Gasca de Constanta (99)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

LA MULTI ANI MICILOR SARBATORITI MARIA, OANA SI PAUL!
MULTA SANATATE SI O VARA FRUMOASA!

Liris, singurul ginecolog "uman" pe care l-am intalnit este dr. cristurean, are cabinet pe langa CET; n-as putea zice ca este cel mai bun profesionist, aici sunt cativa din vechea garda in care eu am mare incredere, in schimb dr. cristurean are un mare plus la capitolul comunicare. Pt. testul Pap, iti recomand si eu Medical Analysis, ca si laborator.

Noi inca ne chinuim cu racelile, vlad dupa 1 saptamana de ceclor a inceput sa tuseasca , eu n-am luat antibiotic si probabil intretin virusii, nici nu stiu ce sa mai zic...decat ca va doresc sanatate tuturor!


mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna tuturor,

La multi ani!tuturor sarbatoritilor

Insanatosire grabnicabolnaviorilor!


Noi suntem asa cum ne stiti,dar bine





Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

LA MULTI ANI!!!!, sarbatoritilor acestei zile. SA aveti parte de o aniversare frumoasa si racoroasa.

Imi ofera cineva un ceai(pe care-l aduc eu) in aer condi(pe care-l da) ca MOR DE CALD!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Cami capitolul 98 este la Gasca de Costanta trecut;dar daca vrei rescriu Gasca si nr capitolului



Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

quote:
Originally posted by vladis


Liris, singurul ginecolog "uman" pe care l-am intalnit este dr. cristurean, are cabinet pe langa CET; n-as putea zice ca este cel mai bun profesionist, aici sunt cativa din vechea garda in care eu am mare incredere, in schimb dr. cristurean are un mare plus la capitolul comunicare. Pt. testul Pap, iti recomand si eu Medical Analysis, ca si laborator.

Noi inca ne chinuim cu racelile, vlad dupa 1 saptamana de ceclor a inceput sa tuseasca , eu n-am luat antibiotic si probabil intretin virusii, nici nu stiu ce sa mai zic...decat ca va doresc sanatate tuturor!






Din cate stiu, dr Cristureanu si-a mutat cabinetul pe str. Ion Ratiu. Am o prietena care este pacienta lui si a luat "tzeapa" cand a mers la CET, in plus este ff aglomerat, trebuie facuta programare musai, altfel astepti mult si bine.
Multa sanatate lui Vladutz.

Cornelia eu la medicul de familie ajung cam odatat pe an si atunci imi vine sa-mi dau palme, este super aglomerata, sunt o multime de pensionari care stau lunar la usa ei pt retete. Norocul meu este ca am acelasi dr. cu soacra, care intra in categoria pensionarilor si, cand am nevoie de ceva, imi da prin ea. Se intra pe baza de programare dar, se misca cam greu (inceata).

Gabi am cautat cap.98 pentru citatul dat de Tania si nu l-am vazut langa cap.97 de aceea ti-am atras atentia.

Dana cand vin sa-ti monteze AC?





poze si www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi
tot noi



Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

La multi ani pentru toti sarbatoritii din ultimele luni!Eu am lipsit din motive de.. lipsa timp ca de obicei..am fost foarte ocupata cu scoala pana sa iau vacanta si nu numai.
acum suntem in vacanta mult asteptata.Mariuca l-a revazut pe David si e tare bucuroasa.Mai greu e cand e intrecere si nu exista decat un loc I.atunci intervenim noi mamicile cu mii de explicatii ..hihi..e distractiv.
In curand o vom sarbatori si pe Bia a Tatianei asa ca abia asteptam.
voi reveni cu poze
pupici si sanatate multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Simona, ti-am lasat un PM!
Sinzi, am fost in co in timpul acela...dar n-am uitat, nu?

Tania cu Andreea(14 sept'96)+ Bianca (14 febr'04)

Noi!


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Multumesc mult fetelor!!
Tania, te rog lasa-mi un numar la care te poate gasi mama.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna ziua Constanta,

Crig vazut pozici,vacanta placuta in continuare,


intregul



Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:


LA MULTI ANI MARIUCA,OANA,PAUL,BIANCA!
Fetelor sa va creasca copii mari, destepti si sa aiba mult noroc in viata(e mai important ca toate)!

Cristina, wow pe meleaguri ,, americanesti,,!!!Bravo...distractie maxima...sa ne povestesti cuma fost si mai ales cum e viata acolo...ca diferenta fata de noi.....
Alina(mav) ce faci ??? Cum mai suporti caldurile? Nu am niciun apel pierdut de la tine... o sun pe Loredana si vin luni (dupa ora 16)ca am treaba pe la voi in cartier.

Simona, asta e tel. meu: 0722498519!

We placut tuturor!

Tania cu Andreea(14 sept'96)+ Bianca (14 febr'04)

Noi!


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput