ce stiti despre sanatoriul 1mai Oradia?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mdanicoleta spune:

stiti cat este de departe sanatoriul de oras sau unde este? cum se ajunge la el?
mi-am luat bilet la avion si vreau sa ma interesez cum ajung de la aeroport la sanatoriu.
va multumesc pt orice raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

De la aeroport ajungi in Oradea in centru cu autobuzul lor.
Luati din centru ori tramvaiul 2 ori 3 rosu (scrie 3 cu culoare rosie tramvaiele nu sunt rosii mai putin ultimele Siemens care sunt cu aer conditionat) spre Nufarul si la capat de linie adica in cartierul Nufarul coborati. De acolo luati autobuzul spre 1 Mai ( Nu spre Baile Felix).

Pagina familiei / Mai multe...
www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank">Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mdanicoleta spune:

buna ziua
multumesc mult!!!
autobuzul 1 mai are vreo ora pana la care circula? eu ajung la 18.20 in aeroport

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamiCamelia spune:

Sanatoriul din 1 Mai cred ca e f bun pe recuperarea copiilor cu afectiuni neurologice, traumatice, etc. La 12 ani am ajuns acolo in urma unui accident de antrenament... eram gimnasta. Am stat acolo 4 luni sa ma pun pe picioare. au bagat terapii in mine pana m-auepuizat. Astazi sunt perfect sanatoasa. E drept ca nu sufeream de o afectiune cronica, dar aveam sechele grave la nivelul btatului drept. Experienta de atunci m-a marcat pe viata asa ca astazi sunt kinetoterapeut si lucrez cu bebei cu prbl speciale. N-am cum sa nu aprob tratamentul de acolo. Mi-a schimbat viata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pinky18deea spune:

as vrea si eu mai multe detalii despre acest centru ... si as vrea sa stiu cum se ajunge de la gara in statiunea 1 mai pt ca eu sunt din bucuresti si nu am mai fost niciodata acolo.multumesc :*

Mergi la inceput