Cu cati $ sa ma pregatesc?

Cu cati $ sa ma pregatesc? | Autor: anma

Link direct la acest mesaj

Poate sunt cam indiscreta,dar totusi...stie cineva cu cat se mai plateste doctorul ginecolog pt.o nastere normala?Zilele astea ma astept sa-l vad pe BB si vreau sa stiu cu cat sa ma pregatesc.....

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anma spune:

Nu stie nimeni?????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roli25 spune:

Pai daca spui spitatul si doctorul poate iti spune cine a mai nascut acolo. Tarifele difera mult

Roli mamica de Andrei(16 ianuarie 2008) si Marc(9 iunie 2006)

www.flickr.com/photos/14037522@N04/sets/72157603790736786/" target="_blank">ANDREI
www.flickr.com/photos/14037522@N04/sets/72157603794082565/" target="_blank">MARC
www.flickr.com/photos/14037522@N04/2472556291/in/set-72157604930822343/" target="_blank">PRIMA VACANTA IN 4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreutac spune:

Si pe mine m-ar interesa subiectul, insa intr-adevar depinde de spital si de medic.
Ca idee, o prietena care a nascut prin cezariana la spitalul Sf. Pantelimon a dat la medic cam 2000 ron, ca altfel nici nu s-a uitat la ea. ce-i drept, medicul ei era plecat in concediu si a lasat-o pe mana unui coleg. Mie mi s-a parut o suma f. mare, avand in vedere ca mai sunt si alti bani de dat (anestezist, neonatolog, asistente). Per total ar fi ajuns cam la 1000 Euro.
Eu voi naste la Polizu, prin cezariana cu Dr. Dascalu. Stie cineva cam ce ar insemna ca bani?

Andreea
22+
Vineee bebelusa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anma spune:

Pai o sa nasc la Giulesti!...Nastere naturala! Deci cam cat se da la doctor? Mai mult de 150 euro???,bineanteles in afara de asistente si moase????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anma spune:

...Nu pot sa cred ca nu stie nimeni cu aproximatie cat se mai da pt. o nastere!?! Ma descurc eu intr-un fel! MERSI ORICUM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eva_2 spune:

Intreba aici : Fierbinte: despre spitalele si doctorii unde ati nascut .
E un pic mai sus de capitolul deschi de tine. Oricum mai mult de 150 euro nu are rost . Parerea mea ca-i suficient. Bafta.

Mergi la inceput