Mamici de pepenasi de iulie- august 2008 (113)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Andy multumim ca o ajuti pe Cami si pe bb Darius. Am reusit sa citesc tot capitolul si am vazut ca au plecat spre Mures.
sa fie totul bine. Astept si eu un raspuns de la Mures. Daca e pozitiv va anunt.

Andreea Denisa Ioana si Bianca Maria
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

quote:
citat din mesajul lui mariana_1976

Marina, tocmai m-am uitat in urma si tu parca intrebai cum de nu s-a vazut la eco morfologica.
Aici pe forum a fost un caz cu o bebelusa din Canada ce avea probleme la mai multe organe (inima, splina, plamini)si la eco morfologica nu au vazut absolut nimic...Cred ca nici la baietelul lui Biri nu se observase la eco...Exista mai multe cazuri pe forum din pacate...
La fel s-a intimplat si in cazul cumnatei mele suedeze al carei fetita a avut din nastere tot o malformatie cardiaca...Si s-a mai nascut si vaginal cu peste 4 kg!

Ma pentru Darius si Denisa in continuare, sa se faca bine si sa-si bucure parintii greu incercati!

Mariana
mami de Monica, Matei, Markus, Magda si Mena


mariana,cred ca ai vrut sa scrii//bebe a lui cami//,nu //bebe a lui biri//sau s a intamplat ceva si cu bebe a lui biri si eu nu stiu?doamne,sper sa nu...

cat despre vasectomie,sotul meu e mai...pragmatic,n ar fi acceptat in ruptul capului asa ceva..el se gandeste si la faptul ca se poate desparti de mine,sau poate mor inaintea lui si poate o sa se casatoaraesca cu alta care o sa vrea copii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

DR ANCA,bebe codrin s a grabit sa vina pe lume,asa ca pe 22 iulie va implini 2 luni si va tb sa facem vaccinul.hai ca se oracaie,ma duc la el...
mai devreme a fost tati cu ei in parc si tare bine a mai fost..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Mona, baietelul lui Biri s-a nascut cu un defect de sept atria(parca)!!! Nu se stie cat de mare e defectul , dar i se spusese ca exista posibilitatea sa se inchida de la sine ...

Cristina 35+ ,cu Mihai Daniel

AMR 31 ZILE
" Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns estrella80 spune:

Fetele eu voi pleca sfarsitul acesta de saptamana si nu stiu daca voi mai putea avea acces la net!

Sper din tot sufletul ca atunci cand voi intra din nou, sa gasesc vesti bune referitoare la Camy si la Dara!!
Oricum voi continua sa ma gandesc la ei si sa ma rog la Dumneyeu sa aiba grija de ele si de bebelushii lor!!!

Aveti grija de voi!!

Va pup!!

37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Am primit mesaj de la Magda (Pagurschimag) ca ieri, la ora 9.30 a venit pe lume PAtrick Ioan, prin cezariana , 2,8kg, 50 cm, apgar 9!!!

Magda, felicitari!!!! Sa fie sanatos puiutul , iar tie recuperare rapida si laptic mult!!!

Cristina 35+ ,cu Mihai Daniel

AMR 31 ZILE
" Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rontzy spune:

FELICITARI,Magda!bine ai venit pe lume,Patrick!sa fii sanatos!

rontzy,mamica lui David Andrei25.06.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana81 spune:

FELICITARI MAGDA SI BUN VENIT MICUTULUI PATRICK SA FITI SANATOSI AMANDOI SI SA AVETI PARTE NUMAI DE BUCURII



pt CAMY si DARA
ANDY, ANDREEA fie ca interventia voastra sa fie cu noroc...MULTUMIM

37 si

CLARA ANDREEA


AMR17 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Consi spune:

Dragi mamici,

Am trecut sa va anunt ca ieri 17.07.2008 a venit pe lume prin cezariana frumoasa Anais Iman, fetita Narcisei.s. Printesa s-a nascut la 38 saptamani si a avut la nastere 3100 grame si 50 cm.

Consi si Luca meu (19.07.2006)

atat sunt de mare
pozele noastre
www.onetruemedia.com/shared?p=1ace6df36a1450d366107b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet
www.totsites.com/tot/luca_dobos" target="_blank">site-ul meu


Exista un singur tip de succes: acela de a face din propria viata ceea ce vrei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana81 spune:

NARCISA SI TU BRUTUS, CE SURPRIZA, BRAVO MAMICOOOO!!!SA FIE SANATOASA MINUNEA, SI TU, SA VENITI REPEDE ACASA SA NE POVESTESTI



Acusi imi dadui eu seama de ce Narcis tot o intreba pe SUN de ruperea apei, etc, etc...simtea ea ceva

37 si

CLARA ANDREEA


AMR17 zile

Mergi la inceput