Clubul nurorilor (84)

Clubul nurorilor (84) | Autor: Alynutza

Link direct la acest mesaj

Nurorile cu soacre bune si nebune

1. bb_yasmi _____________________ 1. a.cicel(8.04)
2. fannna2003(22.01.1969) _________2. bunicuta(27.12.52)
3. marinar(17.04) __________________ 3. briza_marii (21.08)
4. Alynutza(23.05) ________________4. camelia72(1.02.1972)
5. voicu_bebi(14.11.1984) ___________5. CrisaS (14.02.1976)
6. NicoletaB (10.06.1981) ____________ 6. arinaa
7. kitzy (30.09.1979)
8. slimatei (26.12)
9. mephala30 (6.07)
10. dennise

Si o norica deocamdata indecisa: karina87



SOACRELE NOASTRE



Sarbatoritii lunii iulie
- 06.07 - mephala30

Capitolul 83



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Briza e drept ca nu mi-a lipsit nimic... doar sotzul . Acuma serios vorbind, a fost ok dpdv al conditiilor, chiar nu ma pot plange.

Cami felicitari pentru permis, la cat mai multe ore la volan fara incidente!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Saluti!
Eeeee Camisa il stapanesti sanatoasa si sa ai numai drumuri fara peripetii.

Mai fetelor voi ce mai mancati??? Ca eu am mancat numai salata cu branza, rosii, castraveti.... si compot de zarzare cu visine. Si ma tot doare stomacul, dar nici nu pot sa manac altceva gatit, numai cand ma gandesc sa bag ceva la "ghiozdan" mi se apleaca.
Sa va zic ca ieri am fost la un gratar pe malul argesului, si cu toate ca m-am uns cu Nivea FPS 20, ca am stat mai mult pe sub umbreluta, m-am ars se toata frumusetea pe umeri. "Doale lau".. cu toate ca m-am dat si cu balsam dupa plaja, unul cu aloe vera si galbenele...Anul trecut cu astea 2 creme (de plaja si dupa plaja) nu m-am ars si anul asta....

briza_marii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

neata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

neata!
ati disparut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Eu sunt pe aici dar un pic cam chiauna, aseara ne-am chefuit ca a fost ziua frendului surorii mele, apoi a tot tunat si nu prea am putut sa dorm. Acum sunt cu un ness in fata ca sa ma trezesc.
In weekendul asta serbam 2 ani de la , asa ca ne luam nasii si mergem pe transfagarasan si apoi vrem sa dormim in sibiu. Aveti idee de o cazare OK in sibiu sau prin prejur? tot ce am gasit pe net mai acatarii (cu baie in camera, cu sala de mese) depasea 2 mil cazarea. Si erau la 3 margarete la pretul asta. Sincer mi se pare f mult.
briza_marii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

neata fetelor!
briza- la multi ani in avans caci s-ar putea sa nu mai in tru ca se anunta mult de lucru, luna asta voi lucra si weekendurile

frumoasa locatie, vrem si noi pe acolo in concediu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Salutare tuturor si multumesc pt. urari!
Briza,la multi ani fericiti impreuna si distractie placuta,f. frumos peisajul pe Transfagarasan!Referitor la cazare,poate gasesti ceva interesant aici http://sibiu.in-romania.ro/
Va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Multumesc de urari. Am reusit sa gasim si cazare, la fata locului, am avut noroc sa fie bine (pensiune noua, nici taximetristii nu stiau de ea) si aproape de centru (am mers agale pe jos sa papam pe aleea aia principala din centru), am gasit si un restaurant cu niste portii imense, singurul regret e ca nu am mai "avut loc" de desert care arata care mai de care mai apetisant...ne-am catarat in turn sa vedem orasul de sus ( mi s-a facut rau pe scarile alea, imi tremurau picioarele de mamamama), am vizitat muzeul satului cam vreo 2 ore ca mai mult nu am mai avut timp (dureaza 6 ore turul, este cel mai mare muzeu al satului din europa)..ce sa mai ..una peste alta a fost superb. M-am indragostit de sibiu si mai ales de transfagarasan. La cat de tare mi-a fost frica de transfagarasan (tot dadeau astia la TV ca au fost caderi de zapada), pe atat de tare m-a de locul ala. Cred ca vara asta mai facem inca o plimbarica pe acolo

briza_marii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Fetelor am pus la poze diana niste photos de la botez, sper sa se vada.

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii
www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157605771628637/" target="_blank">Poze nunta
de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

neata fetelor!
KITZY-frumoase gagici!
BRIZA- ma bucur ca a fost frumos, cand o sa plec o sa-ti cer detalii

Mergi la inceput