ce stiti despre sanatoriul 1mai Oradia?

ce stiti despre sanatoriul 1mai Oradia? | Autor: heer

Link direct la acest mesaj

A fost cineva acolo la recuperare,am mai gasit cate ceva pe net,ma intereseaza opiniie eventual experientele voastre.multumesc!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eli05 spune:

Mie mi-a placut acolo.Se face recuperare intens.Am fost de 3 ori si o sa mergem si la vara,dupa ce ne intoarcem din Ucraina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Oradea... e destul de mare orasul... totusi.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns heer spune:

ELI,multumesc pt raspuns!cum se procedeaza ACOLO,SE FAC REZERVARI,TE POTI INTERNA?DA-MI MAIMULTE DETALII TE ROG!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isi spune:

depinde ce are copilultau ce varsta are sant multi factori dar bobat se face destul de slab daca vrei sa aflii informatii pretioase da exact date ce cum cand unde bafta raspunde la isi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli05 spune:

Daca nu ati mai fost s-ar putea sa va spuna ca nu mai fac internari in vara asta.Incearca la DR.Robu,pentru ca sefa de sectie nu prea mai primeste.
Noi am sunat-o pe sefa de sectie,ne cunoaste si ne-a zis sa mergem.Noi nu stam acolo internati.
Tel:0259.318.264-Sanatoriul 1 Mai Oradea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madalina25 spune:

Buna,
Si noi am fost de vreo cateva ori. A fost bine,kinetoterapeute f bine pregatite. Daca vreti detalii contactati-ma!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

quote:
Originally posted by Madalina25

Buna,
Si noi am fost de vreo cateva ori. A fost bine,kinetoterapeute f bine pregatite. Daca vreti detalii contactati-ma!


Activeaza-ti Pm


Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihalex spune:

Sanatoriul de la 1 Mai Oradea este unul din cele mai bune centre de recuperare din tara.Acolo noi am plecat in picioare, acolo am facut unele din cele mai bune tratamente (parafina , masaj, bazin) care nu se fac in centrele din tara.Kinetoterapeutii sunt foarte buni, cazarea e ok, iar medicul la care suntem noi este un om EXCEPTIONAL. Daca vreti mai multe detalii sunati-ma 0743 059081

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihalex spune:

Sanatoriul de la 1 Mai Oradea este unul din cele mai bune centre de recuperare din tara.Acolo noi am plecat in picioare, acolo am facut unele din cele mai bune tratamente (parafina , masaj, bazin) care nu se fac in centrele din tara.Kinetoterapeutii sunt foarte buni, cazarea e ok, iar medicul la care suntem noi este un om EXCEPTIONAL. Daca vreti mai multe detalii sunati-ma 0743 059081.Din ce stiu eu pe perioada de vara se fac internari numai ptr copii care merg la scoala, si mi se pare normal pentru ca ei in timpul anului scolar nu pot veni la recuperare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns heer spune:

Mihalex,Madalina 25,am nevoe de toate informatiile,din pacate nu va pot suna personal pt ca nu suntem in tara.Daca puti sa-mi scriti mai multe....va rog.copilul meu are 2 ani!

Mergi la inceput