc ca aveti parte de aceeasi fericire!

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Felicitari mamico, sa fie sanatoasa, cuminte si necolicoasa printesa!
Tare frumos ai scris, sper ca povestea este deja si ea pusa bine pentru cutiuta cu amintiri.

Pozele noastre si www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana nazdravana

Poze BB2 22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Draga Theo,

Felicitari pentru alegerea pe care ai facut-o. Pe taticul tau nu-l cunosc, dar pe mamica o stiu de cativa anisori de pe DC si e o mamica gro-za-va!
Bine ai venit pe lume, frumoaso! Sa-ti bucuri parintii si sa cresteti frumos impreuna!

Draga Andra,
Am citit printre lacrimi. De bucurie! Felicitari!

Mergi la inceput