Redirectionare fond Florina sau banii inapoi

Redirectionare fond Florina sau banii inapoi | Autor: admin

Link direct la acest mesaj

Referitor la fondurile stranse pentru consiliere, familia Florinei a spus:

"mama florinei spune ca nu este nevoie sa va deranjati si ca ar fi bine sa indreptati banii adunati spre alt copil care are nevoie de ei... ea si tatal ar dori ca fetei lor sa nu i se aduca aminte o data pe saptamana de trauma prin care a trecut, vor sa incerce sa o vindece in familie, sunt pregatiti sa faca tot ce pot ei, iar dupa cum am vazut io relatia lor cred ca este calea de urmat cel putin pt perioada imediata... daca florina va dori sa vorbeasca cu altcineva mai tarziu deja stie ca exista aceasta posibilitate oricand doreste, la ora asta nu vrea sa vorbeasca despre ce i s-a intamplat, vrea sa se joace, sa rada, sa faca poze.."

In aceste conditii o rugam pe Oana_B si pe Marius sa gestioneze acest topic dupa cum urmeaza:

- sa se faca o inventarizare cine doreste sa primeasca banii inapoi si cine nu
- daca raman bani, sa modereze discutia cu privire la: Incotro redirectionam aceste fonduri (catre ce caz)?

Personal doresc ca banii pe care i-am donat sa nu mi se inapoieze si sa se doneze altui caz. Vorbesc in nume personal si doresc ca toti cei care doresc sa li se inapoieze banii sa nu simta sub nici un fel o presiune ca si ei ar trebui sa faca la fel. Este alegerea mea si am intelegere pentru oricare din alternative.

ATENTIE: Va rugam sa pastrati acest topic curat, si sa nu-l folositi pentru continuarea discutiei de la topicul de unde am preluat mesajul de mai sus. De asemenea NU SE MAI DISCUTA AICI de cazul Florina (deci nici o discutie pro/contra avort sau viitorul ei). Topicurile care nu respecta aceasta regula vor fi sterse fara detalii suplimentare.

Numai bine

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Luni 14 iulie voi prezenta situatia conturilor pt RON si Euro. Pe aceasta situatie si in functie de aceasta situatie vom discuta cine doreste returnarea prcedura fiind de plata bancara.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Din cate imi aduc aminte Oana_B este si ea in concediu. Probabil ca atunci cand se intoarce va pregati si ea un raport asemanator cu cel al lui Marius.

Numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

Eu am contribuit cu foare putin, dar nu vreau banii inapoi. Sunt sigura ca moderatorii vor sti sa aleaga, sunt atitea cazuri care au nevoie de ajutor.

Ce ziceti daca nu s-ar da toata suma unui singur caz? De fapt nu stiu cum e mai bine, e adevarat ca daca se imparte la mai multi, revin mai putini banuti care poate nu ar acoperi mult din nevoi si atunci inceperea unei noi campanii ar face o diferenta pt 1 caz

Stiu ca este foarte greu de ales, dar in acelasi timp stiu ca oriunde vor ajuge banii vor fi bineveniti

Numai bine,
uta_ciun



The most beautiful thing in life is LIFE itself ! http://www.help-ema.puls-il.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Si eu i-am trimis Oanei niste bani, nu multi, dar nu-i vreau inapoi. Sint sigura ca sint locuri unde ar putea merge, odata ce i-am putut trimite, deci m-am putut lipsi, inseamna ca eu pot trai si fara ei si pot merge acolo unde nevoia de ei e mai mare. Dar sint de parere ca atunci cind se impart, se rezolva mai putin. Poate ar trebui sa se hotarasca de cei in cauza, care caz de la umanitare are nevoie mai urgenta de bani si sa fie redirectionati spre acel caz. Sint sigura ca veti lua hotarirea cea mai buna, asa ca va las pe voi.

CORNELIA , mami de www.dropshots.com/Aurice#date/2008-02-23/18:30:04" target="_blank">AGATA, www.dropshots.com/Aurice#date/2007-12-02/10:49:08" target="_blank">TUDORA si www.dropshots.com/Aurice#date/2008-01-20/18:33:43" target="_blank">LISANDRU

In viata ta si a celor dragi tie, tu trebuie sa fii solutia... nu problema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

26.06.08
1. S.A. - 30

07.07.08
2. S.A. - 20

10.07.08
3. C.P. - 100
comision banca 3.60 ron
SOLD: 146.4 RON

Au fost trei depuneri de la doua persoane.
De la CP solicitarea a fost de redirectionare pt cazul Teo. Astept PM de la S.A. In cazul in care nu primesc in 10 zile o confirmare voi directiona banii impreuna cu alte fonduri pentru primul caz de pe DC.

Multumesc pentru colaborare.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

marius, tocmai a postat kay un mesaj despre silviu, care are nevoie urgenta de niste bani, in citeva zile pt a putea pleca din tara...

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=123984


uta_ciun


The most beautiful thing in life is LIFE itself ! http://www.help-ema.puls-il.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Stiu, dar eu nu pot decide pe acesti bani. Nu sunt ai mei.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Imediat ce avem un raspuns si de la Oana_B - luam decizia. Daca este vorba despre o necesitate - eu propun sa ii punem in contul baietelului de la cazul postat de Kay - are nevoie de urgenta de o interventie pe cord la Munchen.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Azi m-am intors si eu din vacanta, verific ce-am primit in paypal si plic si pun un raport aici.
Am 461.48USD in cont, pot trimite catre Silviu o parte din donatiile pentru care am confirmari (USD, CAD si 33EUR), mai am 3 confirmari de primit sper sa imi raspunda repede.

Oana_B
www.fertilityfriend.com/home/ysatis" target="_blank">vesnica aspiranta
I love pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Am primit confirmarea pt redistribuirea sumelor de mai sus in favoarea lui Silviu. Plata se va face intro singura tranzactie de 146 RON - comisionul il platesc eu.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
Pagina legislativa

Mergi la inceput