Puiuti de Randunici 2008!! (65)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:


M-am intors de la plimbare, randunoiul n-a venit desi cica plecase pentru 2 ore! Cred ca o sa ne umplem de bani!
a aruncat un nesimtit de la blcon un chistoc aprins care era sa cada fix in capul lui Seb! Cred ca daca ii pica pe fata ma duceam si-l strangeam de gat!
Olga, te-as suna dar cred ca dormi! ma gandeam ca poate ma culegi in drumul spre mariot de pe undeva, ca stau in Crangasi, deci oarecum in drumul tau, ca sa nu mai alergam una dupa alta pe-acolo! Cand vine randunoiul il intreb pe el de parcare, ca mai cunoaste si el niste secrete!
Mimonix, hai ca m-ai lovit cu Chilian! asculta Vlad Mozart? Cica le dezvolta inteligenta la copii! Mie cu siguranta nu mi-au pus ai mei cand eram mica decat dan Spataru si savoy, altfel eram prea desteapta pentru lumea asta!
Ursule, asa face si al meu! De cate ori tre' sa faca ceva intai se intinde, se duce la baie, se spala pe maini etc...ma rog, el e ardelean si nu stie sa se grabeasca!
Clau, sa porti sanatoasa hainele si nu pentru mult timp!


mamica de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Iote ma ca ati aparut toate pe creanga noua facuta de Ursulica...aia veche nu va mai placea!
Clausa le porti sanatoasa!
Ursutu vrei si copil si barbat PERFECT? Nu se poate chiar asa

Simona,mamica de Teo (14 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

mimo, ma bag si eu la comanda ta pt Gecko!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Foarte misto scaunul, Luny, si Mateiul pare foarte incantat!
Dupa cat de rosii sunt caruciorul si scaunul, cred ca te pregatesti de o fetita!
Sebul doarme, m-as duce sa stau si eu oleaca intinsa, sa fiu odihnita la concert!

mamica de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

quote:
citat din mesajul lui mimonix

Ma Ursulica, am zis eu ca esti desteapta, ce mai Chapeaux cum ar zice stim noi cine care nu stiu pe unde umbla de ma lasa fara po-ves-te!
Olgutzbafta!Eu am descoperit parcarea in toamna cand a fost Deep Purple si cand am lasat masina jos de tot, am urcat dealul pe jos cu burtoiul meu mare si cand sa intram pe poarta vaz catamai parcarea de la mariot goala, fix sub nasul meu!
Geckoam admirat si pozele din Germania si cu ocazia asta am descoperit si cangurul de pe plaja din Australia caci am mai vizionat o data si pozele celelalte.Era acolo si am avut eu orbu' gainii sau l-ai adaugat dupa!? Grozav oricum!As vrea sa vad si(daca-mi e permis sa fac o comanda ) poze din oraselul in care stati, lume pe strada, casa voastra,d-astea..him, ce zici?Ca-i curioasa tzatza Floarea
Si mai terminati cu plimbarile, cu gratarele si cu odihna ca ma plicti aici singura pe forum...o ora am stat sa vina ploaia la Ploiesti!
Simona,mamica de Teo (14 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze





Pai daca pui muzici de deprimare...ce sa-ti fac?!?! Ramai singura pe craca, nah!

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Tuchizau ca asculta Mozart si zau ca e f frumos! De altfel in afara de faptul ca asculta Mozart iubeste si florile, e sensibilos rau si eu tare ma bucur
Ursupt ca facusi capitol nou, n-am stiut ca stii!

Simona,mamica de Teo (14 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

ce zi de kkt!!! nu ne bagam in seama, nu mergem nicaieri
Si eu ieri voiam la film,,,dar am zis pas ca e obosit, si ca ne distram noi azi!!
UAAAAAAAA!!!!
imi vine sa plang,,,dar nu-i arat lui decat

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

tuchi, ursu..Tuchi, asa s-a nimerit, dar recumosc ca la scaun mi-a placut la nebunie combinatia asta!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Tuchi, de un' sa te iau? Stiu sa ajung in Crangasi, dar de acolo ma duci tu la concert !

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Ursule, din experienta proprie, daca il ignori el va fi foarte fericit, va dormi cu succes in continuare! asa ca fa un pic scandal si sa vezi cum te scoate la film ca sa te impace!

mamica de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)
poze

Mergi la inceput