Concursul Clipe de viata 2007 - clasament final

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Da,nelamurirea mea era legata de"apartzine sau nu poza costigatoare"membrului cu nickname-ul Luna 75?

Dimineatza Luna 75 a postat un mesaj din care se lasa sa se intzeleaga(de fapt nu e primul mesaj din care deducem asta)ca ea ar fi cistigatoarea concursului!Eu am intrebat (tzinind cont de raspunsul dat de Mirela,si unde nickul nu era scris "corect")de fapt am cerut niste lamurir ca nu mai intzelegeam nimic!

Mesajul Lunei a fost sters si odata cu mesajul ei si mesajul meu!

Eu sper ca autorul fotografiei sa iasa sin umbra anonimatului ca un intreg forum isi doreste sa-l cunoasca,iar pe luna 75 as ruga-o totusi sa faca niste precizari!Multzumesc!

Dana

Nu-mi pot corecta greselile din pacate din motive bine stiute!Greselile din mesaj!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

S-a precizat ca nu apartine userului Luna75... sa se tot repete? Mai mult decat atat se stie fiecare cu ce poza a intrat in concurs si ce pozitie a detinut. Asa incat nu vad de ce sa se reia un subiect fara sens? Cat despre mesajul ei, doar ea poate sa spunba ce anume vroia sa fie.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


CENZURA e in floare dar eu sunt castigatoarea - dar email nu trimit nimanui caci eu astept sa fiu contactata -asa e fair si legal - ai castigat fii anuntat
mai mult de atat putin imi pasa de camera - nu o voi folosi niciodata,mie nu imi place sa filmez nimic - deci DC - camera la licitatie pentru Medicii fara frontiera.
Eu sunt in mijlocul unui haos total si in parale sunt implicata intr-o actuiune de caritate deci cine vrea camera - sa-o cumpere de la 0 lei in sus
eu nu vreau nici o camera dar respect pentru persoana si top civilizat,neincurcat DA - indiferenrt daca o rata nu poate sau paote avea cap asa ca ratele trezirea si faceti ceva - o camera pentru sustinerea doctroilor care lucreaza acolo unde nici un forumist nu asr dori - caci nu laptop,nu apa,nu creama Loreal sau Nivea si tot asa,momentan 40000 de oameni sufera in urma cutremurului iar ei trebuie ajutati


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

quote:
Originally posted by Luna75


CENZURA e in floare dar eu sunt castigatoarea - dar email nu trimit nimanui caci eu astept sa fiu contactata -asa e fair si legal - ai castigat fii anuntat
mai mult de atat putin imi pasa de camera - nu o voi folosi niciodata,mie nu imi place sa filmez nimic - deci DC - camera la licitatie pentru Medicii fara frontiera.
Eu sunt in mijlocul unui haos total si in parale sunt implicata intr-o actuiune de caritate deci cine vrea camera - sa-o cumpere de la 0 lei in sus
eu nu vreau nici o camera dar respect pentru persoana si top civilizat,neincurcat DA - indiferenrt daca o rata nu poate sau paote avea cap asa ca ratele trezirea si faceti ceva - o camera pentru sustinerea doctroilor care lucreaza acolo unde nici un forumist nu asr dori - caci nu laptop,nu apa,nu creama Loreal sau Nivea si tot asa,momentan 40000 de oameni sufera in urma cutremurului iar ei trebuie ajutati


Cu rabdare si perseverenta limita e cerul



Luna75 - am facut quote la mesajul tau pentru ca nu mi-a venit sa cred ce am citit. Este absolut trist sa spui ca tu esti castigatoarea premiului 1. Nu esti tu cea care ai trimit poza cu Micuta Domnisoara! Felul cum vrei sa semeni zazanie si sa duci lumea in eroare este o mare surpriza pentru mine - sunt sigura ca si pentru altii. Este jenant sa faci asta! Este o problema de caracter.
De fapt un asemenea jen de caracter nu are ce cauta in aceasta comunitate. Las moderatorilor decizia ce vom face cu contul tau.
cu dezamagire,




Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Zau daca pricep ceva din mesajul tau Luna?
Oi fi eu ????????
Fiind o admiratoare a "micii domnisoare" am intrat sa vad daca castigatoarea a aparut, am inteles ce-au spus Mirela si Marius...insa in ruptul capului nu pricep mesajele tale.

aime

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Va rugam, dragi moderatori, luati atitudine si faceti ceva cu Luna...ca-n creierele noastre s-a creat deja un labirint....si nu mai gasim iesirea, va rugam...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

POate o fi chiar ea castigatoarea si o fi trimis poza de pe alta dresa de e-mail. Mai este si alta metoda de a identifica persoana care a luat locul I?

Andreea mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Cu respectul de rigoare Marius,acum cred ca este mai mult decit clar de unde vine nelamurirea mea!

Dana

editz sa spun ca-mi pare tare rau ca acest concurs a fost "cu cintec"de la inceput si pina la sfirsit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Daca la un simplu concurs e asa....
As vrea si eu sa inteleg ceva....

Lora, mami de Iustina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Ha, ha ! Pai de asta cand L75 a intrebat intr-un topic ce sa faca pt a tine un discurs interesant toata lumea i-a vorbit de coerentza ... mesajele ei sunt groaznic de incoerente ... nimeni nu stie exact ce o supara si ce vrea sa spuna ... un fel de Bufnila in varianta feminina ... desigur cu multe diplome si licente ( sa nu uitam !)

Pai daca e poza ei, cred ca trebuia sa spuna asta de mult, sa spuna cine e fetita din poza pt ca eu am inteles ca alta e fetita ei. Cu cate poze a participat pana la urma ? Sau cu cate conturi ? Nu mai inteleg nimic ...

La anul o sa particip si eu la concurs, dar sper ca regulile vor fi de la inceput bine stabilite.

Sibylle saptamana 35

Nasterea ariciului junior Poze cu noi si Vladimir

Mergi la inceput