Regasiri (16)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

bambo, ceva poze cu printesa cea frumoasa de la picnic?




Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

iaca incerc si eu marea prezentare

[ur]="http://s307.photobucket.com/album/nr.296/dastefa"]poze Daria[/url]

dastefa mami de DARIA -16 nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

desiree merci mult mult,pt. ajutor.ai avut o rabdare ingereasca
iat-o deci pe DAria


pozedaria

dastefa mami de DARIA -16 nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

quote:
Originally posted by dastefa
iat-o deci pe DAria

pozedaria



Mai ce printesa mare si frumoasa ai tinut ascunsa are oki albastrii sau verzi?

Si ce vorbareata e mini Miro, numai eu o vad leita maicasii? ptiuuuuu sa n-o pocesc...
De ce-i Ami asa cheluta?
desiree...o fii ceva viral...a fost cand a tinut diaria la noi si 8-9 zile mi s-a spus ca poate dura 14! si dup-aia muuult timp a fost caca moale, nu diarie, dar nu era bine inchegata, si am dus caca la copro si n-au gasit nimic...
Cata vreme nu face febra...asta e, pregateste-ti nasul, multe scutece si crema buna pt fund! Tu crezi ca de la tzitzi iar a vomat? tu ce-ai papat?oare sa-l fi irirtat ceea ce-ai papat tu...intr-ale tzitzi-lor nu prea le am... sa treaca repede...
Angi...10 ani, sa va fie de bine si la mai multi maica...cum rezista unii atata dom'le?
Bambo crezi ca se urca pe pereti? na lasa...ca Dani se urca pe pereti fara sa fi zburdat toata ziua la camp...
Miro...tu ai nr lui KOKO...trimite-i te rog un sms sa vedem totu-i ok? sau daca vrei trimite-mi mie numarul si-o sun eu...ma preocupa fata asta...
Noapte buna tuturor


Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

buna seara fetelor!

mi-e rusine sa spun ca nu am citit nimic din urma.nu-mi mai ajunge timpul,copchii au alt program de somn,nu mai spun ca toata ziu(cateodata si pana la 20.30.-21)stam afara,inca nu mi-am revenit din oboseala,sora mea e la mine si inca mai am ceva probleme de rezolvat.va rog sa nu fiti suparate pe mine,sa nu credeti ca v-am uitat.mi-e dor tare de serile in care intram si stateam la "taclale" cu voi aici,dar momentan nu ma descurc cu timpul ramas liber iar eu am o groaza de facut.

santem ok si bine sanatosi si sper din toti rarunchii sufletului meu sa intru cat de curand si poate chiar cu "lectia invatata"....adica macar cateva randuri sa citesc din urma.

va pupam cu doooor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

sorry, am editat findca am trimis de mai multe ori. Cred ca forumul are o problema...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Na, ca nu dorm ca poarca...ne-am trezit la 8. in los de 5-6 treziri am avut 2 sau 3..paco inca doarme nu l-am luat la socoteli...dar una din treziri a fost taaare lunga...de la 3 la 4...il adormeam, il puneam in patut, incepea sa se foiasca se trezea...tot asa de vreo 4 ori...i-am dat putin nurofen si a adormit...eu tot cheauna de somn sunt...

Koko noroc c-ai dat un semn de viata ca te dadeam disparuta la ziarul local...

Si nu in ultimul rand....poftiti la cafea cu damigeana

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

raport: a vomat toat noaptea, pana pe la 4, apoi a adormit singurel langa mine caci tz deja ii facea greata....

desi dimineata s-a trezit vioi si cu chef de vorba, am fost la spital sa vedem ce se intampla, rezultatul: angina acuta veziculoasa..adica niste pustule mici si rosii in gat..de la alea voma, nu de la burta...schimbat medicatia....pansam cu glicerina cu aciclovir in guritza, nurofen, etc..deja e mai bine caci a vazut telemeaua pe masa, a cerut si a mancat cateva bucatele fara sa vomite

koko, bine ca ne-ai mai scris..hai nu ne parasi, stiu ca e cald afara, dar revino-ti!




Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

azi ploua,stam in casa..acum in acest moment pascal inca mai doarme,sor'sa s-a trezit,nu mai are somn si bgate in toate jucariile pe aici.
atata sant de adormita si ma simt atat de obosita,parca am baut si dansat toata noaptea...mai contribuiesi vremea la starea mea...ma simt aiurea oricum.nu am chef nici de gatit,le fac la copchii peste repede cu legume si asta va fi tot.poate ma duce sotul pe mine si pe sor'mea la muzeul swarovski,zic poate pt ca e in functie de cum ma simt.

am luat veverita ion brate sa va scriu,ca de cat sa bata mingea in usa unde doarme fracsu,mai bine tastam dimpreuna aici.ieri am fost in vizita la socrosenie si iar si iar si iar m-am suparat.o sa va pove,poate deseara,ca acu e si sotul acasa si daca si-ar arunca un ochi,ar intelege.vreau sa va pove ca sa ma descarc,desi am vorbit si cu sor'mea,ca doar vazuse si ea pe viu....cu toate astea simt ca trebuie sa "urlu" mai tare sa-mi treaca.dar nici nu ma mai prinde pe acolo.stiu ca am mai spus,dar dupa o perioada luuuunga de absenta(in formatie completa a familiei).....am zis ca poate ii intra in cap.de undeghiciti pe cine ii e ciuda si o arata EVIDENT...ati ghicit!pe sophia....ma rog...

DESIREE.....dar ce-am citit de octavian...imi pare rau si din descriere nu prea a fost de bine noaptea trecuta.de la ce a facut acele pustule de puroi?adica e ca un rosu sau puroi in gat?eu chiar nu stiu,scuza-ma ca pun o asa intrebare dar nu ma prind de unde ar putea sa le aiba.de afpt indiferent de unde si cum,noi ii dorim sa se faca bine si sa nu mai vomita,ca eu una am o frica sa vomit....saracutul,pana la 4 zici ca a vomat????pupicii cei mai multi la voi se indreapta sa va facetibine!!!

sor'mea doarme si eu ma duc catinel catre bucatarie sa fac mancare la copchii...am un chef nebun...pup si intru cat de curand!

pupici dulci la fiecare in parte pt voi...fara exyceptie!

BAMBO....mersi!am vazut pozele si sant frumoase,ma bucur de ele pt ca eu nu am apucta sa fac.mersi pt poze!

Mergi la inceput