Fetele din America (113)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sneeuwklokje spune:

Saracul teenager ii vei distruge imagiea perfecta despre el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Well, what are moms for?
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sneeuwklokje spune:

Te dau colosha la gazeta ca esti "abuziva" S-asa Ramona se ofera singura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Miere, scuze ca abia acum am vaut intrebarea ta, m-am uitat la meciuri :).
Amestecul va fi asa mai tare si usor de modelat.Eu am folosit plastic wrap.L-am pus pe masa, am presarat praful de alune pe el si am pus din amestecatura pe el.Apoi am ridicat o parte a plasticului si am acoperit amestecul modelandu-l in forma de salam.Apoi am mai ruluit de cateva ori si gata.Scuze daca explicatiile nu sunt savante dar vei vedea la fata locului ce simplu e sa il modelezi.

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
Croatia-The Mediterranean as it once was
A ticket to hell has never been funnier

"With or without religion, good people would do good things and evil people would do evil things; but for good people to do evil things—that takes religion" - Steven Weinberg - Nobel Prize winner

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Io il faceam pudrat cu putina cacao, dar recunosc ca n-am mai facut demult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

O perla a lui Aidan : "Momma you have baboon boobies!" LOL, la fel zice oricarei femei pe care o vede LOL
E intr-o faza in care toata lumea are baboon everything LOL.La tata-su ii zice ca are baboon butt LOL
JP i-a spus odata lui Aidan sa imi zica mie ca am "shamu(balena) butt" si Aidan imi zice :"momma you have shampoo butt" LOL, mor cand il aud.

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
Croatia-The Mediterranean as it once was
A ticket to hell has never been funnier

"With or without religion, good people would do good things and evil people would do evil things; but for good people to do evil things—that takes religion" - Steven Weinberg - Nobel Prize winner

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Snee, tocmai mi-ai luat vorba din gura. Da' acu va spun ca i-am dus pe copii la biblioteca, sa poata sotul sa vada meciul in liniste. La intoarcere Anuta era infometata, dar mai erau vreo 10 minute pina sa se termine meciul. Pina ea s-a infipt in niste biscuiti ramasi pe masa, eu am vazut finalul meciului. Apoi m-am simtit vinovata si am pupacit-o extra. Cred ca in situatia asta se aplica un numar de articole de la parinti instabili. Si asta a fost doar pina la jumatatea zilei.
PS Uite cum ma autodenunt, LOL!

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Haha, super tari perlele copilasului tau! Blackpanterro, a iesit minunat salamul! Multumesc pt reteta..mi-am dat seama la fata locului cum tb modelat. Dar eu am pus doar 500 de gr de biscuiti, ca iesea prea tare, ma rog am aproximat la cantitatile de aici.



Snee, scuze pt offtopic!

“Vietile noastre se incheie in ziua cand ramanem tacuti in privinta lucrurilor care conteaza.”
Martin Luther King Jr.
www.eklipsse.net/gallery/main.php" target="_blank">Fine Art Photography
www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album


My baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Miere, ma bucur ca a iesit bun, nici nu avea cum sa nu iasa asa :) .Si eu am pus mai putini biscuiti, reteta era pt 1 kg de biscuiti si eu am pus 800g ca am gasit numai pachete de 400g.

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
Croatia-The Mediterranean as it once was
A ticket to hell has never been funnier

"With or without religion, good people would do good things and evil people would do evil things; but for good people to do evil things—that takes religion" - Steven Weinberg - Nobel Prize winner

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Eu am pus la marinat niste aripioare de pui si legume. Sa vedem ce-o iesi, daca-s bune le pun la retete.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput