recomandari medici tirgu mures

recomandari medici tirgu mures | Autor: laura30

Link direct la acest mesaj

Buna
Sunt mama unui baietel de 6 luni, nascut prematur. De-abia acum mai am putin timp pentru a scrie pe forum. As dori foarte mult ajutor din partea celor care locuiesc in Tirgu Mures sau care stiu relatii despre medici chirurgi si oftalmologi buni de aici. Trebuie sa merg luna aceasta sa fac aceste controale si nu cunosc medici de aici. Poate ma ajutati voi. Deci un medic chirurg pediatru si un oftalmolog. Neurolog am gasit: doctor Foisoreanu Voica. Am auzit ca este cea mai tare din tara. Multumesc tare mult.
Succes in contnuare in cresterea acestor ingerasi.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Laura de ce e musai la tg mures?

mamica a 2 prematuri ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura30 spune:

pentru ca la iasi m-am lamurit. am fost pentru controlul neuro, care se face periodic la prematuri si a fost vazut de un kinetoteraput. toata stima, dar una e neuro si alta kineto. am auzit ca foisoreanu ar fi foarte buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura30 spune:

dar de doctorita cojoc mihaela de la clinica nucleon ce puteti sa-mi spuneti. La doctorita foisoreanu azi am aflat ca nu are un cabinet privat si ca ar trebui sa ma duc cu copilul in spital, sa stau chiar internata o zi. Si sincer am stat doua luni la iasi cu el cand l-am nascut si acum am oroare de spitale. dar daca trebuie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura30 spune:

clinica neuron, nu nucleon din tg mures. scuzeeeeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

Laura si eu am un baietel prematur cu care trebuie sa merg regulat la oftalmolog pana la 6 luni.
Ti-o recomannd pe dr Maki Cristina de la clinica de oftalmologie.Are si cabinet privat dar noi merg la clinica.
te poti programa la tel 0265-262122 int 227.

ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gugulet spune:

Eu sunt o persoana care stau in Tirgu-Mures si am umblat mult in viata mea a oftalmolog si ti-o recomand din tot sufletul pe dr Ardelean(-u). Zic eu ca e de nota 10. Pe ea o gasesti si la o optica Optopharm str Postei http://www.optica-optofarm.ro/kontakt_ro.html

Mergi la inceput