Bulgaria- impresii, drum, hoteluri(9)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adialex spune:

roxana, noi plecam pe 16 august; stiu ca tu pleci inaintea mea, te astept eu cu detalii..
chiar, mai pleaca cineva in perioada aia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valipop spune:

Eu inca sunt in cautari. Am gasit liber la hotel Elena in Nisipuri (4*, A.I.), dar am informatii contradictorii. A fost cineva acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheannamp spune:

Dar la Sveti Vlas nu merge nimeni?
Tare as vrea sa aflu noutati pana plecam noi in august.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Am facut si noi rezervare pentru Albena la hotel Kaliakra superior, pentru perioada 23-30 august. Asteptam impresii pana atunci. Bebe a mea va avea 2 an si o luna atunci. Oare sa i-au un carucior cu mine?

Larisa si Alexia (13 iulie 2006)

http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/

www.sonia.as.ro" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Valipop - eu am fost anul trecut la H Elena la Nisipuri. Am fost f multumita de camera: ffff spatioasa! Ne exista vedere la mare pt ca este cam departicel de plaja. Noi fiind cu copilul am resimtit asta din plin . Mancarea este buna, personalul ok. Hotelul este curat, f bine intretinut, si este liniste in zona; ne schimbau prosoapele de cate ori ceream.

Pe scurt, raportul calitate/pret este bun la Elena.

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

cristina_tudor
Trimis la - 11/06/2008 : 14:54:19
--------------------------------------------------------------------------------

Buna,

In vara asta merg cu familia in bulgaria, dupa o experienta placuta la nessebar anul trecut, acum incercam si la nisipurile de aur.
Stie cineva cum sunt serviciile la hotel Royal din Nisipurile de Aur?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxi74 spune:

Am vazut ca cineva era interesata de Riu MIramar din Obzor. NOi am fost acolo anul trecut si am fost super incantati, drept pentru care anul asta vom merge iar, mai precis peste 2 saptamani.Anul trecut am fost prin agentia Solis Travel si totul a fost ok, foarte amabili si prompti. Anul acesta am facut rezervarea direct la hotel si am iesit mai ieftin decat prin agentie. Sper ca va fi in regula si nu si-au schimbat atitudinea. Mai merge cineva in perioada 25 iunie-2iulie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amyacatrinei spune:

salut
a fost cineva in Albena la hotel DOBROTITSA?Sunt insarcinata si vreau sa stiu daca sa risc...Am si un copil de 3 ani...E OK?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flory1974 spune:

quote:
Originally posted by Sheannamp

Dar la Sveti Vlas nu merge nimeni?
Tare as vrea sa aflu noutati pana plecam noi in august.



la sveti vlas mergem noi tot in august pe 8...3 familii, dar am niste prieteni care pleaca in in iulie...am fost si anul trecut acolo asa ca sigur nu o sa regreti alegerea facuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheannamp spune:

quote:
Originally posted by flory1974

quote:
Originally posted by Sheannamp

Dar la Sveti Vlas nu merge nimeni?
Tare as vrea sa aflu noutati pana plecam noi in august.



la sveti vlas mergem noi tot in august pe 8...3 familii, dar am niste prieteni care pleaca in in iulie...am fost si anul trecut acolo asa ca sigur nu o sa regreti alegerea facuta



Floryi, mersi de raspuns si in avans pentru sfaturi!
Stiu ca o sa fie fain dar ma gandeam de noutatile care au aparut de anul trecut.
VOi la ce complex mergeti?

Eu sunt cu 2 teroristi de 2 ani dupa mine si imi doresc un loc unde sa ii tin mai in siguranta si sa aiba si unde sa se joace.
Apoi ar fi mancarea, un restaurant de incredere si nu prea scump....

Mergi la inceput