Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie 2009

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jersey3681 spune:

Multumesc fetelor pentru mesaje...trebuie sa fiu puternica ca altfel nu as mai avea nici o speranta. Ieri mi au venit rezultatele de la BHCG si e mai mare decat ma asteptam: 1004. Pe hartia de la analize mi a zis ca rezultatul corespunde unei sarcini de 35-38 zile de la ultima menstruatie ceea ce ar inseamna ca sunt in 5 sapt. Azi am fost din nou sa imi iau analizele sa vad daca numarul s a dublat. Luni dimineata voi avea rezultatele si ma rog ca totul sa fie bine. Cel mai nasol este ca doctorita mea e in concediu pana pe 22 Iulie si nu pot face nimic pana atunci. Va tin la curent!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

buna fetele
jersey bravo, felicitari ...asteptam vesti
Maria k
fetele pentru voi
22+Dimitrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Buna fetelor,
ma alatur cu drag si eu... Monica 02.05.1975 UM 31.05.2008 DPN 07.03.2009

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

seara buna fete dragi
novus bine ai venit sa scri repede cat mai multe mesaje pentru a putea vorbi in timp real ...pana la 15 mesaje vei fi moderata...
cat despre datele tale, asteapta sa apara Maria k si te trece draga de ea in lista....
Mamicile ce faceti profitati de week-end sau va este rau eu si acuma mai trag cate o intalnire pe la baie
Va pupcesc sa aud numai vesti bune de la voi
22+Dimitrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adee spune:

ciao fetelor. tocmai m-am intors de la cabana. am avut un week-end super. va doresc un inceput de saptamana placut. noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Bun venit Monica.
Jersey bafta luni.

La noi pe weekend au fost ceva concerte asa ca ne-am distrat. In rest nimic nou... asteptare si asteptare.
Fetelor va doresc o saptamana linistita.
Pupici

7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jersey3681 spune:

Ce mai faceti? Eu am inceput sa fiu obosita rau de tot dar in rest nu prea am alte simptome. Ma doare rau si locul in care imi fac injectiile cu Clexane (Heparin). Nu am inca vesti pentru ca idioata de receptionista de la doctorita mea nu a vrut sa se deranjeze sa imi spuna rezultatele prin telefon. Sper sa le primesc maine prin posta. Mi am facut programare pentru ecograf pe 23 iulie. De abia astept :D
O saptamana buna va doresc numai cu vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria_K spune:

burtici dragi
novus bine ai venit, sarcina usoara! esti pe listuta
elilovam tot incercat sa-ti trimit PM si nu am reusit
mie de ieri dimi a inceput sa-mi fie rau (in prima parte a zilei). abia am ajuns si azi la servici. numai lamaia si castravetii murati ma mai ajuta. tzitzi ma dor in continuare. eu ma bucur ca inseamna ca bb meu e inca acolo si e bine. cred ca o sa mor pana pe 22 cand ajung iar la medic....

Maria 6+

vine bb!


Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madymar spune:

buna ziua burticute si o saptamana buna
bine ai venit monica si sarcina usoara,se pare ca noi avem acelasi UM
maria_k sa fii puternica si o sa vezi ca o sa fie bine
eu sunt la servici dar nu mai pot simt ca imi cad ochii in gura,am avut un weekend plin ieri i-am luat la finuta noastra din mot
pupici la toate mamicutele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Maria mai in gluma mai in serios da iti doresc sa iti fie asa in continuare daca asta inseamna bb ok :))) Fii tare.

Jersey lasa ca ai timp sa ai alte simptome. Nu te enerva!

Mady dupa distractie asa e...oboseala.

Eu am aceleasi stari de greata fara finalitate. Si o lene.... noroc ca la serviciu am o perioada in care am de facut treburi care sa nu imi solicite neuronul. Si eu astept ziua de joi. Dupa UM as avea 7 saptamani si 7 zile. Cand se vede inimioara bblusului? Incepand cu saptamana a 6 a de la UM sau in saptamana lui a 6-a?
Va pup.


7+

Mergi la inceput