Gravidute si mamici de Cluj - 84

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns geanina-nica spune:

LA MULTI ANI!!!!!!!!CRISTIAN,SA CRESTI MARE MARE SI CUMINTE,SA AI PARTE NUMAI DE FERICIRE SI IUBIRE!!!!!!!

FELICITARI PENTRU PROASPATA CRESTINA

i-mi pare rau pentru rochie,eu nu stiu ce as fi facut,zauuu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velenamaria spune:

KITZY..felicitari ptr botez. sa aveti parte numai de fericire!

MAGDUTZA..mai incearca. eu luni pe la ora 10.30-11 am sunat. trebuie sa fie cineva la birou...ptr ca sunt consultatii de pe la 9.30..parca. poti incerca sa mergi si la cabinet fara programare dar e riscant....noi am avut noroc , prima data cand am fost ne-a luat si fara programare.

mami si edi


www.kodakgallery.com/I.jsp?c=6w4zuyz.c5qxmnvj&x=0&y=-v3oux6" target="_blank">poze Eduard 0-3 luni
www.kodakgallery.com/I.jsp?c=6w4zuyz.70cfcnbb&x=0&y=5th0zj" target="_blank"> poze Eduard la 3 luni
www.kodakgallery.com/I.jsp?c=6w4zuyz.3re2sve7&x=0&y=sh43dl&localeid=en_US" target="_blank">poze Eduard la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Fetelor am pus la poze diana niste photos de la botez, sper sa se vada.

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii
www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157605771628637/" target="_blank">Poze nunta
de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adab spune:

Felicitari Kitzy pentru fetitza proaspat crestinata. E o papusa asa dulce...
As vrea sa va intreb....cam pe la cat timp trebuie dusa bebica si la un control ofta?...mi-i se pare ca ochiul stang nu prea bate cum trebe....nu e paralel totdeauna cu celalalt.
Iar referitor la culoarea ochilor....eu stiu ca se poate schimba inca pana pe la 9 luni, chiar un an. Deocamdata ii mosteneste pe ai mamei mele, ne-ar placea sa nu se mai schimbe....dar...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velenamaria spune:

salutari

ADAB..nu stiu la cat timp poti duce pe bebe...dar noi mergem miercuri cu eduard la un doctor ofta fff bun. noua ni s-a spus ca ar avea un pic de strabism si ca ar fi bine sa-l ducem cat mai repede. edi are acum 8 luni jumate. o sa vedm ce ne spune si iti spun si tie.

pupici
mami si edi

www.kodakgallery.com/I.jsp?c=6w4zuyz.c5qxmnvj&x=0&y=-v3oux6" target="_blank">poze Eduard 0-3 luni
www.kodakgallery.com/I.jsp?c=6w4zuyz.70cfcnbb&x=0&y=5th0zj" target="_blank"> poze Eduard la 3 luni
www.kodakgallery.com/I.jsp?c=6w4zuyz.3re2sve7&x=0&y=sh43dl&localeid=en_US" target="_blank">poze Eduard la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

Felicitari Kitzy pt ingerash ,tare scumpica e iar rochita e super
:((ce aiurea ca ai avut tu probleme cu rochia ta ,dar bine ca ai gasit cu ce te imbraca
ADRIANA m mult ,poate o sa mergem si noi duminica

Nbuna

INGERASHUL MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

buna seara la toata lumea...

la multi ani cristian,sa cresti mare,sanatos si frumos....

la multi ani si felicitari si pt mica crestina a lui kitzy....e tare dragalasa si costumatia e superba...

v-ati intalnit astazi la papanasi?noi pregatim bagaje ca plecam poimaine dim in bucovina la manastiri,pana duminica.sper sa fie ok cu sara....doar am fost cu ea si era mult mai mica.dra ma gandesc oriucm la somnul ei..cum v-a fi cu papa...etc.

adriana zici ca-i mai bine la clujana?ai vazut si asa mici ca si fetitele noastre in apa?eu tare as vrea s-o pun pe sara cu colacul.eu pot ajunge jos?

va urez nopate buna....parca iarasi vin caldurile...asai?



ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Buna dimineata!


LA MULTI ANI, TIMEA!!! SA CRESTI MARE SI FRUMOASA!!!Si sa te vedem si noi live, ca nu te-am vazut niciodata!

Ioana, e bine la Clujana dar pentru copii poate e mai bine in Sun , ca exista o piscina doar pentru ei. Nu e cazul si copilului meu. Depinde de ce inaltime ai, apa din piscina are cam 1,6 metri, mie nu imi trece peste cap.

Distractie placuta in Bucovina, ce m-as mai duce si eu acasa...Plecam si noi peste 10 zile dar nu stim unde sa ne ducem...nici bani de spart nu prea avem..La Oradea, la noul Aqua Land, a fost cineva?

Apropos, daca nimeriti prin Gura Humorului in weekend, sunt Zilele Orasului, o sa fie frumos.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

POZE ALEXIA

Ne nastem uzi, goi si flamanzi..dar greul de-abia dupa aceea incepe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Multumesc de felicitari si complimente, am pus inca cateva pozici de al botez, tot la semnatura.

Mai, pana la urma v-ati intalnit in Iulius si mie nu mi-a spus nimeni nimic?

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii
www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157605771628637/" target="_blank">Poze nunta
de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamica spune:

La Multi Ani cu intarziere, Cristian!!!!

La Multi Ani Timea, sa cresti mare si sanatoasa!!!

Ioana ce excursie frumoasa faceti!!!!
Diana ti-am trimis PM.
Kitzy felicitari pt botez, sa-ti traiasca minunea frumoasa!
Adab ai o frumusete de fetita!

Diana si Ana (13.09.2007)


Povestea Nasterii

Mergi la inceput