ORADEA (29)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AllyMcBeal spune:

Binenteles ca daca a venit caldura si fetele mele au muci.Da' Medeea se trateaza cu miere si propolis...deja stie singura leacul.

Sper ca nu se strica vremea,ca eu am programat gratar pe maine.Si bograci (sau cum s-o scrie).Ne-am chemat prietenii sa sarbatorim 5 ani de la nunta(cea de hartie,nu?).Azi fac si niste amandine,ca toti asteapta de la mine ceva dulce...

Ieri am trecut pe langa Parcul Balcescu si Medeea,vazand masinutele si caruselul,zice : "Maine venim aici si nu dam,ca au am bani in pusculita si luam doi si ne dam...da' acuma e noapte si nu merge" Ea-si aduna bani in pusculita pentru masinutele din Lotus.Dar,normal,cand mergem in Lotus uitam fisele in pusculita...

Ce jucarii as putea sa le mai iau de jucat in curte? In afara de de-alea de nisip ca nu am nisip si nici nu vreau...Nu merge la ele nici sa faca mancare de papusi.Cort avem,minge- da,insa nu se joaca impreuna cu ea,....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Cand mai vedeti prin oras o "ninsoare" cu fulgi, sa va ganditi si la mine, ca-s alergica rau la puful de plopi.
Pana si in birou a intrat daca am lasat geamul deschis. Ce sa fac..2 luni de stranut si trece.

Daria, capul sus, e doar o interventie si numai in folosul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

quote:
Originally posted by AllyMcBeal

Binenteles ca daca a venit caldura si fetele mele au muci.Da' Medeea se trateaza cu miere si propolis...deja stie singura leacul.

Sper ca nu se strica vremea,ca eu am programat gratar pe maine.Si bograci (sau cum s-o scrie).Ne-am chemat prietenii sa sarbatorim 5 ani de la nunta(cea de hartie,nu?).Azi fac si niste amandine,ca toti asteapta de la mine ceva dulce...

Ieri am trecut pe langa Parcul Balcescu si Medeea,vazand masinutele si caruselul,zice : "Maine venim aici si nu dam,ca au am bani in pusculita si luam doi si ne dam...da' acuma e noapte si nu merge" Ea-si aduna bani in pusculita pentru masinutele din Lotus.Dar,normal,cand mergem in Lotus uitam fisele in pusculita...

Ce jucarii as putea sa le mai iau de jucat in curte? In afara de de-alea de nisip ca nu am nisip si nici nu vreau...Nu merge la ele nici sa faca mancare de papusi.Cort avem,minge- da,insa nu se joaca impreuna cu ea,....

Sanatate !


O masinuta sau un tren sau o rata din aia de la Lotus stii tu care merge cu doi bani...

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:


Marius,

WE fain oradeni !!!



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:


LILI!!!

6 ANI!!
Sanatate, implininiri si numai bine!

Deci, azi bem sampanie pt copii!!

Ally-noi mai avem un tobogan, de fapt acela il aveam si la bloc si tare mi-as dori un leagan!! Apoi, bicicleta, trotineta, tractor, d-astea mobilesi....creta colorata, asta peste tot!
Atunci dai si tu de baut, ca n-avem decat sampanie pt copii!!
La cati mai multi ani fericiti, sanatosi si numai bucurii IMPREUNA!!

No, sa ma laud, am facut prajitura cu capsuni, de pe culinar! Foarte buna! Mai ales ca am pus si crema de vanilie, aia de la krem a la krem!

E soare!!

cristina si Andrei(am 5 ani!!!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

La multi ani, Lili! Sa cresti mare, sanatoasa si sa ai noroc in viata!

Ally, la multi fericiti si distractie placuta!

Album 1 + Album 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

La multi ani Lili! sa cresti sanatoasa si frumoasa alaturi de cei care te cresc frumos!

cristina-ne inviti la praji?

AllyMcBeal- sanatate la trupa!

Am terminat cu antibioticul la cristi sper sa nu mai aiba ocazia sa mai ia pana la toamna iarna si a inceput bia cu varsaturile ei ... taman ieri seara cand m am pus la pc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

La multi ani domnisoarei...
Noi azi mergem la nunta...deci avem program de cheltuit bani . Maine nu stiu decomadata in functie de cum ne trezim.
Anyway WE placut tuturor. Siminel ziua ta nu e cumva pe 25 mai, sau nu stiu eu bine?

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

LILI
Sa-ti traiasca mandra, Gabi, sa aveti parte de tot binele din lume !



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

La mine a fost zi de gradinarit si de facut curat, inca n-am terminat tot.
Ma pregatesc de prima vizita a Mariei la mine. Chiar maine, cand e si ziua mamei ei, face 12 saptamani. Asa ca sarbatorim de 2 ori.
Peste inca o saptamana, cum bine ai anticipat Marius/pe 25/ e ziua mea. Imbatranesc.
Cum ies afara in maxim 5 minute stranut. De fapt nici nu trebuie sa ies, e de ajuns sa merg pe balcon si ma prinda un curent de aer plin cu alergeni, ca iarasi stranut, ca un om racit.

Mergi la inceput