Firma amenajari interioare - HELP!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violeta2007 spune:

Va recomand o echipa serioasa cu experienta in amenajari interioare in Italia care lucreaza super ieftin si repede si sunt foarte seriosi(lucreaza in Bucuresti)
Puteti lua legatura cu ei la tel.0727836648/0765234380

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aura13 spune:

buna fetelor

si eu sunt in aceeasi situatie ... la inceputul lui octombrie trebuie sa nasc, iar apartamentul arata in ultimul hal; de 2 saptamani ne chinuim sa gasim o echipa de zugravi, faiantari, instalator si electrician si gasim numai neseriosi sau niste preturi super exagerate (25000 RON pt un apartament de 2 cam) - mi se pare extrem de mult - e drept noi vrem sa dam totul jos pana la caramida, sa mutam 2 pereti, dar ... tot mi se pare mult. Daca ma puteti ajuta cu niste nr de tel a unor meseriasi seriosi care sa fie si liberi cat mai repede v-as fi extrem de recunoscatoare.

Multumesc anticipat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta2007 spune:

Suna la nr care ti le-am dat mai sus ,mi-au facut mie apartamentul si sunt super multumita si de calitate si de pret,daca vrei iti trimit poze pe mail cu apartamentul meu inainte si dupa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

pt.violeta2007: buuun, am inteles ca te-ai inscris pentru a-i "recomanda". dar asteptam sa duci reclama pana la capat. portofoliu cu imagini, preturi, cat de curat lucreaza...nu ne-ai convins doar lasand un numar de telefon.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalinii27 spune:

Avem si noi nevoie urgenta de o echipa buna de mesteri ( eventual cea pomenita de Absoluta), ne puteti trimite niste recomandari, please ? Multumim anticipat !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubu77 spune:

Ctalinii 250 milioane pt 2 camere e cam ff mult..
eu cei care imi fac mie imi fac cam la jumatate de pret..(la mine e drept au mai lucrat unii inainte)..eu am 4 camere cam 100mp..rigips, gresie faianta, ob sanitare..etc..
la mine termina la sf lui august inceput de septembrie..pana atunci iti zic si cat sunt de seriosi..
mai am un nr de telefon al uni tip care are o echipa si parea ff ok.Se numeste iulian si tel.0751839028.Poti sa zici ca ai nr de la Mariana de pe 1 mai..Am vazut ceva poze cu lucrarile lor.Acuma vb si tu si vezi ce si cum..
daca nu sunt ei liberi sa-mi zici..ca mai am si alte numere.
Succes.. eu sper sa ma mut totusi in septembrie si sa fie totul bine.

Mergi la inceput