MAMICI si GRAVIDUTE de ITALIA (34)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raluk31 spune:

Neatza,fetele!

Stefi,vad ca e aceeasi reteta.Eu ma gandeam sa incep cu supita de morcov,apoi sa adaug la cateva zile cartof si tot asa pana ajung la forma finala,dar nu stiu inca cand sa incep mai exact,pt ca in august vom fi plecati si ar mai fi o schimbare pe capul ei..

Am vazut-o pe broscuta,e mortala si imi plac grozav comentariile talePare un copil foarte cuminte

Alex,m-ai amuzat cu faza ca-ti venea sa urli non stopCe sa facem,cere timp..Am citit in Dr Spock ca pana la 6 luni oricum nu-i bine sa-i substitui mai mult de 2 mese,ca are nevoie in primul rand de lapte. Multam de urari

Raluca

de Anais Iasmina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=51e87b128f6d33e1755853&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">povestea noastra

cum a venit pe lume Anais

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Berarpiri spune:

Nu stiu daca voi reusi sa trimit un mes.Am scrsi multe pana acum,si pe cand sa le trimit mi se bloca pagina.Si voua vi se intampla,sau e de la netul meu?

A trebuit sa schimbam calc,ca am avut probleme cu celalalt,din cauza asta nu am intrat zilele trecute.Hai ca-l trimit repede pe asta,apoi mai scriu.

cand implineste sufletelul nostru un an
poze cu Ambra ;www.onetruemedia.com/shared?p=617ac8b91f0a1a8acaba53&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">puterea dragostei
andreea, de ambra

,,In tot raul e umpic de bine,si in tot binele e si umpic de rau.''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Berarpiri spune:

raluca asa am inceput si eu diversificarea.Incet,incet am introdus tot mai multe in ciorbita.Oricum,pana se va obisniu cu mancarica va manca putin.Sa nu iti faci probleme daca nu mananca,ca e normal.

stefania felicitari pentru micuta!

cand implineste sufletelul nostru un an
poze cu Ambra ;www.onetruemedia.com/shared?p=617ac8b91f0a1a8acaba53&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">puterea dragostei
andreea, de ambra

,,In tot raul e umpic de bine,si in tot binele e si umpic de rau.''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Berarpiri spune:

danangie asa e cu colicii.Ambra in primele 2 luni plangea si ziua si noaptea,si nu aveam ce sa ii fac.Plus ca eu am gresit foarte mult ca ma agitam,si plangea si de asta saracvuta.Mi-a trebuit mult pana sa nu ma mai agit asa de tare cand plangea.Sa nu mai vorbesc ca in primele zile de viata a ei,imi venea si mie sa plang deodata cu ea.

dana7 inseamna ca tu ai fost norocoasa,ca si eu tot la Milano am depus actele dar nu mi le-a dat pe loc.

cand implineste sufletelul nostru un an
poze cu Ambra ;www.onetruemedia.com/shared?p=617ac8b91f0a1a8acaba53&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">puterea dragostei
andreea, de ambra

,,In tot raul e umpic de bine,si in tot binele e si umpic de rau.''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluk31 spune:

Andreea,si tot la masa de pranz ii dadeai si tu?Cam in cat timp ai ajuns sa inlocuiesti masa?
Pagina mea nu se blocheaza,insa scriu si cuvintele apar o secunda-doua mai tarziu.

Raluca

de Anais Iasmina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=51e87b128f6d33e1755853&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">povestea noastra

cum a venit pe lume Anais

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Berarpiri spune:

danangie asa e cu colicii.Ambra in primele 2 luni plangea si ziua si noaptea,si nu aveam ce sa ii fac.Plus ca eu am gresit foarte mult ca ma agitam,si plangea si de asta saracvuta.Mi-a trebuit mult pana sa nu ma mai agit asa de tare cand plangea.Sa nu mai vorbesc ca in primele zile de viata a ei,imi venea si mie sa plang deodata cu ea.

dana7 inseamna ca tu ai fost norocoasa,ca si eu tot la Milano am depus actele dar nu mi le-a dat pe loc.

cand implineste sufletelul nostru un an
poze cu Ambra ;www.onetruemedia.com/shared?p=617ac8b91f0a1a8acaba53&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">puterea dragostei
andreea, de ambra

,,In tot raul e umpic de bine,si in tot binele e si umpic de rau.''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Berarpiri spune:

raluca eu am inceput cu masa de seara,ca Ambra se treze4a tarziu(adormea pe la 1-2).Pe zi ce trecea manca tot mai mult,cam intr-o sapt. am inlocuit masa,dar depinde de la bb la bb.

cand implineste sufletelul nostru un an
poze cu Ambra ;www.onetruemedia.com/shared?p=617ac8b91f0a1a8acaba53&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">puterea dragostei
andreea, de ambra

,,In tot raul e umpic de bine,si in tot binele e si umpic de rau.''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micio spune:



Ne-am intors din "aventuri", speram sa nu mai avem nevoie prea curand de serviciile ambasadei ca m-am plictisit sa-i vizitez...Eduard a fost destul de linistit pe drum, la ducere a dormit, la intoarce ne-am oprit la cascada, am asteptat cam 2 ore sa "vina apa", ca e cascada cu program ... poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana7mi spune:

micio, se vede a sunt cu capul in nori ... unde-i aceasta cascada programata?

noi astazi suntem in festa, ii ziua de nastere a jumatatii mele , bine macar ca nu am uitat, ca tare distrata mai sunt uneori

Ale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micio spune:

Dana7, La multi ani sotului! Cascada e in localitatea Terni, cam la 100 km de Roma, spre nord

Mergi la inceput