America (115)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Eu pe astia nu i-am vazut vreodata. Aici am vazut multe produse gluten free (ba au si o listuta pentru clienti) la Sprouts.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

ANDREEA,am sa-ti trimit un mesaj pe mess(yahoo)...ai grija de tine!...bafta cu dieta,e greu,dar trebuie,sanatate multa!!!






Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

philip-imi pare rau pt boala ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

mey, sunteti niste dragute, va multumesc frumos, atat doar ca eu nu-s la ny, andrada, merci, eu-s in vestu' salbatic, nu avem magazine de-aseta rafinate pe aici, hehehe, este unul de la care ma alimentez, am gasit multe produce la costco ba chiar si la walmart. o sa reusesc.

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Mai nu intrebase cineva de cum ajunge de la Univ of Maryland la casa alba?

uite aici directii:
Metrorail from Washington, D.C.

* Take the Red Line train (toward Glenmont); transfer at the Fort Totten station to the Green Line train (toward Greenbelt); get off at the College Park/U of MD station.
* Or take the Green Line train (toward Greenbelt); get off at the College Park/U of MD station.
* The university's Shuttle-UM buses pick up university-bound passengers on the EAST side of the metrorail station.
* Get off the Shuttle-UM at the "M" (or second) stop for the Office of Undergraduate Admissions. Cross street and walk south toward Mitchell Building.

si aici harta metroului:
http://www.wmata.com/metrorail/systemmap.cfm


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Andrada, ba da, intrebase copiloi.
Philip, imi pare rau de diagnostic. Daca tii regim o sa fie bine?

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele
www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Binecuvantarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Banuiesc ca doctorul ti-a facut si toate celelate teste asociate cu celiac.
Nu stiu daca stii ca Alba Therapuetics este in faza 2 de clinical trials ptr Zonulin ( virtual zonulinul asta se ia la fiecare masa si protejeaza intestinul de orice gluten ai minca).

Am citiva prieteni cu celiac si dupa vreun an de zile cica nici nu mai "long" glutenul, se simt asa bine cum gatesc si ce maninca acum.
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Andrada, eu eram.

Aflasem intre timp de la un fost coleg, care e la doc acolo, ca exista metrou si de aia am sters mesajul.

Multumesc mult de info detaliat. Le-am salvat!






Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

daca te referi la testele pt celelalte boli autoimune, atunci nu, inca nu le-am facut, dr asta e gastroenterolog si nu cred ca face testele de tiroida, ficat etc.

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Philip, multa sanatate! Nu poti sa iti comanzi anumite alimente on-line?

Au inceput sa curga facturile medicale! Vai de capul meu daca nu aveam insurance! 2 ore la emergency m-au costat 2100 de dolari, maiculita...mi-au facut niste teste de sange, un IV si o ecografie! Per ansamblu sunt multumita cu insurance-ul meu, pe langa deductible care este vreo 350, tot ce trebuie eu sa platesc este 10% din bill.

“Vietile noastre se incheie in ziua cand ramanem tacuti in privinta lucrurilor care conteaza.”
Martin Luther King Jr.
www.eklipsse.net/gallery/main.php" target="_blank">Fine Art Photography
www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album


My baby

Mergi la inceput