frumoasele mele clujence :)

frumoasele mele clujence :) | Autor: tania-sophia

Link direct la acest mesaj

Dragele mele,

va pup de o mie de ori si mai mult,daca mi se permite :)

cum sa incep,
de unde sa incep...

sunt pe forum de mai mult decat un an, am suferit,si inca sufar pentru tote tristetile voastre, pentru toate ranile , spuse, intuite sau nespuse de catre voi.
Nu am postat niciodata pentru ca sunt prea timida ( cine sunt eu sa judec sau sa imi spun parerea) si,mai ales,pentru ca , atunci cand o fac, sunt mult prea ' intensa'.
Dar, va sunt atat de datoare,atat de multe am invatat de la voi, de la toleranta, la adevaratul sens al cuvantului 'impreuna',la cum sa faci fata unui tata vitreg, unei mame abuzive, sau, la cum sa incepi diversificarea 'chiftelei' de bebelusa.

Va multumesc din tot ceea ce sunt,si vreau sa va ofer inapoi dragostea si intelegerea de care am avut parte.

Mama mea este medic specialst in Bucuresti,la spitalul Colentina.
Sa nu avem, aveti nevoie niciodata de medici sau spitale, dar daca viata ne va trimite acolo,va rog din tot sufletul sa imi scrieti la 'sorana@green-apple.ro'

cu mult drag de voi,
din mult drag, de noi,

Sorana si Sophie-Mic

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nana_sim spune:

Draga Tania

Daca vrei sa intri in legatura cu fetele din Cluj incearca aici http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=122992&whichpage=11

Indiferent de parerile tale, mai patimas sau nu exprimate, noi le vom da respectul cuvenit, pentru ca sunt ale tale. De aceea ne e bine, fin'ca am inteles ca suntem diferite si ne putem completa asa.

Toate gandurile mele bune,

Simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Ciao Sorana,

hi hi ce tilu misto la subectul tau! "Frumoasele" mi-a atras atentia, iar cand am vazut "clujence", am si dat click, ca m-am recunoscut in descriere ... glumesc! cu toate astea, esti binevenita pe topicul nostru indicat de Simo, scrie cu curaj si sigur ne vom imprieteni cu tine, toate .

pe curand,

Roxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucames spune:

Sorana

asa cum spunea si Simona si Roxana, oricand esti binevenita la noi in gasca, fetele sunt suuper-faine, ma bucur mult ca fac parte din grupul lor Te asteptam cu mare drag

sa stii ca nici eu nu eram curajoasa atunci cand am facut cunostinta cu fetele, dar bucuria pe care mi-o fac postarile lor e ff mare, linistea si optimismul pe care le castig scriind aici, ma fac sa trec mai usor prin viata. deci curaj!!

acum fug ca ma cere flacaul la baita si culcarica

pa-pa

http://community.webshots.com/user/ralucutza_79 pozici Stefania si Luca-Mihai

mama si sotie fericita

Mergi la inceput