Bucurii de sept-oct 2006 (131)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Neatzaaa

Roxanaaaaaaaa suntem cu tine acolo....inspira -respira-inspira-respira. Haide Victoras ca iar te asteapta matusicile!

Ramo ma bucur ca sotull tau este bine si nu are nimic grav...Tanima era cu pantofii nu Beatrix

Beatrix vad ca si tu esti miresica de iunie...Multi ani fericiti impreuna si sa te iubeasca sotul toata viata cum spune vb aceea.

Sephora am vazut clipul cu Matteo...stilist il faci meyyy

------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Adriana bine ca nu a fost nimic grav...Cat despre vanatai stai linistita ca si Ana-Maria are pe gambe...mai ales de cand tine sa urce singura treptele pana la etajul 2...

------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:



Mamicilor ce ziceti ne mai mobilizam ca niste mamici grozave ce suntem sa strangem bani pt niste flori...pt Roxana01?Sunt convinsa ca i-ar face mare placere sa primeasca si ea...Eu mai am 35,3 ron - (353 mii lei) de data trecuta si cu ce se mai aduna...
Eu propun sa nu mai luam d epe net...ea fiind in Bucuresti ...i le putem livra personal Ce ziceti? Si sa dea fiecare ce suma doreste. Data trecuta am dat cate 10 ron (100.000 lei)


------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

maiii itzy maiii , sunt eu obosita si e greu luni dimineata, dar vad ca pt tine e si mai greu

Uite aici ce a scris beatrix si nu tanima: " si eu, i-am reamintit ca sambata viitoare, adica maine facem 5 ani de casatorie si daca eric ii rupe stie ce sa-mi ia cadou! moment in care l-a rugat frumos pe eric sa-i rupa ca scapa ieftin doar cu o pereche de pantofi!
cum copilul nu l-a ascultat, astept ziua de maine sa vad cu ce se prezinta!"







***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Buna tuturor!

Roxana nastere usoara...Victoras sa n-o chinui prea mult pe mami.

Itzy eu sunt de acord, dar mai trimite=mi o data contul ca nu-l mai am.

Xandrutza si Ramomar revin mai tarziu cu reteta.

Acum plec ca am ceva treaba, dar revin. Pooop

*************************************************************

Anca, mamica de www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">LUCA (17.10.2006)
Poze Luca <> www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

quote:
Originally posted by mephala30


Itzy, cum ai petrecut in week?





EeeeeeeMephala ...pai am fost cu Lilina & company la munte . Trebuia sa sarbatorim si cu ei. A fost fff frumos ca am prins o vreme exceptionala...am facut plaja, am dat iama in capsunile, fragutele si ciresele plantate de socrul ei...Gradina aceea din poze pe care ati vazut-o in mai ...este o splendoare...sunt numai flori...Ana cu Vladut s-au jucat pe afara toata ziuluica....nu le-au stat picioarele...am avut si piscinuta aceea de la mare...Sambata noaptea am stat cu Lilina pana la 3 jumate la taclale... ca babele alea taca-taca-taca-taca....
Xandrutza prajitura aia a ta ...noapte de iarna...este un deliciu...A pregatit-o Lilina si am savurat-o la munte...e de-li-cioa-sa.....te-am pomenit sa stii


------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

quote:
Originally posted by itzy-bitzy



Mamicilor ce ziceti ne mai mobilizam ca niste mamici grozave ce suntem sa strangem bani pt niste flori...pt Roxana01?Sunt convinsa ca i-ar face mare placere sa primeasca si ea...Eu mai am 35,3 ron - (353 mii lei) de data trecuta si cu ce se mai aduna...
Eu propun sa nu mai luam d epe net...ea fiind in Bucuresti ...i le putem livra personal Ce ziceti? Si sa dea fiecare ce suma doreste. Data trecuta am dat cate 10 ron (100.000 lei)


------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)





si eu si eu ridic mana sus, azi sau maine ma prezint la banca.





***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Ramo...deci nu pot sa cred ...Eu am fost ferm convinsa ca a scris Tanima si nu Beatrix despre cei 5 ani...ba chiar i-am si raspuns vineri...i-am urat casa de piatra si ei...si nu mi-a atras niciuna atentia...m-ati lasat sa ma fac de ras...eu mereu sunt atenta la ce citesc...


Ma bucur ca sunteti de acord cu banii pt flori.
CE VA ROG INSA....DEPUNETI NUMAI LA BANCPOST...SA NU MAI AVEM PB CU COMISIOANELE!! MAMICILE GROZAVEEE!!!

------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

Alina, eu iti voi da bani personal si cred ca vom ajunge amandoua la ea, nu . La ce spital naste ?

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

quote:
Originally posted by itzy-bitzy

quote:
Originally posted by mephala30


Itzy, cum ai petrecut in week?




Xandrutza prajitura aia a ta ...noapte de iarna...este un deliciu...A pregatit-o Lilina si am savurat-o la munte...e de-li-cioa-sa.....te-am pomenit sa stii


------------------------------------------------------------------------------




am petrecut si noi o noapte de iarna cu xandrutza, in toiul verii

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput