Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri 5

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Felicitari MYRY !!! BINE AI VENIT PE LUME, micuta SARA-DENISA, sa fii papacioasa si sanatoasa, sa cresti mare si cuminte!!!

Multumim musette de vesti !

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE!
Lau-Meli si
" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!...G. Funakoshi"

Concediul visat
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste
Doi zapaciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

L5845,ma bucur ca esti optimista,asta conteaza f mult!In ceea ce priveste pregnyl si eu stiu ca se face abia cand foliculii sunt formati,ajutand la spargerea lor.Eu zic deocamdata sa nu faci si sa mergi pe ceea ce iti zice medicul mai ales ca s-a intamplat sa ramai si sunt sigura ca se va mai intampla.Abia dupa ce ramai poate ar fii bine sa urmezi si tratament de sustinere cu pregnyl.Tin pumnii sa vii cu vesti mari!!!!!!!!

asa creste minunea noastra,un baietel

Doamne ajuta in continuare!Mai avem 15s!

25+LUCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

felicitari myry refacere rapida..si bine ai venit pe lume Sara sa ai parte de tot ce e mai bun pe lume!

mai,mai ce m-ati ghicit fetelor..da, s-ar putea sa apara bb2 era vb de 2 copilasi in 2 ani.. la inceput eram cam speriata ..acum incep sa ma obisnuiesc cu ideea.. cum e dat de la DD asa le primesc..doar ca mi-e frica.. stiti voi..aceleasi ca la stefy.. pana in ultimul moment..dar sapt viitoare merg sa-mi fac testul de sange... oricum probabilitatea dupa mine e de 90%... acum sa vedem..

va pup pe toate! un we placut!

dana am emotii pt. tine esti urmatoarea.. sa fie intr-un ceas bun!



Stefania x2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

musette asa este, sunt optimista si mai mult acum, pentru ca s-a intamplat fara sa fac nimic special, iar cand ma asteptam, nu se intamplase nimic (in urma cu cativa ani cand am facut tratament special de stimulare si sustinere). Merg inainte, ca asa e cel mai bine si cand vrea DD, o sa se intample cu siguranta, si o sa fie bine.
slimatei daca te simti deja pregatita, foarte bine, sa fie intr-un ceas bun. Pana la urma, sunt sigura ca si daca e sa vina bb2, te vei descurca bine, mai ales ca experienta e proaspata, nu ai timp sa te dezobisnuiesti . si te asteptam cu vesti.Am vazut pozele cu broscuta, Doamne ce mare a crescut deja....
Flaviaaaa unde esti draga mea? E bine cu David? Te-ai acomodat cu serviciul? Vreo veste de la interviu? si te asteptam sa mai scrii, ca e cam pustiu fara tine.




Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE!
Lau-Meli si
" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!...G. Funakoshi"

Concediul visat
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste
Doi zapaciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

multumesc lau ..ai intotdeauna un cuvant bun de spus pt. toata lumea..multumesc mult


Stefania x2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

C.myry-felicitari din toata inima!Draga mea nu imi vine sa cred!!Felicitari si bine ai venit Sara!!!Recuperare rapida si micuta sa iti aduca numai bucurii!!!



Slimatei-harnicuta este fata!bravo!!ma bucur pentru tine!

8+

Puisorul nostru scump


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

slimatei nu ai pentru ce, important e sa fim toate sanatoase.



Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE!
Lau-Meli si
" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!...G. Funakoshi"

Concediul visat
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste
Doi zapaciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IreneCAM spune:



Felicitari Myry si refacere grabnica!!!!!! Sa fie sanatoasa micuta si sa va aduca numai bucurii!

Stefania, , e o veste f buna, sunt sigura ca o sa te descurci minunat.

Alinush, m-ai amuzat, lasa ca o sa ai si burticica mare, mai dupa 30 de saptamani e spectaculoasa dezvoltarea in dimensiuni, ai putintica rabdare

Mirela, esti o graviduta foarte frumoasa.

LauMeli, io tin pumnii ca de obicei, sa fie cu noroc luna asta si sa vii cu vesti bune.

Mav, tu ce mai faci?

