Puiuti de Randunici 2008!! (54)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ali_bia spune:


Noapte buna!!!!!
Cred ca la Vladic e vb de Ursuleata
stolul

_
Mami fericita de:
Bianca(23.10.2003)
Alexandra(17.04.2008)


Pozele mele


Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

A, acum pricep! Nu, Ali, e vorba de Vladic al Cristinei Goji. Vlad al Ursuletei e cuplat cu Sanziana, nu stii???? Apai daca Cristina le e mama si unuia si celeilalte, norocul ei, eu ce sa fac? . Nu te baga in treburile mele ca eu sunt petitoarea grupului, la mine sta contabilitatea cuplurilor!
Simo, dupa cum vezi, cand motanul nu-i acasa Naty joaca pe forum la ore demne de buhuhu!
Nicoleta, daca ai timp sa citesti, am scris si eu la subiectul deschis de tine aici. Un subiect care iar a degenerat in altceva dar mi s-a parut interesant si...viu!

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

buhuhu, e cineva? Ariel? Naty?

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Asta seara s-a transformat intr-o seara romantica cu randunoiul. Dupa ce ne-am adunat pe acasa, copila a fost spalata, schimbata, hranita si adormita, iar noi ne-am pus pe vorba.

Apoi ni s-a facut foame - drept pentru care am executat o mare salata, am deschis o sticla cu vin. Am pus si Buena Vista Social Club (cam asa ceva: http://www.youtube.com/watch?v=b7huuRDyeQw sau asa http://www.youtube.com/watch?v=CLRnvz-Kx8o) - nici n-aveti idee ce bine merge cu un pahar de vin rosu... (de data asta a fost o Busuioaca de Bohotin)

Am vorbit cate in luna si in stele, ne-am amintit cum ne-am cunoscut... cum am conceput-o pe Sanziana, ne-am facut planuri de vacanta (vreau neaparat sa merg vara viitoare la Amsterdam), si multe, multe altele. A fost asa de frumos sa ne mai facem timp si pentru noi!

Si seara asta intima s-ar fi terminat si mai frumos daca "unul dintre noi" nu ar fi avut clasicele probleme femeiesti... deh!



Kya mamica de Sanziana mica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Cuscra n-ai somn?



Kya mamica de Sanziana mica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

nuuuuuu.
Ce romantic

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Ia poftiti la cu lapte si frisca!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008
POZE



Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Na, ca mi-a luat-o Simo inainte cu cafeaua!

'Neata stol? Inca la nani?



Kya mamica de Sanziana mica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Kya,ce frumos ai povestit!E foarte adevarat ca nu mai e timp de romantism,de giugiuleli,de una -alta si daca ai 2 copii cu atat mai putin!Cand doarme unul,celalalt e treaz si tot asa!Cu toate astea,noi suntem mai impliniti ca niciodata!Sa ai copii e cel mai frumos Dar pe care Dumnezeu il poate face unor oameni care se iubesc!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008
POZE



Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Salut!
Mersi de ,Simo!
Kya, bravo pt seara romantica! Visez si eu la una, ca tot suntem doar cu Sebi, fara dracusorul mare!
Ariel, da' aveai biberonul la tine? Ca eu daca uit, uit totul!

mamica de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)
poze

Mergi la inceput