Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (172)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Pfii, super idee asta cu ardeii umpluti! Numai ca eu nu prea sunt in stare sa ii fac. Claudia, nici Andrei nu se apropia de biscuiti acum o luna si se si inneca, acum sa vezi cum mesteca. Dar altele nu prea vrea sa mestece, in afara de paine.

Papanash, mai pune te rog link la filmul lui Ghighi. L-am vazut mai demult parca, insa tu cred ca zici de alt filmulet. Poze de la Paris mai ai de asteptat, abia incerc cu chiu cu vai sa descarc pozele din Turcia si nici asta nu reusesc. Basca am lasat balta contabilitatea alor mei ca am gresit ceva si am bulit toate formulele.

Va pup ca vine tati si cica vrea sa manance. Noapte buna!

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Rox, filmele-s sub semnatura, deocamdata in numar de 3, unul cu distractie , altul cu mancatul de pepene si altul cu Ghighi biped, dans si mers. Sunt facute in ultimile 2 saptamani, nu cred ca le-ai vazut. Din pacate calitatea inregistrarii e mult,mult prea proasta....



.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi


filme Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Claudia, e prapad pe-acolo pe la voi. De cate ori ma uit la stiri simt nevoia sa sar in ajutorul oamenilor aia amarati. Poate facem o campanie-ceva de ajutorare sinistrati.
Teo mananca foarte bine, bravo ei. Dar de ce zici ca mai are de recuperat la greutate ? Fetitele-s mai finute si mai delicate, decat sa se chinuie sa faca silueta, mai bine asa .


.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi


filme Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia1178 spune:

Pai.....ea e nascuta prematur si nu stiu daca are acum 8 kg dar stiu sigur ca are 76 cm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia1178 spune:

Iar ardeii umpluti sunt specialitatea mea acum. Papa un adel intreg la o masa.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Hi hi hi, voi nu va odihniti cand dormiti cu copiii, io ma intreb daca o sa pot dormi fara Ghighi....de 8 luni n-am mai dormit langa altcineva .



.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi


filme Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia1178 spune:

Papanash...sa-i ajutam pe sinistrati e un gand obil dar nu cred ca sunt o persoana care sa poate sa organizeze asa ceva. Poate crezi ca sunt egoista, dar pur si simplu abia am energie, trezita de la 7 dimineata, sa ma tarasc in pat seara Sunt singura aici si ma simt depasita...Nu dati cu rosii sau altceva....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

quote:
citat din mesajul lui claudia1178

Papanash...sa-i ajutam pe sinistrati e un gand obil dar nu cred ca sunt o persoana care sa poate sa organizeze asa ceva. Poate crezi ca sunt egoista, dar pur si simplu abia am energie, trezita de la 7 dimineata, sa ma tarasc in pat seara Sunt singura aici si ma simt depasita...Nu dati cu rosii sau altceva....

Teodora Victoria
Darul lui Dumnezeu
10.10.2007
http://community.webshots.com/user/claudia117829



am deschis subiect la 'generale', poate ne organizam cumva.
Stiam de printesa ca e prematura, dar 8 kg acum e foarte bine, eu zic ca a recuperat tot ce trebuia. Cum mai e a voi ? Stati la bloc sau casa ? S-au mai retras apele ?



.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi


filme Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia1178 spune:

La bolc, se vedea Suceava de la noi...am postat si o poza...
Bine ca numai ploua...
ok.... Si cu gelul ala ce fac... o dau sau nu?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia1178 spune:

Na ca scriu prostii...........merg sa fac nani.......
Noapte buna...

Mergi la inceput