Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (157)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

quote:
Originally posted by ANDREEA11

fETELOR SUNT DISPERATA CRIS ARE IAR FEBRA!!!
Acum l a vazut dr matei si a zis ca are o inflamatie a amigdalelor f urata. Ma voi duce sa i scad febra cu apa mai9rece. Pr e ca m a cam suparat si as vrea sa mi ziceti si mie un dr bun care sa vina si acasa contra cost si sa raspunda si la orice ora la tel!!! Va rog din suflet poate ma ajuatti!!
Pr e ca nu i scade mai deloc sub 39, doar ajunge la 39.4!!!!!!!!!!!!11

andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo



andreea, multa sanatate, eu am renuntat la medic pediatru, am facut abonament de sanatate ( toti 3 ) si sunt incluse absolut toate vizitele la medic, vaccinuri, urgente . imi pare rau ca nu te pot ajuta acum.

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Erina, am uitat sa-ti multumesc pt dedicatie.
si m-am uitat la poze, sunteti f f frumoase amandoua!
Andreea, nu stiu un astfel de medic:( A noastra vine la noi ca ii e pur si simplu in drum. Sanatate lui Cristi.Amigdalita da ditai febra din pacate:(



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Am recuperat cu cituitul...recunosc mai in graba...

Marunika sanatate lui puppi...doctorita cred ca era asa de felul ei, nu era tricoul sotului de vina sau poate crezi ca are ceva cu italieni(??)

Papanash ca sa vezi cata incredere am in ei...

Ali , Sonia 22.10.07 si Enrico 8ani
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

annisia - multumesc.deci asa ramane...voi veni si cu stefan, aviz amatoarelor!voi veni direct, ca eu intru pe la arcul de triumf.am inteles ca e langa expoflora, nu?va gasesc eu pe-acolo!
hai romania!mi-e cam frica...
pupici dulci si multa sanatate tuturor.

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Annisia, super ca ai pus versurile la imn, spre rusinea mea nu le stiam pe toate. Voiam sa o invat pe Alex macar o strofa. Joi ne vedem de principiu, numai ca pe Alex nu am cum sa o iau ca e la gradi si nu ii mai schimb programul. Iar despre rusi, iaca mie nu imi convine situatiunea, adica decalajul asta, ca o sa imi incurce tot concediul mult planificat.

Andreea11, multa sanatate puiului! Nu stiu nici un dr care sa vina acasa, noi mergem la Medicover.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

AAAh.
Andreea, mi-am amintit de doctorita Dan de la Municipal. Hai ca-ti dau PMeu. cred ca sta destul de aproape de tine, pt ca sta si destul de aproape de mine (am impresia ca e la jumatea distantei)



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

barbatul meu a venit home sa asuca br sa manance si a plecat la un bar sa vada meciul cu nu-stiu-cine. E motiv de divort ? Io zic ca e !

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

quote:
Originally posted by papanash

barbatul meu a venit home sa asuca br sa manance si a plecat la un bar sa vada meciul cu nu-stiu-cine. E motiv de divort ? Io zic ca e !

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi


daca bate Romania ,eu zic sa-l ierti ,
HAI ROMANIA
P.S
si al meu barbat tot la bar este

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

papanash, am o tigaie veche, din aia grea....o vrei??



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

hai Romania !!!!!!!!!

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )


www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi

Mergi la inceput