Rahova sau apropiere(43)

Rahova sau apropiere(43) | Autor: monica-elizabet

Link direct la acest mesaj

Capitol 42




Mic indrumar despre cum se deschide un capitol nou:
1.Mergeti pe primul mesaj al unui capitol, cum ar fi asta de fata, apasati butonul "reply with quote" (are o sagetuta verde pe el) de deasupra mesajului, selectati tooot mai putin semnatura celei ce a deschis capitolul respectiv, dati copy si inchideti fereastra respectiva.
2.Apasati butonul "Subiect nou" (partea dreapta sus a pagnii DC) si vi se deschide o fereastra similara postarii de raspuns. Puneti titlul capitolului iar in corpul mesajului dati Paste la ce ati copiat anterior.
Asta e tot!!!

PS: pentru avansati dupa ce deschideti capitolul nou, intrati pe el, copiati link-ul din bara de sus, intrati pe vechiul capitol si dati un mesaj cu acel link ca sa stie lumea unde e capitolul nou.




Rahovistele:
aissa (19.12) mami de Ale (30.09.2004)
anangel-lexi mami de Maria Cornelia(20.09.2006)
anculina
andreap mami de Maria (7.11.2004)
andre_ea (22.01) mami de Tudor (10.08.2005)
alinutzaa (11.04) mami de Tudor 05:08:2007
cgaby
cristinaT
Dory232002 (12.11) mami de Alexa (20.10.2005)
kris
mama_lui_alin
Miag mami de Roli
MIRCLAU (27.01) mami de Andi (10.09.2005)
miha
miria cristina (17.04) mami de Maria Damiana (05.11.2004)
Monica-Elizabet (29.10) mami de Alex (7.06.2001) si Ruxi(16.12.2004)
Preda-Vicky (29 iunie.67') Dani (24.nov.2000)
ralcat mami de Mihai Cristian (27.10.2005)
turttle
viovio mami de Bianca (22.12.2004)
violeta69(17.sept.69') mami de Mihnea (8.06.2000)








monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

va pe toate
va servesc o cafelutza fiindca mai este putin si va treziti...asa ca o gasiti caldutza


monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Neata!
Monica, multumim de cafelutza, ma bucur ca Ruxi este mai bine

Alinutza, imi pare rau pt. perioada grea prin care ai trecut, Doamne ajuta! sa scapi cat mai rau de eczema care te necajeste asa tare.

Restul rahovistelor, pe unde sunteti dragelor?, ia sa strig eu catalogul sa fac prezenta:

Vicky(pe tine te scuzam ca poate nu ti-a terminat biroul de renovat ), Vio, Mirela, Cristina, Andre_ea, Andreap

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

sa beau o cafea de la voi, ca biroul meu inca e devastat, sper maine totusi sa fie gata. Am reusit sa gasesc un loc linistit cu un calculator, sa pot scoate ceva de pe net pt. sefa, si profit de asta ca sa va pot saluta. Nu am cu ce ma lauda, la servici praf, mizerie, zgomot cat cuprinde, acasa toate bune.
Monica, ma bucur ca Ruxi e mai bine.
Dory, imi pare rau pt. Alexa, eu il am pe Dani pe regim de ani de zile (de pe la 4 ani, cand a facut o enterocolita) asa ca stiu cat de greu este sa-i alcatuiesti un meniu. El mereu are probleme cu burtica. Din pacate (sau din fericire) Dani prefera pastele si e semi-vegetarian, pt. ca nu se da in vant dupa carne. Multa sanatate si .
Vio? Ce mai faceti? Cu ce va mai laudati? Noi mai avem cateva pagini si terminam abecedarul, la mate au trecut la unitati de masura, i-a ametit de tot cu asta.
Va cu drag!


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:


va salutam si noi fetele de-acasa, asteptam sa se mai incalzeasca putin si iesim pe-afara
va pe toate

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
Monica, ma bucur mult ca Ruxi e bine!
Dory, printesa ta cum mai e?
Alinutzza, imi pare rau ca ai trecut printr-o perioada atat de grea, dar bine ca a trecut si sa speram ca nu va reveni!
Iata si cateva poze noi cu Maria, incepand cu asta

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

lexi mariuta frumushica...mai si ce peisaje frumoase aveti pe-acolo...

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Yupiii! Va salut din biroul meu! In sfarsit am reusit sa ma asez la locul meu, asa ca fac cinste: ,


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Sorry, am apastat sa trimit inainte sa termin mesajul, sunt rau! Realitatea este ca nici cafeaua nu am baut-o inca, nu am avut timp.
Asa ca va cu drag, si mai vorbim!


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

buna,

va pe toate si sper ca sunteti ok!
chiar daca vicky inca nu s-a trezit...sau acum o fi trezita?!sper ca esti bine...ca doar ai geamuri noi!

si sa aveti o zi perfecta,




Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:


Lexi, fetitz frumoasa foc.
Viky, acum inseamna ca o sa lucrezi mai cu spor daca aveti geamuri noi ,
Vio, de Mihnea nu ne mai spui nimic?,
Monica, voi ce mai faceti, sper ca sunteti ok,
Mirela, nici tu nu mai zici nimic?
Noi suntem ok, o tin in continuare pe regim macar pana face o saptamana, de maine dimineata incep sa-i dau si iaurt natural, si incet, incet sa-i pot introduce orice, azi mi sa rupt sufletul cand ia dat o prietena o ciocolatica si ia-m luat-o din manutza, si ia-m spus ca nu are voie sa manance, se uita la baietelul prietenei care manca ciocolata si ar fi vrut si ea .

Mergi la inceput