Casnicute sexy (174)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

aaa....de-aia tot aduna ea retete si mi le da si mie sa aibe ce sa pregateasca...si tot de=aia o fi tinand si cura de slabire

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

danelutzo, ce printesa mare si frumoasa ai! si-a pierdut trasaturile de bblush, acum e o adevarata domnisoara
miha, nu da, sunt eu alina si n-am lesinat ca a inceput un potop de ploaie.
RO-MA-NI-A!!!

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Mey, le-am facut la cuptorul nou , asa ca bucataria asta o vom monta in marea camera de la parter, sper sa reusim sa amenajam si vara sa papam doar acolo, iar la etaj, voi face papita doar iarna, asta va fi bucataria noua si de gala .

Cuscra nu stau doua saptamini in bucatarie, ca dupa aia trebuie sa dau comanda de usi noi si largiiiii, dar voi pregati luna viitoare, pentru fata vecinei, cica ii face un prieten la restaurant bunataturi, dar nu sint ca astea care le fac eu. Iar mama lui Hans Peter, deja isi face planuri pentru petrecere cind va avea 40 de ani, cica papita s-o prepar eu.
Moama, ce experta sint si modesta pe deasupra , restaurant imi deschid

Alino strigi tu Romania, dar uritii de francezi i-au cam cotonogit pe ai nostri, ufff, crocobaurii. si din cite spuneau italienii, cica arbitrul i-a cam fentat pe romani, a tinut cu francezii

Monica tin cura in continuare, iar retetele le pun la pastrare, fac din cind in cind, ca daca le fac pe toate, ma rostogolesc si ajung in lac

Stefania esti sau nu esti ?



Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

adica ashe ca mine nu? ca vad ca io ma rostogolesc spre lac
si chiar asa...de ce nu ti-ai deschide restaurant
chiar asa stefi, nu ne-ai zis nimik? e cu ochisori?
si sa aveti somn usor

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Neatza
In primul rand dau la toata lumea sa ma iertati de absenta.V-am mai citit dar fie n-am avut timp fie dispozitia necesara sa scriu.
LA MULTI ANI cu intarziere tuturor sarbatoritilor si un pt mamicile lor.
Eu ca de obicei cu program ultra ocupat.Sfarsit de an...chefuri si banchete...Una peste alta distractie dar si oboseala.Maine avem serbarea la gradinitza...duminica o nunta de multi bani.
In general suntem bine, mai putin mama care trebuie sa vina la operatie si nu-si face curaj...Offff...nici nu vreau sa ma gandesc.
Cam astea sunt noutatile mele.
seara cand vin de la scoala ma scoate stefi in fata blocului la copii si pana pe la 21.30 nu se da dusa in casa.Asa trece seara si cad franta ...De multe ori cred ca adorm inaintea ei.
tot Ma duc sa vizionez pozele Danelutzei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:


Monica, La Multi Ani! pentru Alex! Cam tarziu, dar am fost plecata la Brasov, a avut Tatiana de dat examenul oral pentru F.C.E...
Danelutza, frumoasa petrecere, vazut/placut pozici cu printesa Isabella.
Georgi, multa sanatate mamei!
In Brasov a fost minunat, am avut parte de o vreme super, am fost peste tot, Muzeul de Istorie, Biserica Neagra, Turnul Tesatorilor etc. Am plecat apoi la Bran, iar la intoarcere ne-am oprit si-n Rasnov pentru a vizita cetatea.
Am ajuns acasa duminica seara pe la 23:10 franti de oboseala dar fericiti. Am avut cel mai frumos WE.
Nu stiu dac-am sa mai pot intra pe forum, am o saptamana plina. Sfarsit de an, premierea Tatianei, bagaje de facut(pe 15 iunie Tatiana pleaca-n Anglia) si pe 14 iunie are examen.

Mihaela(25.04.1962) Tatiana(20.09.1991) Mihai(1.08.1995)

mhldvrc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:


si eu sunt in zona si cu d-ra ruxi
barbatii sunt la serv
mihaela, cuscra si multam mult de urari
sanatate multa mamei tale georgico si sa ne pui poze de la serbare
mihaela, ma bucur ca v-ati distrat fain
mihooooo doar atat fato? vb ta...asa de scurt?
mikiii, Lianaaaaa, Danelutzaaa...unde sunteti?
va pe toate ma duc sa incalzesc putin cafeaua de la cuscra si sa ma servesc

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:


io mestec intr-o maioneza.
ce vreme timpita avem, cind canicula, cind potop de ploi
mai am si o stare de as bate pe cineva, pe cineva, adica pe scroafa.

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

alinutza, nu-ti mai face nervi...stai linistita si bucura-te de burtika si de printesa ta

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput