Gravidute si mamici de Cluj - 80

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Magdutza, nu esti singura care are examene. Nu stiu ce ma fac eu peste vreo 2-3 saptamani, sper sa ploua ca sa nu ma simt vinovata ca nu pot iesi afara cu Alexia. Eventual i-o pasez Ancai, sa se plimbe cu doi.Ce zici, Anca? Te platesc!
Imi arde de glume dar atunci o sa fie tare urat.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

ALEXIA- 1 AN

Ne nastem uzi, goi si flamanzi..dar greul de-abia dupa aceea incepe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velenamaria spune:

salutari si de la noi,

e tare frumos afara si ne plimbam toata ziua...avem noroc de parcuri linistite aproape de casa asa ca papa si afara..papa...si din nou afara.
am avut cateva zile mai agitate si nopti fara prea mult somn..dar motivul este primul dinte de sus care tocmai a rasarit. :)

Geanina..mi-ai facut pofta de peste....acum ma gandesc ca as putea face asa ceva si la aburi...merge nu-i asa? si cred ca cu alt tip de peste ca dorada nu stiu unde gasesc :)

Elenuta .felicitari ptr micul umblaret.

Alex..succes cu burtica ..daca functioneaza vreau si eu..despre ce centura e vorba?

pupici tuturor
mami si edi

www.kodakgallery.com/I.jsp?c=6w4zuyz.c5qxmnvj&x=0&y=-v3oux6" target="_blank">poze Eduard 0-3 luni
www.kodakgallery.com/I.jsp?c=6w4zuyz.70cfcnbb&x=0&y=5th0zj" target="_blank"> poze Eduard la 3 luni
www.kodakgallery.com/I.jsp?c=6w4zuyz.3re2sve7&x=0&y=sh43dl&localeid=en_US" target="_blank">poze Eduard la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpop spune:

alex, daiso e in cadrul real. e un mag dinala totul la 5 lei, da' io am gasit multe chestii faine. is din japonia toate (cica).

in parcul babes mergem noi des, nu e tare mare, dar e linistit, multi sportivi, se alearga pe alei... cu caruciorul nu ai mult de mers, nu e nici lin drumul. noi mergem ca sotul alearga acolo.

mami de irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Nici o problema, Adriana, ma ajuta la impins caruciorul... sa vezi ce plimbareata o invat!!!

quote:
Originally posted by mami_alexia

Magdutza, nu esti singura care are examene. Nu stiu ce ma fac eu peste vreo 2-3 saptamani, sper sa ploua ca sa nu ma simt vinovata ca nu pot iesi afara cu Alexia. Eventual i-o pasez Ancai, sa se plimbe cu doi.Ce zici, Anca? Te platesc!
Imi arde de glume dar atunci o sa fie tare urat.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

ALEXIA- 1 AN

Ne nastem uzi, goi si flamanzi..dar greul de-abia dupa aceea incepe...



Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Elena, gasesti dorada la supermarket


Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

quote:
Originally posted by anca.b

Nici o problema, Adriana, ma ajuta la impins caruciorul... sa vezi ce plimbareata o invat!!!

quote:
Originally posted by mami_alexia

Magdutza, nu esti singura care are examene. Nu stiu ce ma fac eu peste vreo 2-3 saptamani, sper sa ploua ca sa nu ma simt vinovata ca nu pot iesi afara cu Alexia. Eventual i-o pasez Ancai, sa se plimbe cu doi.Ce zici, Anca? Te platesc!
Imi arde de glume dar atunci o sa fie tare urat.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

ALEXIA- 1 AN

Ne nastem uzi, goi si flamanzi..dar greul de-abia dupa aceea incepe...



Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan







MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

ALEXIA- 1 AN

Ne nastem uzi, goi si flamanzi..dar greul de-abia dupa aceea incepe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina-nica spune:

velenamaria-da se pote face si la aburi,eu cand am fost in RO.am luat dorada de la REAL,dar cred ca este si la supermarcheturi,cum zice ANCA.B.
e un peste foarte gustos si are multa carne,i-si merita bani,a si nu are oase multe.LA umplut poti sa.l umpli cu vrei,ce i-ti trce prin minte

FELICITARI PENTRU DINTISOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Am pus si eu citeva poze noi...ca tot am timp...bebe doarme...cine vrea sa ne vada sa pofteasca cu un click la semnatura

Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Salut

Anca, in poza "nu ma faceti sa rid" parca esti tu. Semanati leit!
Geany chiar ce bine suna reteta de peste umplut


Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Ioana, ...ce ma bucur ca mai zice cineva ca seamana cu mine bebe! cei mai multi zic ca e leit sotul...nici asta n-ar fi rau, da' parca tot vreau sa fie baiatu' lu' mama.

Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan

Mergi la inceput