Coduri Reksio (2)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Catalin900 spune:

Am trecut de vagoane si acum mam blocat cand am ajuns cu nautilus la asa zisul mu.Nu mai stiu ce trebuie sa fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin900 spune:

Datimi o imagine cu codul de la Muu ca mi-am pierdut revista.ID jewel_of_soul97@yahoo.com .;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihniuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui Catalin900

Datimi o imagine cu codul de la Muu ca mi-am pierdut revista.ID jewel_of_soul97@yahoo.com .;)
mha eu ti-am dat dar tu te-ai grabit ca sa te joci dupa ce ti-am dat poza cu harta..da tu batman batman.. daca faci asa si in viata nu o sa reusesti

Boorsook'09

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihniuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui Catalin900

Am trecut de vagoane si acum mam blocat cand am ajuns cu nautilus la asa zisul mu.Nu mai stiu ce trebuie sa fac
nu era la mu ci era in nautilus... am ajutat deja

Boorsook'09

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SILVIU_OJOG spune:

A aparut reksio, micul intelept, stiati? L-a cumparat cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AKAI spune:

imi zice si mie cineva ce fac cu actu ala de proprietate de la sreksio ca degeaba vreau sal dau la broasca aia fara casa ca nu mil ia ( reksio si magicienii)

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bybyqu spune:

Buna`...am ji` eu o intrebare:Cum prind hamsterul la reksio si masina timpului(epoca preistorica)
_
Bianca si mamica ei;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihniuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bybyqu

Buna`...am ji` eu o intrebare:Cum prind hamsterul la reksio si masina timpului(epoca preistorica)
_
Bianca si mamica ei;)
pai... trebuie sa fi rapid cand iese din sertar sau cand se plimba prin jurul statui cred ( reksio si masina timpului = terminat dupa o luna dupa ce a aparut, mi se pare cam 1 an jumatate sau mai mult)
o salvare inaintea deschiderii sertarului ar fi foarte buna

Boorsook'09

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihniuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui SILVIU_OJOG

A aparut reksio, micul intelept, stiati? L-a cumparat cineva?
Stiam ca a aparut si nu l-am cumparat dar exista un video pe youtube dar nu sunt 100% sigur ca e reksio si micul intelept. Cautati doar "reksio micul intelept" (fara ghilimele) si primul video e cel care il cautati ;)
P.S. Daca ati vazut pe youtube Reksio i miasto sekretow, nu va agitati, nu e reksio micul intelept si nici nu va aparea prea curand. Din cate stiu, in Polonia sau unde e facut reksio nu a aparut nici macar un demo la miasto sekretow.

Boorsook'09

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihniuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui AKAI

imi zice si mie cineva ce fac cu actu ala de proprietate de la sreksio ca degeaba vreau sal dau la broasca aia fara casa ca nu mil ia ( reksio si magicienii)

multumesc
Intai trebuie sa vorbesti cu broasca fara casa (cea cu batic) si afli ca nu are casa(asta daca ai aruncat pieptenele primit de la ea peste broasca mare de piatra si ai gasit o cheie sub pres si o lampa) sau mergi la craiasa zapezii, ii dai lampa daca nu i-ai dat-o si mergi iar la broasca homeless(fara casa) si poate merge.

Boorsook'09

Mergi la inceput