Puiuti de Randunici 2008!! (34)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Flori, era abia trezit? Daca da, de-aia!
Cleme, de curiozitate, ai inceput cumva o cutie noua de lapte Nan de cand varsa Diana?
Giani si alte fete care suferiti ca trebuie sa treceti la formula...imi imaginez ca e greu. Totusi, ati alaptat! cand va mai vine sa plangeti peste cutia de lapte praf ganditi-va la mine care nu am avut lapte pentru Iulia nici macar o zi; sau, si mai "bine", la ursuleata, care chiar daca ar fi avut, nu putea risca sa-si imbolnaveasca copilul. Va va fi dor de alaptat si de sentiment, ok; dar altele nu vor sti niciodata cum e, voi ati trait asta... Si multumiti Domnului pt cat a fost.

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

soviiii, suuuupeeer pozele, tu si acum esti frumoasa!!! sa stii ca si eu am aruncat buricul si la fel as fio procedat si cu parul ala de la botez, si motul...nici mie nu-mi surade ideea de a pastra ani muuulti bucati din omulet..
geckooo tu arati la fel de bine, pleaca de aici!!!doar parul are alta culoare! pupici la Patrick de 2 luni!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:


Vin si in IOR, chit ca o sa fac o ora pe drum, dar acolo habar n-am unde sa ma intalnesc cu voi, sa-mi dati un punct de reper de sa fie imposibil sa-l ratez, da' imposibil, daaa? Ca eu sunt in stare sa ma ratacesc si in blocul meu!




www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

cateva poze..in trecut..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Asa este fetelor, cum zice Naty.
Eu cand am venit din spital aveam niste ugere si tasnea laptele din ele iar eu trebuia sa iau pastile pt a-l opri, si am plans de numai eu stiu. Dar ii multumesc lui d-zeu ca e bebe sanatos si fara tzatzele mele . O sa vada el mai incolo tzatzici.

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Gecko , tu ai fost gravida??? mama ce va mentineti. Frumoase foc, si tu si luny.

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Sovi si Clau secsoase rauuuuuu. eee...ia sa caut si io poze,,,,bine ca eu nu am d'astea secsi...io am d'alea deocheate care nu se pun pe net ca nu stiu sa pun lalele galbene. (margarete).
a venit bebe de afara, am fugit.

www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

no, ca am reusit sa trimit mesajul.
intre timp am realizat ca nu sunt aceeasi pantaloni...la 17 saptamani erau din aia elastici...astia de azi sunt tzapeni.
si am vazut si poze sexoase rau de tot. eu zic...vai de sotii astia pe cand vor reveni toate fetele la "normal". naty eu chiar nu am vazut o persoana sa o prinda asa bine ca pe tine movul...pana la tine consideram movul o culoare ce zgaria retina...iar clau...jolidon cunoastem...Armament de Zapacit P... (sau AZPuri dupa cum le spun eu)...o stiut mosu' ce vrea...si sovi...cum stii tu face poze artistice (daca e material cu ce...nu ma mir).
ah da...si raman la parerea mea ca ursuleata arata ca o liceeana de 17 ani. iar floriio slabanoaca rau de tot (mai am eu doua exemple din astea - cumnata si o verisoara a sotului- de te miri ca au putut purta burta) si butucica...apoi butucica ai fost la 1 an doar ca trendul nu s-a pastrat cu inaintarea in varsta.

si hai ca si-a revenit la cap netul am bagat poze din mobil cu frumusetea lu' mami...manca-l-ar mama de bursuc ca mi-o mancat si el fulgii azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

HAI ROMANIA!!!!


www.dropshots.com/ursuleata14" target="_blank">1
2
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:


HAI ROMANICAAAAA!!!!!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput