Puiuti de Randunci 2008!! (33)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

noi ne-am apucat de bucatarit: ciorba de peste si ardei umpluti!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Clau, am fost la plimbarica in Gradina Botanica (hai, mey, trebe sa veniti si voi!), am dat ocol lacului, ratele si bobocii erau in plina actiune caci era un grup de sute de milioane de copii galagiosi rau care le dadeau biscuiti si era bataie intre rate si pesti . Sutele de milioane de copii i-au deranjat somnul papusii mele, dar ce sa-i faci! Si apoi a sunat Maxinne care era prin zona si a venit si ea sa-si vada finuta. Care a mancat...va zic? 230 ml! (acu daca nu mai papa inseamna ca am deochiat-o; ptiu, ptiu, scuipati si voi!). Draga de ea, tare bine-i e la aer curat. A vazut si Maxinne ca in Botanica e mai racoare clar decat afara si a zis ca pur si simplu i s-a limpezit creierul, ca avea multe pe cap. Pe la 13 totusi am taiat-o ca era prea cald; am facut cumparaturi de-mi cadeau mainile si am venit acasa. Acum mananc si eu niste rosii cu branza si apoi ma apuc de gatit

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Ptiu, ptiu sa n-o deochi ca bine a mancat Iulia draga! Cred ca-i place sa pape la aer curat. Pofta buna si spor la gatit!

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel si de Rebecca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

deci nu se poate asa ceva!230 ml!!!! si eu care ma bucuram ca am ajuns si noi la 120! bravo iulia!

valentina foloseste un lubrefiant pt si un preludiu mai lung!

clau ce frumuoasa e rebecca cu cracii pe sus! si a mea e la fel cu cracii! oare cand or fi mari cum or fi???

cuscra te bagasi la gatit??? vorba lui simo poate faci ceva si cu sos de inghetzata!

simo

ali mai trimite-ne si noua din inghetzata ta! valabil si pt simo!

LA MULTI ANI IRIS MIRUNA!



noi ne-am trezit la 10.30! apoi am mancat si am plecat in parc! si a fost asa bine sa mirosim teii infloriti...si ne-a placut asa mult incat nu a dormit deloc in parc, dar nici nu a plans! asa ca acum recupereaza ! eu ma duc iar la dr sa vad ce mai fac, cum ma mai distrez.

lyvy nu mai intri pe crengutza? gecko e si acum datoare cu o continuare a povestirii, ca am si uitat celelalte episoade... si celelalte fete care absenteaza: elara, zozela, sovi, numeioana, mihatp, ccris, kitzy si care mai sunteti absente!

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

iulia papacila, sa-ti fie de bine!!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

cuscra bafta la dr!! noi vrem in Tineretului sau Carol dupa masa, veniti si voi?

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Si mie imi daduse prin cap sa merg in Carol dupa-masa dar daca am de gatit...
Roxana, scuip-o pe Iulia, nu te mai mira atat!!!

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

pai si noi..cred ca spre 6 iesim abia..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Vroiam sa ma apuc de gatit dar Iuliei ii e foame . Sunteti martore, sa-i ziceti randunoiului meu daca dau iar rasol...

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Mama Naty ma omori cit maninca Iulia!!!! A mea abia de vreo 2 zile a ajuns la 150 si nu la fiecare masa parca vad ca iar vine pediatra si zice ca a luat in greutate la limita

http://community.webshots.com/album/563346200dAJmqg

Mergi la inceput