Miresele anului 2005 (34)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

La Multi Anisori Olguta!! Sa cresti mare si sanatoasa alaturi de parintii tai!
Olgutzza, sa iti creasca fetita norocoasa! mai treci pe la noi.

SUN, ma bucur ca ati venit acasa.citisem si am si vazut pozele cu micuta ta luptatoare.Este o scumpete de fetita.cand o vad asa micuta, imi amintesc de fii-mea..Timpul trece repede si ai sa vezi ca in curand toate problemele prin care ati trecut vor fi uitate, mai ales cu o fetita asa dulcica ca Teodora.Sa fie sanatoasa si tie refacere usoara si mult laptic!

ancadragoman, La Mai multe Lunite Mariei! cu intaziere din pacate..pupici

Ioana81, ai flacau mare!au trecut 2 ani f repede.Vladi nu vorbeste? stai linistita, cand va incepe el nu se va mai opri..asa sunt unii copii.sora mea la fel nu a vb mai nimic pana pe la 2-3 ani ..acum are o mielita..Fata mea insa e tare vb..dar poate conteaza sa vb cu ei de mici mult, eu asa am procedat..depinde insa si de copil acum..Felicitari pt. inscrierea la gradinita!



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 8 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by SunSmile

Buna ziua fete dragi,

In urma unui pm am realizat ca voua nu v-am spus dar stiati. Am intrat, am citit si mi-au dat lacrimile! Nu-mi vine sa cred. Va multumesc din tot sufletul pt rugaciuni si pt ca ati fost cu gandul langa noi!

Teodora este bine acum. Si noi suntem absolut topiti si fascinati. Nu ne trebuie nimic altceva...acum suntem impliniti!

La multi ani Vladimir, baietel mare si frumos ce esti!
La multi ani Maria Alexandra, fetita scumpa si draga!

Va pup si va imbratisez din tot sufletul, fetele mele minunate!

SUN mamica minunii luptatoare THEA-PATRICIA(16.06.2008)


sa fiti sanatoase si ma bucur ca sunteti bine,Teodora este o luptatoare si o frumusete de copil...sa va traiasca

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Sun si Teodora bine ati venit acasa! Ma bucur ca in sfarsit sunteti bine!
Cu intarziere (ca deh, sunt aiurita rau!) urez si eu la multi ani tizei noastre scumpe Maria pentru cele 8 lunite si Olgutei pentru primul anisor! Sa aveti o viata presarata numai cu bucurii!
Ioana, ma bucur muuult de tot ca ai mai trecut pe la noi! Vladi s-a facut flacau in toata regula, in continuare seamana numai cu tine dpdv fizic iar in ceea ce priveste nastrusnicia te inteleg, ca si noi suntem la fel. E super ca mai poti sta casa 6 luni dupa ce incepe el gradi, mi-ar prinde si mie bine o astfel de pauza...Noi inca n-am gasit gradi pentru Maria, mai cautam...

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=&folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Ohohoho Ioana sa ti traisca minunea! Iaca s a facut si anul...parca ieri nasteai. Sa fie Olgutza sanatoasa si vesela, sa si iubeasca parintii mult de tot!
Alex incearca la particulara...sau vreti stat?
Cristina, daca nici eu nu vb cu fimiu.......pai nu mai am saliva, dar el nimic...mai bine vede o reclama, mai bine conduce masinile in pereti, mai bine se spala in wc...si multe altele decat sa invete ceva. Oricum a inceput sa vb in fiecare zi mai baga cuvinte noi la creier...deja ma doare capul ...mami aia, mami tata? (adica cand vine tasu), mami aide (sa plecam),mami brrrum brrrum (adica sa luam masina si la drum cu noi)...si tot asa.

Ioana si bebe Vladimir

"Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ioana, mi-e indiferent ce fel de gradi e, numai sa mi-o primesca. Dar in orasul asta in care stam nu prea sunt gradi particulare, sunt f. putine si la una din ele e deja pe lista de asteptare. La cealalta pe care o stiu n-am ajuns inca...
Lol, nastrusniciile lui Vladi imi suna cunoscut!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=&folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Ioana, ce nastrusnic e Vladimir!
Anangel, succe cu gasirea gradinitei!



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 8 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Alex eu l am inscris pe Vla la o gradi particulara si mai sunt locuri. E drept ca e in aviatiei si iti este peste mana, dar incearca...sunt sigura ca vei gasi!

Ioana si bebe Vladimir

"Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ioana, multumesc frumos, dar noi nu mai locuim in Ro. Trebuie sa-i caut gradi aici, in Germania si e tare greu ca nu-s locuri. De fapt e aceeasi problema ca si la noi.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=&folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Iu! Acum am vazut, dar cum ati aterizat pe acolo?

Ioana si bebe Vladimir

"Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

olgutza mica la multi anisori!!! sa cresti mare si sanatoasa!

sun ma bucur ca sunteti acasa, bine, sanatoase!!! am vazut pozele sa va traiasca bebelusa scumpa!!! tu parca n-ai nascut, asa slabuta esti, stai sa ma vezi pe mine

ioana ce mare s-a facut vladimir!!! e un adevarat cavaler!!!

alex succes in gasirea unei gradinite pt micuta maria!

eu de mine nu mai zic nimic ca n-am ce decat neplacerile pe care le stiti si voi legate de burtoi mare si calduri insuportabilein rest bebe e ok isi vede de gimnastica zilnic , pe 24 mergem sa-l vedem iar



26+ DAVID

Mergi la inceput