Strumfi de un an (iul-aug 2007) (93)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Timi07 spune:

mamii nu stiu daca te ajuta asta :
http://www.medhelp.org/adam_pages/show/1782/temper-tantrums



Timi, mama Mariei Sophie(05.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

mamii sunt si foarte mici sa poata sa inteleaga, probabil sa ii distragi atentia este cel mai bine. Cand treci strada arata-i pasarele pe sus, semafor etc. Pupici la Alex cel nervos


Ingrid; filmuletul lui Ingrid

www.youtube.com/watch?v=99ItPu2KUKs" target="_blank"> copiii nostri; ingerasul meu Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Timi07 spune:

si asta http://kidshealth.org/parent/emotions/behavior/tantrums.html
mamii

Timi, mama Mariei Sophie(05.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Pentru ca maine am si eu sarbatoritul meu nu stiu daca o sa pot intra asa ca urez de pe acum un La multi ani foarte special strumfilor nascuti in aceeasi zi cu strumful meu cel mare. La multi ani Cristiana Maria si Denis Stefan! Sa va faceti mari si frumosi la fel ca si Cosminul meu si sa aud de voi si cand veti implini 7 ani precum el.. Mamicilor timpul trece foarte repede, bucurati-va de bebeii vostri ca eu nici nu stiu cand au trect 7 ani si...am baiat mare.

Mamica de stelute Cosmin (30 iulie 2001) si Adelise (11 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Timi07 fain articol. Multumim!


Ingrid; filmuletul lui Ingrid

www.youtube.com/watch?v=99ItPu2KUKs" target="_blank"> copiii nostri; ingerasul meu Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Luna1 la multi ani! pentru Cosmin din partea noastra sa ii dea Domnul tot ce ii mai bun pe lumea asta si o petrecere frumoasa va dorim.

Ingrid; filmuletul lui Ingrid

www.youtube.com/watch?v=99ItPu2KUKs" target="_blank"> copiii nostri; ingerasul meu Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

mami barbatul meu cand era mic, daca se enerva is tine respiratia pana lesina. Apoi si fostul barbat is tinea respiratia.... acum inteleg eu de ce au in comun

Ingrid; filmuletul lui Ingrid

www.youtube.com/watch?v=99ItPu2KUKs" target="_blank"> copiii nostri; ingerasul meu Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

quote:
citat din mesajul lui cristina26

mami barbatul meu cand era mic, daca se enerva is tine respiratia pana lesina. Apoi si fostul barbat is tinea respiratia.... acum inteleg eu de ce au in comun

Ingrid; filmuletul lui Ingrid

www.youtube.com/watch?v=99ItPu2KUKs" target="_blank"> copiii nostri; ingerasul meu Paul





Cristina, tu dupa asta i-ai ales? . "Care iti tii respiratia? sa te vad ca imi esti potential sot"

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan (11.03.2003) si Victor (12.07.2007)



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

La multi ani !! strumfilor ce s-au sarbatorit astazi.

Dana mamica gingasei Daria (20.07 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

quote:
citat din mesajul lui ghinetz

quote:
citat din mesajul lui cristina26

mami barbatul meu cand era mic, daca se enerva is tine respiratia pana lesina. Apoi si fostul barbat is tinea respiratia.... acum inteleg eu de ce au in comun

Ingrid; filmuletul lui Ingrid

www.youtube.com/watch?v=99ItPu2KUKs" target="_blank"> copiii nostri; ingerasul meu Paul





Cristina, tu dupa asta i-ai ales? . "Care iti tii respiratia? sa te vad ca imi esti potential sot"

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan (11.03.2003) si Victor (12.07.2007)



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"





Oooo, nu numai sa is tina respiratia, trebuiau sa si lesine, .

Ingrid; filmuletul lui Ingrid

www.youtube.com/watch?v=99ItPu2KUKs" target="_blank"> copiii nostri; ingerasul meu Paul

Mergi la inceput