Clopotei de Ianuarie-Februarie 2008 (40)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki_baby spune:

Hai ca mi-am adus aminte ca spunea cineva ca exista apa speciala pentru bebelusi de la Humana.Stiti cumva unde se gaseste...la farmacii sau in supermarketuri?
Eu imi fac planurile ca vin in Romania...hi hi

Miki de Saara Maria 7.01.2008

Miki
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/" target="_blank">Saara
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/sets/72157605039935204/" target="_blank">Vacanta la Riga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

in toata nebunia asta de lamine, am si vesti buna. ma agat de ele ca sa trec peste zilele astea. matei a ras prima data in hohote ,desi foarte putin.are incercari de a se intoarec pe burta,dar reuseste doar pe jumatate. acum 2 seri l-am pus pe burt si s-a intors ,dar am trisat eu putin,l-am asezat pe antebrate ca el nu prea s-a prins cum e pozitia mai buna de stat pe burta. si despre mine,ieri am reusit sa ajung la doctor,care de fapt e o doctorita(multumesc anca.diana). initial nu a vrut sa ma primeasca pt ca e tot in giulesti. e asa cum ma gandeam granuloame de fir.adica la fiecare fir de la cusatura(care a foat facuta cam prost ,adica stramb-pisi a mea a stramba:-)))- si s-a vindecat nasol) a ramas fie un nod netopit fie o bucatica de fir care trebuie scoase. a zis ca e nevoie de o usoara anestezie si un antibiotic. in cazul in care imi spune ca nu pot alapta in perioada aceea as vrea sa fac interventia dupa 6 luni ale lui matei. am sa discut aspectul asta data viitoare.

Irina de Matei

EREENA
POZE NOI
ALBUM ZUZE
ATAT SUNT DE MARE
POZE SI FILMULETE
1001 MODURI DE A DORMI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki_baby spune:

Vai, multumim Shose! Saaraeste o frumusica, dar eu nu mai arat cum aratam cand m-am casatorit..sunt cu vreo 8 kg mai grasa. Dar las, ca slabesc eu!

Miki de Saara Maria 7.01.2008

Miki
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/" target="_blank">Saara
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/sets/72157605039935204/" target="_blank">Vacanta la Riga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shose spune:

Lasa Miki ai timp sa te ocupi si de cele 8kg. Oricum si cu ele tot frumu' esti...si va sta bine impreuna.

Shose si Pipetzica

www.flickr.com/photos/10814074@N07/" target="_blank">Poze

Sunt mare

Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shose spune:

Ereenutza nu e sansa sa o invatz pe Pipe curand sa se intoarca. Nu ii place pe burtika deloc. Daca o pun pe burta incet incet face ea cumva si ajunge pe sate...dar de pe spate pe burta no chance.
Felicitari de performanza voasra si de hohote....deh...daca il face mami pe baiat fericit!

Shose si Pipetzica

www.flickr.com/photos/10814074@N07/" target="_blank">Poze

Sunt mare

Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

buna dimineata!

draga ereena, incep cu tine, m-am gandit mult la tine ieri seara si azi de dimineata la cafea. sper ca faptul ca a trecut o noapte sa te ajute sa ramai pe linia de plutire. si sa ai curajul sa facic e ti-ai propus. iar daca nu ajungi sa-ti iei ramas bun, s anu t einvinovatesti. capul sus, si-un pupic!

grati...n-am cuvinte! ai fost o vrumoasa in rochitsa indrazneata, dar, insa, tudorash a fost vedeta. imi place acolo unde-l aranjeaza mami. are o privire atat de complice:) pup si ozi cea frumoasa in rochitsa d ela cununie!

stancutsa eu ramasesem codasha la pozele voastre, dar le-am vazut pe indelete la cafea. din belgia se vede ca avea ochi verzi, ma insel? oricum, catselul ala muzical se pare ca face tot banii la cat interes suscita:) pusici gramada pe motul din varful capshorului:)

miky ce poza betooooooooooooooooon! saratsica ta face reclama la postul meu de chack-in:))) hahahahaha! se vede ca v-ati simtit bine! mai rar o fata atat de luminoasa ca a ta:)

anandrei, felicitari! din suflet! e, cred ca, momentul cel mai frumos din viata mea (absolvirea) desi fostul sot si-a batut joc de solemnitatea momentului. sa te bucuri de el, ca-l meriti. si cu examenele, vor fi floare la ureche! cu borcanele, e simplu: de cate ori ii pregateam eu chestii lui bruno, cu toata dragostea, le scuipa. borcanele erau preferatele lui. fara complicatii si eficienta maxima.:)

speaking of which: you go girl! MITSU, bonne merde, sa-ti rupi picioarele, amandoua, bafta, in bocca lupo! tot ce trebuie! sis tiu eu ca ii faci pe toti varza! nu degeaba esti taurash naranvash! (ptiu ce bine-i merge lui bbC. nu ai de ce sa te necajesti ca bea cu mofturi, asa o fi avand el chef acu o perioada)

virgo... tu ai ramas fara net?

gatta? unde umbli??

miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de bebe sacha (08.01.2008)
Povestea pseudo-nasterii
Povestea nasterii

http://m3.lilypie.com/qNubp1.png
http://b1.lilypie.com/0ymBp1.png






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki_baby spune:

Ereena, foarte bine ca l-ai ajutat cu manutele...i-ai dat incredere in el.Asa prinde mai mult curaj si invata miscarea...in curand se va intoarce singur. Imi pare rau de faza cu operatia...o s afie bine..sa vezi!
Si Saara are cateva tentative de ras..sa ne vezi pe mine is pe Timotei cum ne strambam in toate felurile...doar doar o rade!:)))

Miki de Saara Maria 7.01.2008

Miki
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/" target="_blank">Saara
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/sets/72157605039935204/" target="_blank">Vacanta la Riga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

shose, zice sacha ca daca nu vrea pipe singura sa se intoarca, sta el de proptea. ca si el e un lenesh si jumatate:))) pusici

miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de bebe sacha (08.01.2008)
Povestea pseudo-nasterii
Povestea nasterii

http://m3.lilypie.com/qNubp1.png
http://b1.lilypie.com/0ymBp1.png






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki_baby spune:

Miri, hai ca m-ai facut sa rad cu lacrimi!
Acum e langa mine..scuipa! Frate..are o viteza cand misca buzele...gizzzz!:))

Miki de Saara Maria 7.01.2008

Miki
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/" target="_blank">Saara
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/sets/72157605039935204/" target="_blank">Vacanta la Riga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shose spune:

Miri iti dai seama...ei umflatzeii sa faca acrobatzii. N'ai sa vezi, sunt funduletzele grele si burticile pline. Tot mai bine e pe spate la leneveala

Shose si Pipetzica

www.flickr.com/photos/10814074@N07/" target="_blank">Poze

Sunt mare

Povestea Nasterii

Mergi la inceput