Puiuti de Randunici 2008!! (25)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

naty, am gasit cauza! ii este lene!!! trebuie sa adoarma urland...de ce oare? ca mami are nervii tari si duce multe! a vazut el asta la sora-sa si si-a zis sa ma incerce si el!
poate ar fi bine sa se reprogrameze intalneala, pt o zi cu vreme ok...
eu la ora 13 plec sa o iau pe alex de la gradi, imi dai si mie un sms pls, sa-mi zici daca se mai face intalneala? mi-ar fi tare aiurea sa vin cu taxiul cu carut, bebe si alex si sa nu gasesc pe nimeni acolo:)))

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007
povestea lui TEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Fetelor, sa ma anuntati si pe mine daca va retrageti toate sa nu ma trezesc singura p-acolo.Si aici bate vantul, dar parca nu chiar chiar asa de speriat.Ma duc sa scot nasul afara sa vad care-i treaba. Eu mi-am propus sa plec de acasa pe la 3-3 jumate, dar astept sa vad in ce ape se scalda vremea asta..offf..

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Pozici

Nou :Poze botez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

quote:
Originally posted by natynic

Luny, "fief" e termen din sport...cum sa-ti traduc? E zona in care sustinerea e cea mai mare; cum ar fi Ghencea pt Steaua, na! asa e Gradina Botanica pt mine


Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea




aaaaasa ziiiiiiiiiiii!!!!!!! zilele astea sper, depinde de iub ce treaba are

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

luny, eu i-am dat ceai de la humana, cu fenicul, de vreo 2 zile nu-i mai dau, ca mi-a intrat in cap ca d-aia nu mananca bine. am avut si discutii cu al meu pe tema asta, ca imi zice ca nu-si satura setea doar cu lapte...drept care, in ziua in care am fost sa-i iau prima de nastere, l-a indopat cu ceai in cele 2 ore cat am lipsit........apoi, cand l-am pus sa suga a vomat tot, inclusiv ceaiul...l-am bombanit la greu pe al meu al faza asta!!!
asa ca, pana se face cald cald, pauza de ceai. eventual un strop de apa din cand in cand (10 ml acolo...)

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007
povestea lui TEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

hai ca am eu emisiune acum:)))....citesc, scriu, ma mulg, in acelasi timp!!! si put a oaie!!!! urasc mirosul de lapte! bleah!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007
povestea lui TEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Luny sa stii ca eu ii mai dau piticei ceiut din cand in cand, nu e o regula,doar daca stiu ca e satula si trage cu nervi din suzeta. Ii dau ceai de fenicul de la Milupa si e gata indulcit cu nu-stiu -ce, mi-e lene sa merg sa citesc acum pe cutie...

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Pozici

Nou :Poze botez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

nici eu nu vad sensul sa-i dau altceva acum, doar cand or fi caldurile mari...
bai, ce ziceti de intalneala?..eu ies afara oricum, nu pare vant asa de speriat...dar cred ca e de manecuta lunga pt bebei...

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Ariel, Luny, asa l-am convins si eu pe al meu sa termina in a ma mai bate la cap cu ceaiul, dupa ce Iulia a vomat tot, ceai + lapte. Apa ii dau putin, o data pe zi, dar PT NUMELE LUI DUMNEZEU, un copil alaptat natural NU ARE NEVOIE DE APA/CEAI!! Stiti bine toate ca prima parte a laptelui va e apos, ei cu aia isi astampara setea. La ai nostri hraniti artificial e altceva, compozitia e egala si atunci trebuie un pic de hidratare. iar despre ceai v-am zis ca scade absorbtia fierului (pe care voi i-l dati prin lapte) si n-am inventat eu asta ci ghidul OMS din 2000. Stiu, si soacra-mea i-a zis lui fi-su ca e scandalizata ca nu-i dau Iuliei ceai. Si...scandalizata a ramas.
Fetelor, eu zic asa: sa incercam pe la vreo 14 sa scriem pe aici daca venim sau nu, ca sa nu incurcam pe nimeni. Exista varianta de a reprograma intalneala sau, de ce nu, de a face o intalneala azi si inca una alta data, cand vor putea veni si cele ce absenteaza azi.
Si dam sms-uri.
Eu v-am zis, inca vreau sa vin dar daca bate vantul ca acum, exclus!

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Luny, eu nu-i dau nimic altceva in afara de san! Am incercat sa-i dau ceiut , dar daca ea nu vrea bibe, nu vreau sa stau sa-i dau ceaiul cu lingurita. Asta deocamdata!
Aici in Titan, bate rau vantul!

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel si de Rebecca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Monica9 , Andrei Are 6,100kg si 63 cm , deci este pe acolo , e bine!!!
Luny sper sa te gasesc in afara butoiului si cu el spart , da ?? toate avem momente de disperare, si sa plece piticii , daca mai "ezista" si vorba fetelor suntem o BIG FAMYLY VIRTUALA
Cenia , dAI RAR PE LA NOI , MAI HAI LA MAMICIT [PUP]
mARIA AM VIZIONAT GIMNASTICA LUI TUDOR SI POT SPUNE CA ACELEASI EXERCITII LE FACE SI ANDREI, scuze ca am scris cu litere mari dar din viteza si nu mai sterg0 parul si mie imi cade , dar nu exagerat , eu din acest motiv m-am tunssia cu vreau sa creasca ca am in iulie 2 nunti, nush ce sa te sfatuiesc.

Violeta si Sean este un scump
Tuchitza bafta sa-ti iasa planurile!!


offf, am aruncat "mausul" de perete ca era varza , si acum ma chinui fara mouse,, e greu a nu faceti ca mine


Simo27,28 si acusha29 Am fosat in Brasovul tau , am luat flori de pe strada Muresenilor de la Pasiflora( super impachetare) m-am gindit la tine , oare nu te vad????, dar nu .....)
Delphin
mihutza ,
sovi ,
Gudinde, ca sa nu te uit si tare imi place de matusa


bai telivizoare sau nu cu transmisis in direct au nu , cu audienta mazima sau minima ,d ar ati scris ceva!!

Luny sunt suparata ca nu apreciezi si parcul Titanii, care este super misto!!!!
Alice ionescu , ersevereaza , ca te baga lumea in seama , de ce esti rea! eu am deschis lincurile de la tine, ca chiar ma intere , numai ca sunt aceleasi pe care le-am gasit si io , problema este cine ne poate tunde asa?????
Olgutz , azi esti mai bine , bre???

Bitza, pi undi umbli????

Stela asa-i ca dupa impartasanie dorm bine bbeii, semn ca trebe cate un pahar in fiecare zi
Ariel acelasi stil "bobby ewing" si "george michael am si io , si am acelsi par aspru si gros , si mai am si o frunte mica , sunt urata rau, dar .....noi sa fim sanatosi!!
Ioana , david are foarte bine la greutate , iar in poze e un scumb si un buzat!!

trimit mesaj ca-n nervoasa din cauza de "maus" si revin dupa ce il repar.
pana atunci va [ apasat si




Giani .. Mamica de ANDREI ,....


andreiul meu

Mergi la inceput