Miresele anului 2005 (34)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Cum se mai simte micuta Thea? Imi cer scuze, nu am apucat sa intru la Pepenasi sa vad... Noi ne rugam in continuare pentru ea

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=&folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

anangel, copii aici un mesaj de la pepenasi..
"am primit mesaj de la Sun. Teodora este stabila, primeste lapte de la mami prin gavaj. Ne iubeste pe toate si crek de abia asteapta sa ajunga acasa insa nu stiu cat mai dureaza."



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 8 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Kriss, saru-mana! Doamne ajuta!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=&folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Doamne ajuta! Ma bucur ca este mai bine si sunt convinsa ca rugaciunile noastre o ajuta

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Am citit acum un mesaj la odiseea unde este Sun si se pare ca amandoua sunt mai bine.Doamne ajuta!

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Buna gagicoaselor!
Sunt ingrozita....SUn multa sanatate Teodorei! Suntem alaturi de voi!
Am intrat si eu in putinul timp pe care l am sa vad ce mai faceti ....si mi a pierit pofta de veselie. Imi doresc sa fie bine micuta Teodora.
Noi mai avem nitelus si......facem 2 ani. Nu stiu cum a trecut timpul. L am inscris la gradi. O sa l dau din august ca plecam la mare nitel si noi. Vla este mare, nastrusnic, plin de veselie, nu vorbeste mai nimic decat cateva cuvinte. Aseara a facut o propozitie...vroia cola de la tasu si cristi ii spunea ca nu e buna e otrava....la care Vla: tati be api. Adica vezi tu domne deja are grija de noi....Toata ziua face numai prostii, nu mai vrea sa faca la oala, adica face pe el. In rest, bine ca e sanatos, ca ne termina. Cu serviciul mai stau. Am zis ca de cand il voi duce la gradinita voi vrea si niste timp pt mine. Macar juma de an. Vreau sa scap de colacul de pe burta, mi e dor de un aerobic, de plimbari singura pe la magazine. Cam atat despre noi.
Va pupam dulce pe toate!

Ioana si bebe Vladimir

"Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Ah am uitat poze!!!!! (pt cine vrea)

Ioana si bebe Vladimir

"Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ioana aveti 2 ani???????
Doamne cum trece timpul....am vazut poze cu bebe nazdravan si frumos.
La gradinita particulara il dai?
Eu am inceput serviciul deja

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Azi facem 8 luni!!!!!!!!!!
Sa ne traiesti mamai si sa fii sanatoasa!!!!!!

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Buna ziua fete dragi,

In urma unui pm am realizat ca voua nu v-am spus dar stiati. Am intrat, am citit si mi-au dat lacrimile! Nu-mi vine sa cred. Va multumesc din tot sufletul pt rugaciuni si pt ca ati fost cu gandul langa noi!

Teodora este bine acum. Si noi suntem absolut topiti si fascinati. Nu ne trebuie nimic altceva...acum suntem impliniti!

La multi ani Vladimir, baietel mare si frumos ce esti!
La multi ani Maria Alexandra, fetita scumpa si draga!

Va pup si va imbratisez din tot sufletul, fetele mele minunate!

SUN mamica minunii luptatoare THEA-PATRICIA(16.06.2008)

Mergi la inceput