Danangie, Pepsi, Michelle

"Daca pamantul pe care il cauti nu exista, Dumnezeu il va crea pentru a-ti rasplati indrazneala" - Isabela de Castilla catre Cristofor Columb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

ce dor mi-e de voi si ce ma bucur sa va gasesc numai cu vesti bune, ma gindesc tot timpul la voi, sint intr-un virtej.......al vietii, asta e cuvintul cel mai bun, la servici ma tot intreba asta imediat ce am o fereastra deschisa pe ecran ce fac.......imi caut in alta parte, sotul meu isi demareaza biroul, asa ca 7 ore sint secretara in biroul notarei ptr care lucrez si apoi seara dupa ce ma joc cu astia mici si printre picaturi sint secretara ptr sotul meu.....sint rupta de oboseala, adorm inainte sa ating perna. da mi-e tare dor de voi, m-am mai capacit si cu o raceala si eu si ai mei pui.

irda, felicitari din suflet draga mea, ai reusit, am vazut minunea perfecta......bravo

myry, sa=ti traiasca fetita, bine ai venit pe lume, stiam eu de ce intru azi, refacere rapida

mirelush, am vazut pozele, esti o graviduta tare frumoasa

slimatei, felicitari ptr bebe doi, cel putin eu asa am inteles ca de aia faci teste singe ca bebe doi e deja in burtik, si felicitari ptr dintisorul printesei mici

lau, nu iti da ceva ptr stimularea ovulatieiÉ

irina, dana merci ca intrebati de mine, am reusit atunci testele la jobul ala astept interviul final......se pare ca dureaza

va pup tare de tot tre sa va las ca sint la servici, aveti grija de voi toate, va pup tare pe toate si burticile

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004
albumele de familie
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">capsunici minunate de mai-iunie 2007
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank"> ajutor ptr Sonia
www.woow.ro/prezentare/Cand_se_naste_un_copil.html" target="_blank">dedicatie de la Liana la nasterea lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

WOW ce emotii!!! MYRY felicitari!!! Sa fie sanatoasa si mancacioasa micuta SARA!!! Iar tu refacere rapida!!! Felicitari!!!


Vai ce emotii m-au luat!!

STEFANIA da, eu sunt urmatoarea! Vai ce panica m-a luat! Valeu!!Parca-s proasta. Nu stiu ce am! Cred ca-s emotiile! Zici deci ca e posibil sa fii ? Sper sa fie cum vrei tu mai bine! Oricum e tare fain ca daca esti bbii tai vor avea varsta apropiata! Exact cum vreau eu! Sa ma ajute D-zeu!

MIRELA vazut pozele, frumoasa !

LAU bine ca esti optimista, sa dea D-zeu ca luna viitoare sa fie luna cea buna. Dar pentru marirea foliculilor astia nu vrei sa incerci ceva natural? Genul Maca?

MUSETTE multumim de vesti. Cum te simti?

IRENE o si pentru tine. Tu ce mai faci? In ce stadiu mai esti?

FLAVIA raceala asta v-a omorat anul asta! De anul viitor te-ai gandit sa faci vaccinul pentru gripa?? Dar ai un program tare incarcat. Esti de admirat cum le imparti pe toate. OAre am sa ma descurc si eu asa? Eu de fire mi-s mai firava...adica obosesc repede. Sa speram sa primesti raspunsul cat mai repede. Eu tare urasc asteptarea! Sanatate multa!

MONY da mai am 3 saptamani. Iti dai seama? Acum da, ca pot spune ca sunt linistita. Adica, nu ma mai stresez deloc cand mai cate o contractie......ma intreb totusi ....cum voi reactiona la o contractie adevarata! De aia de travaliu! Sa speram ca bine. Si tie iti doresc cat mai multe sapt, pana la termen! Trece timpul!

ALINUSHCA poate de asta imi si fac cateodata ganduri urate...ca intocmai sunt la sfarsit, si emotiile cresc si ma rog sa iasa totul bine. Sincer mi-e si ciuda pe mine ca a intrat frica asta in mine. Pana sa nasca cumnatamea eram asa de curajoasa si nu aveam nici o problema....acu'.... ma cam bantuie ceata asta de iepurasi! Sa stii ca si eu cand eram in luna a 5-a, la fel imi ziceam si eu. Ce burta mica am. Intrebam pe doctorita. Si colegele mele cand m-au vazut, s-au mirat si mai tare cand au vazut ce burta mica am. Dar sa stii ca are timp sa creasca. Asteptam vesti de la eco!






mult asteptat

Mergi la inceput