FIV 182

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

Felicia chiar de mult n-ai mai scris, ce faci ? cand mai incerci?
te pup

Speranta este ceea ce ne indreapta corabia vietii catre tarmurile implinirilor....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Ianavezi cum gandurile au fost de bine?...parca te vad cu!
Adenuti punct ochit, punct lovit! Cred ca mai pui si la congelat in ritmul asta!

Un weekend frumos tuturor!


Anto
"Cea mai mare iluzie este ca oamenii au limite!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanche25 spune:

Iana, Amzulica, Adenuti, BRAVO fetelor! Sa fie toti grasi si frumosi!

Weekend placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smoly spune:

Fetelor bafta multa va doresc si rez sa fie cel pe care il urmarim toate.
MIRUNA multumesc pt raspunsul de ieri m-am mai linistit.
Eu fac fiv cu Dracea la Giuly.Tu?

VREM BEBE!! E CLAR?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Buna fetelor!
Antosit, Felicia, Miruna79, Madalina28, Doris71, Moniland, Dariela va multumesc frumos de urari
Adenuti felicitari pentru embrioni si multa bafta!
Iana_mari ma bucur ca s-au fertilizat toti cei 4 voinicei, asa ca multa bafta!!
Miruna79 si eu am inceput de azi cu injectatul si desi credeam ca nu mai stiu sa mi le fac, mi-am amintit imediat. E ca mersul pe bicicleta - nu se uita niciodata! I-ti tin pumnii stransi si tie!
Mie mi-a schimbat tratamentul, mi-a data protocol scurt si fac stimulare cu Menopur 3/zi.

Pentru ca tot a fost o discutie legata de Gonal-F si Menopur, am si eu o intrebare: Gonal-F se recomanda celor cu FSH mare, sau nu pe acest principiu se da??


cu drag Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iana_mari spune:

Miruna,Felicia,Blanche,Ioanatugs
Fetelor stiti cumva ce inseamna endometru nesistematizat(17)?
Ioana eu la primul fiv am avut fsh 10,4 si lh 4.6 si am facut gonal.Acum am avut fsh 8,6 si 2,9lh si am facut puregon cu menogon.
Eu am endometrioza si Cocei mi-a zis ca nu da gonal.Acum trage tu concluziile ce si cum.Amzulica a reactionat foarte bine la menopur.Cand ai prima ecografie,ar trebui in ziua 6?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adenuti spune:

iana-sigur este si miine pt ca m-a pus sa sun miine la 10 sa-mi spuna calitatea lor si la ce ora sa vin luni .
eu nu am stat in pat pt ca nu am avut stare ,nici noaptea nu am dormit ,am avut insomnie .
Doamne ajuta sa fie de buna calitate .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

Smoly eu fac la medlife,sa stai linistita ca va fi bine la tine , ti dai seama nu ti recomanda fiv dc stia ca nu merge.
Ioanatugs deci suntem colegute eu sunt cu 2 zile inaintea ta cu stimulare dar depinde cate zile vom face fiecare.Probabil dc te hotareai sa faci la medlife erai inca in asteptare sa ajungi la comisie, oricum profesorul M are experienta mult mai vasta.
pup toate fetele

Speranta este ceea ce ne indreapta corabia vietii catre tarmurile implinirilor....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iana_mari spune:

Adenuti mersi de informatie eu credeam ca maine fiind duminica au liber.O sunam tot pa d-na dr. ?
Antosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Miruna, Verga ,Moniland - mersi fetelor, sper sa fie bine, azi sunt ziua a 6 a de la ET, am ceva semne de sarcina dar toate pot fi puse si pe seama tratamentului, testul este cel care va spune adevarul ! Miruna - tu faci tot cu dna dr. Bolintineanu la Medlife nu ? bafta ! eu o cunosc de aprox. un an si acum cunoscand o mai bine - dansa mi a facut absolut toate procedurile- iti pot spune ca poti avea incredere 100% in dansa, este o profesionista ca medic si ca om f. constiincioasa, isi face treaba bine ! asta i parerea mea !
Iana, Adenuti - bafta fetelor si sa aveti puiuti buni pt. ET !
Ioana - bafta , sa ai noroc de data aceasta !

va pup fetelor

In asteptarea minunii! Daria. Foto de familie !

Mergi la inceput