FIV in Ungaria 39

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Borzasimo, FELICITARI!! Sarcina usoara si bebe(i) sanatos(i)!!!!

Miha, felicitari pt BAIETI !!! sa fiti sanatosi toti 3 si sa te bucuri ca o sa fii iubita de 3 barbati!



"unguroaicele" cu mic cu mare!



Andicu, mami deFilip Gabriel (27 iunie 2007)

Am implinit 11 luni!
www.tickercentral.com/view/9fgr/9.png" target="_blank">Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scamiy spune:

Buna fetelor !

Borzasimo FELICITARI pt. sarcina, sa-ti ajute DD sa o duci pana la capat si sa ai bebei sanatosi si frumosi!

Andrao, aha, multumesc de lamurire, de pare ca n-am inteles eu bine cand citisem mai demult ca se platesc 30 EUR pt. toata traducerea la Szeged si imi cer scuze daca am indus pe cineva in eroare, iar in cazul acesta e clar ca e mai ieftin la Debrecen daca se plateste cate 5.000 FT pt. fiecare intalnire cu medicul. Te pup si bafta multa in continuare!

Moniland multumesc si tie de sustinere si de lamuriri

Crisis81 multumim pt. noul capitol si sa ne ajute DD pe toate sa ne indeplinim visul de-a ne tine in brate MINUNEA sau MINUNILE!

Am si eu o intrebare la voi, ce ma sfatuiti sa incerc FIV 2 tot la Debrecen sau credeti ca as avea mai mari sanse la Szeged cu Dr. Zadori ???

Va pup si va doresc tot ceea ce-mi doresc si mie !

Cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zapp spune:

Buna fetelor,
Felicitari BORZASIMO!! Multa, multa sanatate tie si bebicilor tai! Ma bucur din toata inima pentru tine.
Eu am fost la Szeged la prima consultatie si o sa facem o inseminare artificiala in iunie si apoi, in caz de insucces, un FIV in august.
Am o intrebare pentru cele care stiti: sint sanse de reusita la FIV in cazuri de PCOS? Voi stiti fete care au reusit avand aceasta problema? Am tot citit ca sint multe riscuri in cazul acestui sindrom si ca pot rezulta embrioni de calitate slaba...
va pup pe toate si va doresc mult noroc.
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

fetelor, am aflat estradiolul de ieri , a fost 3227, si am mai facut o doza de stimulare , acum cred ca este mai mare; imi este f. frica, ziceti mi care mai va mai amintiti, cat l ati avut voi inainte de punctie ?
magduta- stiu ca tu in ungaria ai avut estradiolul mare, mai stii valoare si in ce zi erai ?


va pup

In asteptarea minunii! Daria. Foto de familie !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuculucu spune:

saluti vesel pt toata lumea!!!

incep cu felicitarile:

borzasimo: felicitari! esti grozava. eu am avut (asa cum isi aduce aminte miha 3) bhcg asemanator cu al tau,nu am mai facut dupa doua zile sa vad cat a crescut, si eram sigura ca e doar un bebic. socul si in acelasi timp bucuria am avut-o la primul eco, unde am vazut doi saci embrionari. asa ca ambele variantele sunt posibile, asteapta sa vezi la eco de 6 saptamani. inca o data bravo!!!

sorina sz: felicitari,nu cred ca am apucat sa iti spun pana acum. sa fie totul bine si sa nu-ti fie rau, asa cum am fost eu pana acum!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuculucu spune:


.... am postat din gresala inainte sa termin mesajul...asa ca uite aici continuarea:

miha 3 cum esti? felicitari pt baieti,eu doar despre unul stiu ca e baiat,iar pe celalat il simt eu fetita. :) e tare dragut cum ii simt cand lovesc, fiecare altfel,dupa personalitate,nervut,putere: fata,care e situata jos, da imediat ce o deranjeaza pozitia in care stau, si pana nu ma misc (adica sa ma indrept, sa nu o mai apas), nu se linisteste. baiatul,care e sus, prin dreptul buricului, da mai rar, si doar dupa ce ma odihnesc in pat,. el da doar de doua trei,ori si e mai puternic. sunt tare draguti!! unul mosteneste caracterul din familia mea si celalalt pe al lui tati. :)))

va pup pe toate, stiti voi care, va citesc zilnic, doar de scris o fac mai rar.

bafta daria!!!

pupici

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Simo Felicitari ai grija de BB.
Daria
Va pupam pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

FELICITARI SIMO ! Sarcina usoara ! si BB sanatos(i). Ma bucur nespus de mult pentru tine.
CRISIS multumim de noul capitol, sa fie cu noroc si cu multe Noi suntem bine, iar eu alerg cu proiectul de casa.
MIHA3 Felicitari pentru baieti !
TUCULUCU cum stii ca celalalt bebe e fetita? Si eu ziceam ca Darius e fetita, caci el era in partea dreapta si era foarte linistit in burtica.
LENY te pupacim, mai reparati si tu
DARIA

PENTRU TOATE FETELE

Ade cea mai fericitasi DARIUS, CAIUS si RARESwww.flickr.com/photos/14340770@N02" target="_blank">GAZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Daria, stai linistita ca nu faci hiperstimulare. Eu am avut la primul Fiv si valoarea estradiolului era ~ 5.000 in timpul tratamentului. De fapt hiperstimularea se declanseaza cand faci pregnylul. Eu atunci nu am mai facut pregnylul ca am hotarat sa intrerup FIV-ul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Moniland - stiu ca dupa pregnyl se declanseaza;pai eu de unde sa stiu cat l am avut azi, ca nu mi a mai zis sa l fac, daca ieri l am avut 3227 si nu facusem inca doza de ieri de stimulare, cel de azi a crescut sigur, la cat numai Dumnezeu stie ! cert este ca azi nu mi a mai zis sa mai fac doza intreaga, ci numai 1 puregon de 100;
Internet, Adaca - mersi fetelor !


va pup

In asteptarea minunii! Daria. Foto de familie !

Mergi la inceput