Miresele anului 2005 (34)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Hmm, slaba activitate pe aici. Credeam ca o sa am mai mult de citit dupa 3 saptamani de absenta, dar se vede treaba ca toate ati fost/sunteti in concediu.
Dragaica, ai avut nunta in aceeasi zi ca si mine Foarte frumoase poze!
Zoze, cu intarziere si de la mine la multi ani fericiti!
Restul fetelor, ce mai faceti? Mi-e dor de voi!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

salutare
Dragaica esti pe listuta.imi pare rau ca a durat atat..f frumoase poze!
Noi suntem bine, ne pregatim de concediu. Plecam pe 6 sept o sapt in Bulgaria, dar fara fata..ca nici nu merge inca, nici nu sta in carucior..o vom lua la anul la mare..merge tinuta de manute, dar cam atat..inca ii este frica sa isi dea drumul..umbla casa de-a busilea de pe la 8 luni..




www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 10 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Fetelor, multumesc de aprecieri , Kriss si noi am fost in Bulgaria de Paste, a fost super. Am stat la hotelul Mimosa din Nisipurile de Aur, era de 4 stele dar diferenta de pret intre cel de 4 si cel de 5 era de 10 euro. Cand am aflat ne venea sa ne dam cu capul de pereti pentru ca diferenta la calitate era mare.
Un lucru care nu mi-a placut a fost....surpriza .....manelele de la micul dejun, am facut o panarama
Unde mergeam unde ne invarteam numai manele iar la Balcik la castelul Reginei Maria de Romania era o nunta de tigani .....nu-mi venea sa cred..dar asta e..
Sper sa fiti mult mai norocosi decat noi.

http://www.hi5.com/friend/photos/displayMyPhoto.do?ownerId=112104402&artistType=&photoFuid=00103926520300w4Xv7Y392652 POZICI

Aspiranta la titlul de mamica

http://tt.lilypie.com/49Zkm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Dragaica, noi mergem in Elenite, la vreo 10 km de Sunny Beach..sper sa nu dam peste maneleca fac si eu panarama
Acum sper sa fie vreme frumoasa..



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 10 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Kriss o sa fie frumos o sa vedeti, astept vesti si poze

http://www.hi5.com/friend/photos/displayMyPhoto.do?ownerId=112104402&artistType=&photoFuid=00103926520300w4Xv7Y392652 POZICI

Aspiranta la titlul de mamica

http://tt.lilypie.com/49Zkm5.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Kriss, concediu placut si sa va intoarceti cu muuulte poze!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

salut
am revenit din concediu!a fost f frumos, dar mi-a fost dor de Alessia..mai ales ca acolo erau o gramada de copii..

Poze Bulgaria



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 10 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Kriss, bine ati revenit. Foarte frumoase poze! Se vede ca v-a priit. Lasa ca la anu' va fi Alessia destul de maricica ca s-o puteti lua cu voi.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Kriss frumoase pozele ...si v-ati dus voi doi asa ca porumbeii?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

BAZAR PENTRU SONIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Anangel, Anca, multumim.
Da, am fost numai noi 2..dar mi-a parut rau ca nu am luat-o si pe ea..asa putin...ca erau f multi copii, insa nu stiu cum s-ar fi comportat in avion-autocar..ca a mea are o energiee..mama,mama..nu sta nicicum intr-un loc.
LA anul insa o vom lua cu siguranta!



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 11 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput