Bulgaria- impresii, drum, hoteluri(9)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adialex spune:

ptr fetele care merg la Kaliakra; tocmai s-a intors o colega din concediu, a fost la Kaliakra, a fost super multumita; mancare buna, variata, multe meniuri ptr copii, curat in camera, plaja f curata, e mai liniste fata de restul statiunii, hotelul e f curat; per total, nota ei a fost 10 +,a zis ca se mai duce si in septembrie;
deci cine va merge a ales Kaliakra va fi multumit;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

merci, adialex !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

din pacate tocmai m-a anuntat agentia ca nu mai are locuri la kaliakra.
urmatoarea optiune a noastra este sol nesebar.sa speram ca vor avea un raspuns pozitiv pt noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Albinutza, ti-am trimis pm.

Multumim , Adialex. Parca si tu tot acolo te vei duce, nu?

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adialex spune:

DAAAAAA!!!!!!!!! si nu mai am rabdare.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Buna ziua !

Fetelor ,a fost cineva la Helios Spa (Nisipuri) de curand ??Am luat bilete in perioada 28 iulie -4 august ,sintem 5 cupluri cu copii ,pozele m-au incantat ,au piscinute pt copii ,tobogane ,loc de joaca dar pana la fata locului ...
Anu' trecut am stat la Kristal si ne-a placut tare mult .
Cat despre Bulgaria intr-adevar ,nu lasa o parere buna ,doar daca mergi direct litoral ,anul asta am taiat-o de vreo 3 ori in drum spre Turcia si am ramas profund dezamagita ,parca m-as fi intors cu vreo suta de ani in urma ,sinistru' ,paragina ,drumuri de rahat ,in schimb litoralul este total diferit ,nu zici ca ai fi in Bulgaria ,mie mi-a placut ,adica preturi ,conditii ,distanta ,avand in vedere ca am copil de 2 ani jumate sint super ok pentru mine.

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada


Cheia- 1 iunie

www.onetruemedia.com/shared?p=4735f6859c47291132f727&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Al II-lea an de viata (montaj )





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Adialex, de cand? Poate ne vei spune si noua detaliat, totul....In hotel oare o fi internet whirless( nu stiu daca am scris corect)

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

sol bay mare nessebar - aceasta e ultima varianta acceptata de familia mea

fetelor in asteptarea raspunsului de la agentie, v-as ruga sa-mi spuneti si mie cate ceva despre acest hotel.
a fost cineva?
merge cineva anul acesta?
oare o merita sa fac drumul pana acolo sau mai bine sa gasesc alt hotel mai aproape (nisipuri..albena..balcic)
a gasit cineva mai multe detalii pe net?
eu am observat ca sunt 2 - 3 poze pe care le folosesc toate site-urile agentiilor.

of, pacat ca nu m-am hotarat mai devreme..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinaplesa spune:

Am fost noi si am postat impresiile acum 2 zile aici.

Vacanta placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nawel spune:

Albinutza,eu merg la SOL NESSEBAR MARE&BAY,cel de 4 stele,in perioada 21 iulie-28 iulie.Citeste impresiile Corinei.Le gasesti in partea 8,pagina 21.De asemenea,la pag.9 sunt postate niste poze de la hotel(sper sa nu gresesc).

Mergi la inceput