Facem un club? :)

Facem un club? :) | Autor: eliaheri

Link direct la acest mesaj

Ma aflu intr-un moment nu foarte fericit. M-am despartit de sotul meu si urmeaza sa divortam. Incerc sa nu ma gandesc foarte mult, si sa imi ocup timpul mereu. Insa asa cum imi spunea un amic "Am fost prea mult timp maritata" - asta pentru ca nu prea am cu cine sa ies. Aproape toate prietenele mele au cupluri, iar noi de obicei ieseam in cluplu cu ei. In momentul asta nu imi doresc neaparat sa ies cu un cuplu, ci mai mult ca intre fete.. ceea ce este foarte greu. Stiu ca suna putin patetic poate, insa imi doresc sa ies cu femei ca mine sau cu femei care vor sa iasa si "intre fete". Nu e modalitatea pe care as fi dorit sa o abordez, insa in final internetul e tot o modalitate de comunicare si socializare. Asadar, vrea cineva sa ne reunim si sa ne umplem timpul ... Eu am 27 de ani, sunt chiar o tipa simpatica, si sunt chiar foarte priceputa sa ascult oamenii si sa incerc sa ii ajut, deci nu voi fi ca un vampir energetic :) Ok.. astept pareri si poate chiar facem un grup de petrecut timpul frumos .. Va pup pe toate si va doresc sa fiti fericite si foarte iubite

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

scuze, sunt putin off topic.
la 27 de ani ai fost "prea mult timp maritata...?"

in rest,....succes, sper sa gasesti persoane care sa fie aproape de tine, e destul de dureros ca ai trecut printr-un divort...dar, viata merge inainte!!! vei gasi prietene, timpul le va aseza pe toate...


putere sa mergi inainte!!



Kari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Eliaheri, banuiesc ca e o gluma faza cu "prea mult timp maritata", nu???
Dar cand erai maritata nu aveai girls night cu prietenele tale? Asa e normal, ma rog, ok, ideal/fain pentru mine. Adica daca am prieten/iubit/amant/sot/etc uit de mine si ies doar in cuplu? NU nu nu! Poti sa iesi linistita cu fetele tale, la un film, o cafea, etc doar voi... asa ca fetele !



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Am vrut sa iti scriu PM dar nu il ai activat. Scrie-mi tu si vb.

Crinuta si Rayan


GNLD- un mod de viata!







Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliaheri spune:

Multumesc pentru raspunsuri :) ntradevar era o gluma ca am fost prea mult timp maritata. Insa am avut o relatie de 10 ani, fara intreruperi si casatoriti de 5 ani, poate fo considerat mult. M-am focalizat putin prea mult pe relatia mea si am pierdut in timp prietenii. Nu am avut foarte multe iesiri ca fetele, decat in ultimii doi ani. Acum, nici nu ma consider o femeie dependenta de sotul meu, insa am fost, si asta m-a facut sa nu prea ies si sa ma invart putin in jurul lui si in jurul nevoilor lui si sa uit de mine. Acum s-a schimbat situatia, si vreau sa ma focalizez in primul rand pe mine si sa caut oameni cu care sa impart din bucuriile si necazurile mele. Nu este "one way", stiu sa si dau :) Am activat acum PM. Inca o data, multumesc pentru mesaje si sustinere. O zi faina!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eliaheri spune:

Crinuta, din pacate nu reusesc sa iti trimit un pm. Poti sa imi scrii pe eliheri@yahoo.com. O zi faina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tatiana83 spune:

Eli, buna!
Te-am contactat pe yahoo, mai precis pe mess..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Pe mine m-au scos in oras fetele maritate, lasand partenerii acasa
Pacat ca ne despart 600 de km
Iti doresc sa treci usor peste aceasta perioada



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Si eu vreau sa ies...dati si la mine un PM..care pe unde stati

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rasfatzata spune:

cum se face pm k vreau sa fiu si eu k voi ,adevarul e k stau f depate de Romania SI am nevoie de prietene

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona7 spune:

tatianaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! cum ai reusit
eu in urma concediului m-am ingrasat 3 kg...si nu reusesc deloc sa revin.
felicitari tie. nu "vinzi pontul" cu slabitul?

Mergi la inceput